Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal medya hayatın önemli bir parçası haline gelmiş durumdadır. Sosyal medya adından da anlaşılacağı gibi bir çeşit sosyalleşme projesidir.

Facebook ve Twitter başta olmak üzere sosyal medya sitelerini her gün on milyonlarca internet kullanıcısı düzenli bir şekilde ziyaret etmektedir. Bu sitelerde insanlar ciddi anlamda zaman geçirmektedirler. Dolayısıyla bu mecralar reklam ve tanıtım yapmak için de cazip yerler haline gelmektedir. Her yaştan ve her kesimden insana kolayca ulaşabileceğiniz sosyal medya reklam hizmetlerimiz ile ürün ve hizmetlerinizi etkili bir biçimde ve uygun maliyetlerle yapıyoruz. Üstelik reklamlarınızı yaptığımız andan itibaren online olan kullanıcılar anında tanıtımlarınızı göreceklerdir.

Firmamız sosyal medya alanında ağırlıklı olarak Facebook ve Twitter üzerinden tanıtımlar yapmaktadır. Diğer sosyal medya kanalları ile ilgili çalışmalarımız henüz yoğunluk kazanmamış olup en kısa zamanda faaliyete geçecektir. Zaten sosyal medyanın neredeyse %90'ını kapsayan da Facebook ve Twitter'dır. Bu sebeple bu iki reklam kanalını kullanmak fazlasıyla yeterlidir.

Facebook üzerinden reklam ve tanıtımlarınızı farklı şekillerde yapmaktayız. Bunlardan ilki Facebook sayfalarınıza aktif ve gerçek kullanıcılar kazandırarak sizi, dolayısıyla da firmanızı, binlerce kişinin takip etmesini sağlamak. Diğer reklam seçeneğimizde ise hedef kitlenize uygun olan Facebook sayfalarında yorum bölümlerine yazarak reklamınızı yapıyoruz. Ayrıca yine yapılan yorumları ve paylaşımları beğenerek de insanların sizi fark etmesini sağlıyoruz. Beğen dediğimiz her yorumda beğenenler kısmında sizin Facebook sayfanız gözükür ve dolayısıyla da reklamınız yapılır.

Twitter kanalı ile yaptığımız reklam ve tanıtım hizmeti ise şu an için sadece takipçi artırmaya yöneliktir. Twitter hesabınızı takip eden kullanıcı sayısını binlerce kişi ile artırarak sizi geniş kitlelerin takip etmesini sağlıyoruz. Böylece Twitter üzerinden yapmış olduğunuz her paylaşımda firmanızdan haber ve duyuruları binlerce kişiye ulaştırmış oluyorsunuz.

Bize ulaşmak için;

Email: info@simetriks.com, gokhan@simetriks.com

Tel:0212 220 60 85

Gsm: 0555 599 87 14

 
   
 

 

 

 

 

 Haberler