ADRES

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 13  No: 2408 Şişli/İSTANBUL
Tel: 0212 220 60 85
Fax: 0212 220 60 86
Mail: info@simetriks.com

   
:: İNTERNET DANIŞMANLIĞI ::
 

Simetriks İnternet & Bilgisayar - Güvenilir Çözüm ortağınız

Hızla gelişen internet dünyasında istediğiniz yerde değil misiniz? Hiç dert etmenize gerek yok. Simetriks yılların bilgi birikimi ve yılların tecrübesi ile sizlerin bu ihtiyacınıza profesyonel çözümler üretiyor.

Web siteniz yoksa işe size markanızı en iyi şekilde yansıtacak profesyonel bir web sayfası tasarlayarak başlayabiliriz. Daha sonra da bu web sitenizi istediğiniz kelimeler de Google Arama Motoru'nda 1. sayfaya getiririz. İnternet danışmanlığı hizmetimizden faydalanmaya devam ettiğiniz sürece de

çalışmalarımız ile web sitenizi her zaman rakiplerinizin sitelerinin 1 adım önüne taşırız.

İnternet hizmetleri konusunda engin bilgi birikimine sahibiz. Hemen her sektörle ilgili çalışmalarımız olmuştur. Web sitenizin tasarımından sonra içerik anlamında da birlikte çalışarak önemli yol kat edebiliriz.

Soru cevap şeklinde konuya biraz daha derinlemesine inelim isterseniz.

* İnternet danışmanlığı hizmeti nedir?
- Simetriks'in, internet ile ilgili hemen her konuda size sunduğu profesyonel hizmetlerin bütünüdür.

* Bu hizmetlerden kısaca bahseder misiniz?
- Simetriks'in sunduğu bir çok profesyonel internet hizmetleri vardır. Bu hizmetlerden yüzlerce müşterimiz yararlanmaktadır.

Bunlardan en çok talep edilenlerini sıralamak gerekirse;

* Web tasarım
* Google optmizasyonu ( Seo Hizmeti - Google 1. sayfada çıkmak )
* Mail reklam
* Google Sponsor Bağlantı reklamları ( Google Adwords )
* Portal site yönetimi
* Web sitelerine reklam vermek
* Arama motorlarına kayıt
* PR (PageRank değeri) yükseltmeye yönelik uygulamalar
* Cd tasarım
* Web site güncelleme
* Logo tasarım
* Banner tasarım vb. şeklindedir.

* Web sitem var bunu nasıl geliştirebiliriz?
- Başarıya ulaşmak, düzenli ve disiplinli bir çalışma gerektiren, yüksek performans isteyen bir süreçtir. Hangi işte olursa olsun zirveye çıkmaktan ziyade orada tutunmak daha önemlidir ve daha zordur. Zirvede kalmanın en temel kuralı çalışmalarda sürekliliktir. Başarı çıtasını her zaman biraz daha yükseltmek ve rakiplerden daima hem düşünce anlamında hem de çalışma anlamında bir adım önde olmaktır. Lider olmak zordur ve böyle bir şeydir. Web siteniz üzerinde düzenli bir şekilde çalışacağız ve birlikte mükemmeli yakalayacağız.

* Peki bu çalışmalar nasıl olacak ve bu çalışmaların maliyeti nedir?
- Size internet danışmanlığı hizmetlerimiz ile destek verirken düzenli bir şekilde çalışacağız. Ay'lık düzenli ödemeler şeklinde hizmetlerimizin karşılığını sizden talep edeceğiz. Bu ödemeler sizin memnuniyetinize ve kazancınızdaki artışa göre tekrardan karşılıklı değerlendirilecektir. Maliyet konusunda da karşılıklı orta yolu mutlaka bulacağızdır. Ödeyeceğiniz miktar işinize yaptığınız önemli bir yatırım olarak fazlasıyla mutlaka size geri dönecektir. Unutmayınız ki biz sizi sürekli olarak yanımızda görmek isteriz. Bu sebeple size çok kaliteli hizmet vermeye her zaman hazırız.

* Bir çok web sitem var. Yenilerini almalıyım? Bu web sitelerine neler yapabiliriz?
- Ne kadar çok web siteniz olursa o kadar avantajlısınızdır. Neden mi? Düşünün bir kere; her anlamda profesyonelce hazırlanmış ve tasarlanmış donanımlı web siteleriniz Google Arama Motoru'nun botları başta olmak üzere bir çok arama motorunun dikkatini daha çok çekecektir. 1 adet web sitenizden ziyade 5-10 ve üzeri web sitesi rakiplerinize karşı size mutlak rekabet avantajı sağlayacaktır. Bu siteleriniz birbirilerini destekleyecek ve tıpkı yıkılmaz çelikten bir kale gibi Google'da zirveye yükselecektir. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Biz sizi zirveye taşırız. Yapmamız gereken sabırlı olmak, çok çalışmak ve çalışmalarda sürekliliği sağlamaktır.

* Peki bu işlerimi neden size yaptırmalıyım?
- Çünkü biz işimizi çok severek yapıyoruz. Olduğumuz yerde saymıyoruz. Sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Çevremizden aldığımız yararlı bilgileri iş sahamızda profesyonelce uyguluyoruz. Kendimize çok güveniyoruz. Bilgiliyiz, azimliyiz, çalışkanız, eğitimliyiz ve donanımlıyız. İşimizi çok iyi biliriz ve sizin işlerinizi de en iyi biz yaparız. Müşterilerimize karşı her zaman dürüstüz. Asla müşterilerimizi mağdur etmeyiz. Onlarla günü birlik iş alışverişleri yapmayız. Müşterilerimizi sürekli olarak yanımızda düşünür ve onlarla birlikte büyürüz. Müşterilerimizin internet ile ilgili işlerinde en güvenilir çözüm ortağı oluruz. Kısacası aradığınız A kalite hizmet ve güvenilir bir çözüm ortağı ise bizi referanslarımıza sorabilirsiniz.

Sizleri de bekliyoruz. Gelin birlikte hedefler koyalım ve başaralım.

Bilgi Almak İçin Tıklayınız     Online Destek İçin Tıklayınız

 
   
   

 

         
    Mailing Reklam     Google Reklamları  
 
 
    Web Reklam     Arama Motorlarına Kayıt  
 
 
    Google Optimizasyonu  

  Web Güncelleme  
 
 
    İnternet Danışmanlığı          
               

Web Tasarım  |  CD Tasarım  |  Host-Domain |   E-Reklam  |  Copyright |   İletişim 

 
 
Haberler