İZİNLİ MAİL REKLAM

 

Firmamız spam mail yasasına uyumlu gönderimler yapmaktadır. Yeni E-ticaret Kanun Tasarısı'na uyumlu toplu mail gönderimleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1 Mayıs 2015 tarihinde onaylanan yasa ile artık bireysel maillere izin alınmaksızın gönderimler yapılamayacaktır. Fakat kurumsal, ticari, amaçlı kullanılan mail adreslerine önceden izin alınmaksızın gönderimler yapılabilecektir. Firmamız kurumsal müşteriler ile çalıştığından dolayı zaten gönderimlerin tamamını ticari amaçlı kullanılan mail adreslerine gönderilmektedir. Bu sebeple gönderim talepleriniz için gönül rahatlığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

TÜM KREDİ KARTLARINA TAKSİT SEÇENEKLERİ

 

         
1.000 Gönderim
24 TL
16 TL
5.000 Gönderim
53 TL
35 TL
10.000 Gönderim
74 TL
49 TL
20.000 Gönderim
105 TL
70 TL
50.000 Gönderim
150 TL
100 TL
         
         

         
         

120.000 Gönderim
300 TL
200 TL

230.000 Gönderim
450 TL
300 TL

350.000 Gönderim
600 TL
400 TL

475.000 Gönderim
750 TL
500 TL

600.000 Gönderim
900 TL
600 TL

         
         

         
         

1.175.000 Gönderim
1.485 TL
990 TL

2.250.000 Gönderim
2.475 TL
1.650 TL

3.300.000 Gönderim
3.225 TL
2.150 TL

5.500.000 Gönderim
5.475 TL
3.650 TL

10.000.000 Gönderim
8.625 TL
5.750 TL

         
         

KALİTELİ VE PROFESYONEL TOPLU MAİL TANITIM HİZMETLERİ

2004 yılından beridir yüzlerce firmaya toplu mail hizmetleri noktasında başarı ile hizmet verdik ve vermeye de devam ediyoruz. 10 yılı aşkın bir süreden gelen tecrübe ve bilgi birikimimiz ile Türkiye'nin en köklü ve eski toplu mail reklam firmalarından birisiyiz. Fiyatlarımızı piyasa fiyatlarının çok daha altına çekerek siz değerli müşterilerimize A kalite hizmeti avantajlı maliyetlerle vermeye devam ediyoruz. Toplu mail reklamda başarı ve doğru hedef kitlesine ulaşma anlamında en doğru adrestesiniz. Toplu mail tanıtım konusunda başarılı ve profesyonel hizmet almak isterseniz biz yanınızdayız. Amaç reklamını yaptırdığınız ürünün doğru kitleye ulaşması ve iyi dönüşler elde etmekse kaliteli hizmeti ve başarıyı bizimle yakalayabilirsiniz.

Mailleriniz tam hedefine ulaşır. Örneğin bizden 1.000.000 mail alırsanız reklamlarınız tamı tamına 1.000.000 maile gider. Bu 1.000.000 mailden de tanıtımlarınızı en kötü ihtimalle on binlerce insan görür. Sattığınız ürün veya hizmetin niteliğine göre de orta, iyi veya çok iyi dönüşler alırsınız. Bu 1 milyon mail içerisinden çalışmayan mail sayısı birkaç bini geçmez. Onlar da her iki ayda bir yaptığımız data yenileme işlemleri ile listeden çıkartılır.

Kısacası reklamlarınızı milyonlarca kişiye göndereceğiz deyip de neredeyse bedavaya gönderim yapan, maillerin neredeyse tamamı otomatik oluşturulan, yapay ve gerçek olmayan maillerden oluşan veya hiçbir şekilde hedefine ulaşmayan gönderimler size hiçbir şey kazandırmaz. Biz ise hizmette profesyonelliği esas edinmiş olup her iş yaptığımız müşteriyi uzun vadeli düşünmekteyiz. Bunu sağlamak için de A kalite hizmet vermekteyiz.

Aşağıdaki düşük gönderim adetleri de gönderim kalitemizi test etmek isteyen müşterilerimiz için deneme maksatlı oluşturulmuştur.

GÖNDERİLERİNİZİ LİSANSLI PROGRAMLAR İLE ÖZEL MAİL SUNUCULARIMIZDAN YAPIYORUZ!

GÖSTERİM KREDİLİ MAİL REKLAM

Türkiye'de bir ilk! Mail reklamlarınızda artık dilerseniz sadece gösterim başına ödeme yapabilirsiniz. Gösterimden kasıt mailini açıp reklamlarınızı görüntüleyen kişi sayısıdır. Yani tanıtımlarınızı tıpkı en işlek caddelerdeki reklam panoları (billboard) misali binlerce kişinin görmesini sağlıyoruz. Üstelik çok daha cazip fiyatlarla. Kullanıcılara ulaşan fakat görüntülenmeyen reklamlarınız için artık ödeme yapmak zorunda değilsiniz. Gösterim başına sadece 5 kuruş ödeme yapacaksınız. Reklamlarınızın görüntülenme sayılarını size vereceğimiz panelden eş zamanlı olarak, anında, görebileceksiniz. Gösterim başına mail gönderim satın almada minimum rakam 50 TL'dir. Yani 50 TL'lik bir ödeme yaptığınızda mail reklamlarınız, en az, tam 1.000 defa görüntülenecektir.

Gösterim Kredili Mail Reklam Fiyatlarımız

1 kredi = 1 tıklama = 5 kuruştur. 10.000 kredi ve üzeri alımlarınız için bir miktar daha indirim yapılabilir. Konuyla ilgili letişime geçip fiyat bilgisi alınız.

 
 • 1.000 Gösterim = 50 TL
 • 2.000 Gösterim = 90 TL
 • 3.000 Gösterim = 130 TL
 • 4.000 Gösterim = 170 TL
 • 5.000 Gösterim = 210 TL
 • 10.000 Gösterim = 390 TL
 • 20.000 Gösterim = 650 TL
 • 30.000 Gösterim = 950 TL
 • 50.000 Gösterim = 1.500 TL

Bu fırsatı kaçırmamak için bir an önce bizimle iletişime geçiniz.

TEL: 0555 599 87 14 MSN: gokhan@simetriks.com

 

Mail Reklamlarınız Hedefine Ulaşıyor mu?

Piyasada mail yoluyla tanıtım yapan yüzlerce şahıs ve firma var. Peki mail tanıtımlarınız amacına ulaşıyor mu? Burada asıl önemli olan budur.

Bazı kimseler milyonlarca mail adresine çok düşük maliyetlerden, %100 başarı oranıyla, reklamlarınızı gönderebileceklerini vaat edebilirler. Mutlaka bir çoğunuza bu tarz tanıtım amaçlı e-postalar gelmiştir. Tanıtım yapan diğer profesyonel firmalarla bu kimselerin fiyatları kıyaslandığında arada uçurumlar vardır. Tabiri caizse bu kimselerin fiyatları neredeyse bedavaya gelmektedir.

Bizim size tavsiyemiz mail ile tanıtımınızı yaptırırken firmamız gibi profesyonel hizmet veren, lisanslı mail programları kullanan ve mail tanıtımlarınızı yapmak için özel mail sunucuları kiralayan firmalar ile çalışmanızdır. Önemli olan reklamlarınızın hedefine ulaşması ise bu tercihi yapmanız daha doğru olacaktır. Doğru tercih size müşteri ve karlılık olarak geri dönecektir. Öteki türlü paranızı bir nevi çöpe atmış olacaksınız.

Mail Reklam Sürecinde Kararlılık ve Süreklilik Neden Önemlidir?

Mail reklam diğer reklam çeşitlerine nazaran maliyet olarak çok uygundur. Fakat süreklilik ve kararlılık gerektiren bir tanıtım aracıdır. Çünkü biz maillerinizi %100 başarı ile kullanıcılara ulaştırsak bile mailin sahibi konuya ilgisiz ise reklamınızı bakmadan silecektir. Eminiz ki sizde bir çok defalar bunu yapmışsınıdır. Farklı bir zamanda aynı tanıtım maili e-postanıza gelse belki de bakacaksınızdır. Bu durumu göz önünde bulundurarak mail tanıtımları sürecinde erkenden pes etmemeli ve kararlı bir şekilde devam etmelisiniz. Milyonlarca kullanıcı arasından hedef kitlenize ancak bu şekilde ulaşmanız mümkündür. AY'lık ve YILLIK mail tanıtım anlaşmaları ile çalıştığımız bir çok firmaya sitemizdeki fiyatlar üzerinden çok ciddi indirimler yapmaktayız. Böylece çalışmalarımızdaki süreklilik ile gönderilerde daha yüksek başarı oranlarını ve müşteri memnuniyetini zaman içerisinde yakalamaktayız.

Mail Reklam Raporlaması

Mail reklam raporlamanızı çok detaylı bir şekilde görebileceksiniz. Mail reklam raporlamanızda;

* Reklamlarınızın kaç defa tıklandığını
* Maili kimler okudu, okumadı, iletildi vs.
* Reklamınızı okuyan firma hangisi
* Reklamınızı okuyan kişinin adı
* Kaç adet maile reklamlarınızın gönderildiğini (Reklam tamamlandığında)

 Tüm bu raporlamaları ve değişimleri anında görebileceksiniz.

Mailing Reklam Nedir?

Mailing reklam, e-posta yoluyla ürününüzü, firmanızı, kurumunuzu vb.. kolay ve ucuz yoldan milyonlarca insana ulaştırmanızı sağlayan etkili bir reklam aracıdır.

Mail Reklamda Sürekliliğin Önemi: Unutmayalım ki reklam ve tanıtımlarda süreklilik olmadan başarı sağlanamaz. 1 defa reklam yaptırıp daha sonra olmadı demek gerçekçilikten çok uzak bir yaklaşımdır. Coca Cola gibi bir dünya devinin sürekli olarak, her türlü reklam ve promosyon kanallarından faydalanarak, yıllardır durmaksızın reklamlarını yaptırması tanınırlığının ve kar marjlarındaki artışın en önemli sebebidir. Reklamlarla amaçlanan önce markayı tanınır hale getirmek ve insanların güvenini kazanmaktır. Gerisi zaten kendiliğinden gelecektir.

Spam Maile Hayır!: Mail yolu ile ürün ve hizmetlerinizin tanıtılması için e-mail adreslerini tarafımıza iletiyorsunuz. Tarafımıza iletilen e-mail adreslerinin izinli bir şekilde ve yasal yollardan temin edilip edilmediğinden firmamız hiç bir şekilde sorumlu değildir. Sorumluluk tamamen tanıtımlarının yapılması için bize başvuran ve e-mail adreslerini tarafımıza ileten kişilere aittir. Tarafımıza iletilen tüm mail

adreslerinde kullanıcıların kendi rızaları ile tanıtımlardan haberdar olmak istediklerine dair sorumluluk yine tarafınıza aittir. Ayrıca tanıtımlar gönderilirken listenizden çıkmak isteyenler olursa bu durumda da gerekli düzenlemeleri yapmak için tüm sorumluluk size aittir. Listenizden çıkmak isteyenler için bize vereceğiniz bir e-mail adresi ile kullanıcılarınızı size yönlendirebiliriz. Bu hizmetten faydalanmak için tarafımıza başvuran herkes bu uyarıyı dikkate almış sayılır. Firmamız spam maile kesinlikle karşıdır.

NOT: Firmamız bünyesinde de E-ticaret Kanun Tasarısı'na uyumlu email adresleri mevcuttur. Dilerseniz tanıtımlarınızda bu e-posta adreslerini de kullanabiliriz.

Mail Reklam Süreci

 • Mail reklamlarınızın gönderimine başlamadan önce reklamını yaptırmak istediğiniz ürünün veya hizmetin e-mail kullanıcıları tarafından maksimum seviyede talep görmesini sağlamak için bir ön çalışma yapıyoruz. Bu ön çalışmada e mail kullanıcılarına gönderilecek e-reklam şablonu (reklam metni, resimler vs.. ) tüketicilerin ilgisini çekecek şekilde bir bütünlük oluşturarak 100 TL + KDV karşılığında  titizlikle hazırlanmaktadır. Dilerseniz kendi hazırladığınız reklam şablonlarını da kullanabiliriz.

 • Mail reklamlarınıza başlamadan önce yapılan çalışmanın email kullanıcılarına gönderim için hazır olup olmadığı son bir kez daha kontrol edilmektedir. Daha sonra size de bir adet örnek email gönderilerek onayınızdan sonra reklamlarınıza başlanmaktadır.

 • Mail reklamlarınız gönderilmeye başlandıktan sonra da dilerseniz reklam metninde eklemeler ya da güncellemeler yapma imkanına sahipsiniz.

 • Mail reklamlarınızın ayrıntılı raporlanması da talep etmeniz halinde size haftalık, grafiksel, e-rapor şeklinde email olarak gönderilmektedir.

 • Mail reklamlarınızın gönderimi serverlarımız üzerinden yapılmaktadır ve firmanız için, kesinlikle, hiç bir sakıncalı durum teşkil etmemektedir. Reklamlarınız bir çok bilgisayar üzerinden, mail gönderme programları ile, hızlı bir şekilde, kullanıcılara ulaştırılmaktadır.

 • Mail reklamlarda kullanılan e-mail hesaplarının yasal yollarla temin edildiğinden ve kişilerin izinleri ile kullanıldığından tamamen reklamlarını yaptırmak isteyenler sorumludurlar.

Mail reklam konusunda firmamız oldukça profesyonel çalışmaktadır. Mail reklamlarınız yapılırken firmanızın kurumsal yapısını ve web sitenizin işlerliğini engellemeyecek şekilde titizlikle çalışılmaktadır. Firma mailiniz için hiç bir şekilde spam tehlikesi yoktur. Atılan reklam maillerinin firmanızın mail adresi üzerinde kesinlikle olumsuz bir etkisi olmayacaktır.

Bize ulaşmak için;

Email: info@simetriks.com, gokhan@simetriks.com

Tel: 0212 220 60 85

Gsm: 0555 599 87 14

 
   
 

 

 

 

 

 Haberler