ADRES

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 13  No: 2408 Şişli/İSTANBUL
Tel: 0212 220 60 85
Fax: 0212 220 60 86
Mail: info@simetriks.com

 

:: CD TASARIM ::


 

Firmanızın, kurumunuzun etkili tanıtımı, autorun(otomatik olarak açılabilme) özelliğine sahip "İnteraktif CD" ler ile yapabilirsiniz. İster kartvizit ebatındaki Kartvizit Cd lere; isterseniz daha büyük ebattaki Standart Cd lere firma bilgilerinizi, ürünlerinizi, hizmetlerinizi görsel ve sesli bir şekilde kaydedip, müşterilerinize fuarlarda, organizasyonlarda dağıtarak veya topluca posta yoluyla ileterek başarılı ve etkili bir tanıtım çalışması yapmış olursunuz.

"İnteraktif CD Sunumu", başarılı ve etkili pazarlamanın en etkili, en kolay ve en yeni yöntemlerinden biridir. Size yeni müşteriler ve yeni ufukların kapılarını açar.

İnteraktif Cd'ler, web sitesinin aksine daha geniş bir depolama alanına sahiptir. Bu nedenle daha fazla bilgi, resim barındırabilir ve daha hızlı çalışır. Web Sitelerindeki depolama ve hız sınırlamaları cdlerde çok daha azdır.

 

  Kartvizit CD

Kartvizit ebatında, bilgisayara takıldığında otomatik olarak açılabilen "interaktif tanıtım cd'leridir. Fuarlarda ve organizasyonlarda taşınması ve dağıtılması daha kolay ve daha etkili cdlerdir. Cepte rahatlıkla taşınabilmesi nedeniyle daha çok tercih edilen cd'lerdir.

  Standart CD

Normal CD ebatında, kartvizit cdler gibi otomatik açılabilme özelliğine sahip interaktif cdlerdir. Kartvizit Cd ye oranla daha büyüktür. Ebatlarının büyük olması nedeniyle taşıması biraz daha zordur.

   

  YILLIK TASARIMI

Liselerimizin ve üniversitelerimizin son sınıflarında okuyan arkadaşlarımız için şirketimiz YILLIK tasarımları yapmaktadır. CD lerin içeriğinde öğrencilerin resimleri, kişisel bilgileri, video görüntüleri yer almaktadır. CD lerin dışında bir baskı ve zarfla teslim edilmektedir.

 
 

Ana Sayfa  |  Web Tasarım  |  CD Tasarım  |  Host-Domain |   E-Reklam  |  Referanslar |   İletişim 

 
 
 

 Haberler