Özel Günler İçin Web Tasarım

Özel günler için yaptığımız web sayfası tasarımlarıdır. Bu web tasarımı hizmetimizden faydalanarak siz de sevdiklerinize çok özel bir hediye verebilirsiniz. Sıradan bir hediye yerine onun için yaptıracağınız çok özel bir web sitesi ile onu şaşırtabilirsiniz.

Özel günler web tasarım hizmetlerimiz:

Sevgililer Günü Web Sitesi Tasarımı: Sevgililer Günü'ne özel olarak hazırladığımız birbirinden güzel web sayfaları ile hizmetinizdeyiz. Bu hizmetimizden faydalanarak sevgilinize çok güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Sevgililer Günü özel tasarımınız için bize 14 Şubat tarihinden en geç 1 hafta önce başvurmanız gerekmektedir. Bu tarihten sonraki başvurularınız için de tabii ki hizmet veriyoruz ama işi sıkıştırıp aceleye getirmemek adına erken davranmakta fayda var. Sevgililer Günü'ne özel tasarım hizmetini almak için sizden bir takım isteklerimiz olacaktır. Bunlar: Birkaç fotoğrafınız, sevgiliniz için yazdığınız şiirler, anılarınız; komik, özel, duygusal vs. Hangi şarkıları sever? Hangi takımı tutar? Kısacası yapacağımız site içerisinde olmasını istediğiniz her ne varsa bunları bize iletmeniz gerekmektedir.

Evlilik Yıldönümleri Web Sitesi Tasarımı: Hayatınızı birleştirdiğiniz sevdiğiniz erkeğe veya kadına sürekli aynı hediyeleri vermekten sıkıldıysanız ve farklı bir arayış içerisindeyseniz işte size fırsat! Sevdiğiniz kişi için evlilik yıldönümüzde ona unutamayacağı bir hediye vererek onu şaşırtın. Web tasarım içerisinde kullanabilmemiz için önceden hazırlık yaparak bize bir takım dökümanlar vermeniz gerekiyor. Bunlar: anılarınız, tanışma hikayeniz, resimleriniz; düğün resimleriniz, balayı resimleriniz, komik resimleriniz, şiirleriniz, sizin şarkınız ve bunun dışında site içerisinde yer almasını istediğiniz her ne varsa bize iletebilirsiniz. Bu hediyeyi ona zamanında ulaştırabilmek için bize en geç 1 hafta öncesinden yukarıda saydığımız dökümanları hazırlayıp öyle başvurmalısınız.

Anneler Günü Web Sitesi Tasarımı: Annelerimiz en değerli varlıklarımızdır. Anneler Günü'ne özel olarak siz de ona çok güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Anneniz için yaptırmak istediğiniz web sitesi için bize Anneler Günü'nden en geç 1 hafta öncesinde başvurmanız gerekmektedir. Tasarım içerisine ekleyeceğimiz içerikleri de bize bu süre içerisinde hazırlayıp vermiş olmanız gerekiyor. Web sitesi içerisinde yer alacak yazı, resim, video vs. her ne varsa bunları önceden hazırlamalısınız. Aceleye getirmek istemiyorsanız size tavsiyemiz önceden hazırlığınızı yapmanız yönündedir.

Babalar Günü Web Sitesi Tasarımı: Babalarımız... Fedakar ve cefakar babalarımız... Babalar Günü'nde babanıza özel bir hediye vermenin zamanı çoktan geldi de geçiyor bile. Hadi! Ne duruyorsunuz? Harekete geçme zamanı. Babanız için yaptıracağınız web sitesinde onunla ilgili her ne isterseniz bize gönderebilirsiniz. Sizin verdiğiniz resimler, yazılar vs. eşliğinde siteyi dolduracağız. Babanıza bu sürprizi zamanında ulaştırmak için mutlaka en geç Babalar Günü'nden 1 hafta önce başvurmalısınız.

Doğum Günü Web Sitesi Tasarımı: İyi ki doğdun ...? Bu boşluğa istediğiniz kişinin adı gelebilir. Abiniz, anneniz, babanız, eşiniz, sevgiliniz, arkadaşınız veya bir başkası. Kimin doğum gününde özel bir hediye vermek isterseniz onun için hazırlayacağımız özel web sitesi ile bu mutlu gününde onu hem şaşırtın hem de duygulandırın. Doğum günü için hazırlayacağımız web sitesinde kullanmamız için bize sitede yer alacak ne varsa en geç 1 hafta öncesinden iletmelisiniz. Bize vereceğiniz resimler, yazılar vs. ile siteyi dizayn edeceğiz.

Özel günler web tasarım hizmetlerimizden faydalanarak sizlerde sevdiklerinize eşsiz bir hediye verin.

Bize ulaşmak için;

Email: info@simetriks.com, gokhan@simetriks.com

Tel: 0212 220 60 85

Gsm: 0555 599 87 14

 
   
 

 

 

 

 

 Haberler