Web Sitesi Güncelleme

Web sitesinin güncel olması özellikle Google sıralamanız açısından önemlidir. Google sıralamasında üstlerde yer almak demek de zaten ekonomik geri dönüş ve bilinirlik demektir. Düzenli bir şekilde güncellenen siteler özü gereği daha fazla ziyaret edilen sitelerdir. Çünkü internet kullanıcıları her geldiklerinde farklı şeyler buldukları için güncel olan web sitelerine karşı ilgileri taze kalmaktadır. Aksi bir durum da ise insanlar güncellenmeyen bir web sitesini her ziyaret ettiklerinde aynı bilgilerle karşılaşırlarsa çok sürmeden o siteyi bir daha ziyaret etmeyeceklerdir. Çünkü güncel olmayan bir site onlara artık bir şey veremeyecektir.

Web güncelleme hizmetlerimiz iki şekildedir.

1) Güncelleme başına fiyatlandırma: Web sitenize eklenecek içeriklerin sayısına göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Örneğin sitenize 100 adet ürün resmi ve açıklaması girilecektir. Sitenizdeki güncellemenin ne ölçüde olacağını bize ilettikten sonra size teklifimizi iletiyoruz. Sadece şirket sayfalarına güncelleme yapmıyoruz tabii ki. Aynı zamanda portal sitelere içerik ekleme, haber sitelerine haber ekleme, oyun sitelerine oyun ekleme, blog sitelerine güncel makale girşi vb. gibi hizmetlerimiz de mevcuttur.

2) Düzenli bir şekilde güncelleme anlaşması: Bu hizmetimizde sitenize her ay düzenli bir şekilde eklenecek içerik adedinde anlaşıyoruz. Örneğin sitenize her ay 250 içerik eklenmesini istiyorsanız bunu önceden planlayarak o şekilde çalışmalarımıza başlıyoruz. Özellikle haber siteleri, e-ticaret siteleri, oyun siteleri, portal siteler, blog siteleri düzenli içerik akışı olması gereken sitelerdir. Bu siteler sık sık güncelleme gerektiren sitelerdir.

Bize ulaşmak için;

Email: info@simetriks.com, gokhan@simetriks.com

Tel:0212 220 60 85

Gsm: 0555 599 87 14

 
   
 

 

 

 

 

 Haberler