Firma Rehberlerine Ekleme

Firma rehberlerine ekleme işlemleriniz öyle otomatik programlarla, ne olduğu belli olmayan, eklenip eklenmediği anlaşılmayan bir şekilde yapılmaz. Tek tek manuel bir şekilde itina ile yapılır. İşlemler sonrasında da size detaylı bir rapor verilir.

Ekleme işlemleri Google arama motorunda "Firma Rehberi" kelimesi aratılarak çıkan sitelere yapılmaktadır. Yani ekleme yapılan siteler en kaliteli ve en çok ziyaretçi alan "Firma Rehberi" siteleridir.

Tüm firma rehberleri Google, Bing, Yahoo, Yandex gibi interneti otomatik olarak tarayamazlar. Çünkü altyapıları, teknolojileri ve donanımları bunu yapabilecek nitelikte yapılandırılmamıştır. Bu sebeple bu firma rehberlerine sadece manuel olarak yapılacak kayıt işlemleri kabul edilmektedir.

Bu firma rehberlerine web sitenizin kaydedilmesinin faydası nedir?

Firma rehberlerine kaydınızın uygun bir şekilde yapılması neticesinde listelenebilirsiniz. Her sitenin kendince belirlemiş olduğu bir takım kriterler vardır. Bu kriterlere uygun olmayan siteler zaten site sahibi tarafından onaylanmazlar ve listelenmezler. Bu sitelerde listelenmek her şeyden önce görünebilir olmanız açısından faydalıdır. Onun dışında firma rehberlerinden link almak sizin backlink kalitenizi artıracaktır. Tabiiki her siteden alınan link olumlu etkiler yapmaz. Bazı web sitelerinden, ki bunlar daha ilk bakışta kendini belli eden warez, yasal olmayan, kalitesiz web siteleridir, link almak fayda değil zarar da getirebilir. Burada SEO uzmanı sizin için bu tehlikeyi zaten tecrübesi ile bertaraf etmektedir.

Firma rehberlerine kayıt hizmetimizde web sitenizi kaliteli firma rehberlerine manuel olarak kaydediyoruz. Kayıt işlemlerini yaparken işinizi en iyi anlatan anahtar kelimelerden birkaç tanesi tespit edilmektedir. Ayrıca firmanızı tanıtan hakkımızda yazısı da kayıt işlemi sırasında kullanılmaktadır. Bunların dışında iletişim bilgileriniz de alınarak işinize en uygun olan kategori seçimi ile birlikte siteniz kaydedilmektedir. Firma rehberlerine kayıt işlemi manuel olarak yapıldığından oldukça zahmetli ve sıkıcı bir iştir. Çünkü bilgilerinizi tek tek gerekli kutucuklara girmek oldukça ciddi zaman almaktadır.

Arama motoru ekleme işlemlerinin de belirli bir düzende olması önemlidir. Çünkü aşırı yüklenme yapıldığı vakit bu Google'ı kızdırabilir ve web sitenizin cezalandırılmasına sebep olabilir. Özellikle çok yeni domainlerde risk daha fazladır. Eski tarihli registerlı web sitelerinde ise durum az da olsa daha esnektir. Bu ceza kimi zaman Sandbox denilen ve 6. sayfa cezası olarak da bilinen çok can sıkıcı bir durumla sonuçlanabilir. Bu gibi durumlara mahal vermemek için SEO uzmanlarımız firma rehberlerine kayıt işlemlerinizi itina ile yapmaktadırlar. Aynı zamanda firma rehberlerine yapılan çok düzensiz kayıtlarda işin faydasını azaltır, verimini düşürür. Demek istediğimiz firma rehberlerine her hafta abartmadan yapılan kayıtlar faydalıdır ama 1 hafta kayıt yapıp sonra 1 ay hiçbir şey yapmamak buradan alacağımız verimin düşmesine sebep olur. Unutulmamalıdır ki Google her ne kadar zeki bir yazılım olsa da sonuç olarak bir makinedir. Makinelerin varoluş amaçları zaten düzendir. Yani her makine hizmet ettiği sektöre, yaptığı işe göre belli bir sistematikle hareket eder. Örneğin bir otomobil fabrikasında üretim bandındaki aynı model her aracın işlem sırası ve zamanı eşittir. Bir otomobil 1 dakika da diğeri ise 2 dakika da aynı işlemlerden geçmezler.

Web sitenizi başarıya ulaştıracak bu harmoniyi yakalamak ancak uzman bir SEO ekibi ile çalışarak mümkün olabilir. Bunu kendi başınıza yakalamanız mümkün değildir. Çünkü sizin işiniz SEO yapmak değil kendi işinizi yönetmektir. Böyle bir planlama yapmak ve bu işe düzenli bir şekilde zaman ayırmak için işinizin SEO olması gerekir.

 
     

50 Firma Rehberi Ekleme

150 TL 100 TL

100 Firma Rehberi Ekleme

300 TL 190 TL 

200 Firma Rehberi Ekleme

600 TL 380 TL 

 

   
 

 

Ödeme seçenekleri;

Havale, eft veya yukarıdan kredi kartınızla alabilirsiniz. Ödemeler iş başlangıcında alınmaktadır.

 
   
 

 

 

 

 

 Haberler