Anahtar Kelime Odaklı SEO

Bu çalışmalar SEO'nun temel taşlarıdır. Anahtar kelime çalışmalarında işinizle ilgili, ilk sayfada çıkmayı hedeflediğiniz, önemli kelimelerin analizi yapılarak bu anahtar kelimelerde Google Arama Motoru'nda 1. sayfada çıkmanız için profesyonel çalışmalar yapmaktayız. Burada önemli olan hedefleri iyi belirlemek, enerjimizi ve zamanımızı doğru noktalara odaklayarak mümkün olan en kısa zamanda en verimli sonuçları yakalayabilmektir.

Öncelikli olarak sizin bize ilettiğiniz anahtar kelimelerin bir analizini çıkarıyoruz. Vermiş olduğunuz kelimelerin gerçekten de doğru kelimeler olduğundan emin oluyoruz. Ayrıca bizlerde web sitenizi dikkatlice inceleyerek sizin için önemli olan ve bize iletmediğiniz başka anahtar kelimeler varsa bunları da tespit ediyoruz.

Google 1. sayfada çıkmak için çalışılan her anahtar kelimenin rekabet derecesi aynı değildir. Yani her kelime için harcanacak emek, zaman ve dikkat SEO açısından farklılıklar göstermektedir. Bazı anahtar kelimelerin rekabet gücü oldukça yüksektir. Burada kelimenin zorluk derecesini belirleyen ana etmen popüleritesidir. Yani bir anahtar kelime Google'da ne kadar çok aranırsa onun değeri de aynı oranda artar. Talep gören, cazip olan, aranılan olan her zaman kıymetlidir. Google açısından da bu böyledir. Bu sebeple yapılacak çalışmalarda her kelime aynı anda Google 1. sayfada çıkmaz.

SİZİ ARAYALIM!

Formu doldurun temsilcilerimiz size ulaşsın.


Google 1. sayfada çıkmak için dikkat edilmesi gereken diğer önemli bir nokta da ilk sayfa çıkan rakiplerin iyi bir şekilde analiz edilmesidir. Rakip sitelerin incelenmesindeki amaç rakiplerimizi iyi tanımaktır. Eğer rakiplerimizi, 1. sayfa için yarışacağımız diğer web sitelerini, iyi bir şekilde çözümleyebilirsek o zaman onlardan daha iyi olmak için neler yapmamız gerektiğini de biliriz. Yani rakip sitelerin gücünü ve çalışma yoğunluğu analiz ederek onların önüne geçmek için bir nevi kaç fırın ekmek yememiz gerektiğini öngörebilmiş oluruz. Çünkü Google bir kelimede eğer bir siteyi 1. sıraya koymuşsa bir bildiği var demektir. Google'da 1. sırada çıkan site, Google'ın bakış açısı ile kısaca özetlemek gerekirse, onun belirlediği kalite standartlarına en çok uyan sitedir. Google'ın belirlemiş olduğu yaklaşık 200 adet kriter vardır. Bu kriterlerin tamamını kimse bilememektedir. Google bunu bir sır gibi saklamaktadır. Google, web sitesi sahiplerine sadece belli başlı ip uçları vererek sitelerini nasıl başarıya ulaştırabilecekleri noktasında tavsiyelerde bulunmaktadır. Bu faydalı tavsiyeleri iyi bir şekilde anlayabilmiş ve doğru dürüst olarak çalışmalarına yansıtan profesyonel SEO uzmanları sizi başarıya ulaştırabilirler.

Firmamız yaklaşık 16 yıllık SEO deneyimi ile sektörünün en eskilerindedir. Yılların bilgi birimi bizlere çok şey öğretti. İşin mutfağından gelmiş kişiler olarak SEO çalışmalarında aktif bir şekilde deneyimler edinmiş ve SEO başarısı açısından neyin yanlış neyin doğru oldu noktasında uzmanlaşmış bulunmaktayız.

Google'da ilk sayfa garantili seo yazımı okumak için https://www.simetriks.com/ilk-sayfa-garantili-seo-paketleri.asp adresini ziyaret edebilirsiniz.


İletişim;

Email: simetriks.tasarim@gmail.com, info@simetriks.com, gokhan@simetriks.com

Tel: 0555 599 87 14