ADRES

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 13  No: 2408 Şişli/İSTANBUL
Tel: 0212 220 60 85
Fax: 0212 220 60 86
Mail: info@simetriks.com

 

:: Web Tasarım :


  Web Tasarım Nedir?

Web tasarım, çok çeşitli tasarım programlarının kullanılması sonucunda, değişik içerik ve değişik görsellikte, farklı amaçlara hizmet eden, elektronik ortamdaki sanatsal çalışmalardır. Web tasarımı yapan kişiye web tasarımcı ( web designer ) denilmektedir.

 

Web Tasarımı Hizmetimiz:

Firmamız web tasarımı aşamasında müşterilerinin beklentilerini maksimize ederek, ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilecekleri ve kendilerini hedef kitlelerine en iyi şekilde ifade edebilecekleri web sayfaları tasarlamaktadır. Tasarımlarımız tamamen özgün, ihtiyaçlara ve taleplere göre çok çeşitlilik gösteren dinamik web tasarımlarıdır.

 

Web Tasarım / Çalışma Şeklimiz:

Firmamız, kurulduğu günden günümüze kadar geçen süreçte, hizmet verdiği tüm alanlarda olduğu gibi, web tasarım konusunda da teknolojiyi yakından takip eden, yeniliklere açık, müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiş, profesyonel web siteleri tasarlamaktadır. Web tasarımı başlangıcından web tasarımının teslimine kadar geçen süre de müşteri ile karşılıklı görüş alışverişi içerisinde web tasarımı yapmaktayız. Yapmış olduğumuz web tasarımları her müşterimiz için kendi ihtiyaçlarını ve isteklerini yansıtan özelliktedir. Web tasarımı hizmeti sonrasında da müşterilerimize, ihtiyaç duyulduğu anda, sayfaları ile ilgili desteğimiz ve hizmetimiz kesintisiz devam etmektedir.

Web tasarımı konusunda karşılıklı anlaşmaya varıldığı taktirde müşterilerimize bir demo sayfası hazırlıyoruz. Bu demo sayfası müşterimiz tarafından onayladıktan sonra web tasarım süreci başlıyor. Yani web siteniz beklentilerinizle birebir örtüşecek şekilde web tasarımınızı yapıyoruz.

Dinamik Web Sayfası Tasarımı:

İhtiyaçlar ve talepler doğrultusunda tasarladığımız dinamik web tasarımlarımız, müşterilerimize diledikleri zaman kendi sitelerinin içeriklerine müdahale edebilme olanağını sunmaktadır. Bu müdahaleyi kısaca özetlersek; müşterilerimiz, sitelerinde içerik güncellemesi, haber ekleme, resim güncelleme vs.. gibi işlemleri gönüllerince gerçekleştirebilmektedirler. Web sitelerini firmamıza tasarlatan müşterilerimiz hem çok özel bir web sitesi tasarımına sahip olmanın yanında hem de çok kullanışlı ve işlevselliği üst düzeyde olan bir program alt yapısı hizmetinden de faydalanıyorlar. En önemlisi de, ihtiyaç duyduğunuz anda güler yüzlü hizmet anlayışımız ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Dinamik web sayfaları bir sistem dahilinde çalışmaktadırlar. Dinamik web tasarımlarımızda kullandığımız program altyapısı ve yazılımı tamamen firmamıza ait olduğundan müşterilerimizin taleplerini karşılama aşamasında etkin ve zamanında hizmet vermekteyiz.

Hemen bizi arayarak daha detaylı bilgi alabilir ve siz de hayallerinizdeki web sitenize sahip olabilirsiniz.

DANIŞINIZ >> TEL: 0212 220 60 85

Ana Sayfa  |  Web Tasarım  |  CD Tasarım  |  Host-Domain |   E-Reklam  |  Copyright |   İletişim 

 
 
Haberler