Anti Hacklink Hizmetleri

Hacklink siteye zarar veren bir uygulamadır. Özellikle sizin sıralamanızı düşürmeye yönelik birilerinin yaptıkları kara SEO (Black SEO) çalışmalardır. Bu çalışmaları yapan kişiler web sitenizin Google sıralamasının düşmesini hedef edinmişlerdir.

İnternet kullanım oranları yükseldikçe Google gibi arama motorlarında ilk sayfada çıkmak her geçen gün daha değerli hale gelmektedir. Bunun bilincinde olan ve kurallara uygun SEO yapan firmaların, web sitelerinin yanı sıra aynı zamanda kolay yoldan yükselmek için veya rakiplerini düşürmek kaydıyla onların üzerine çıkmak isteyen kural tanımaz kişiler de artmaktadır. Çünkü işin ucunda ciddi kazançlar yatmaktadır.

Hacklink 2 farklı şekilde olabilir.

1- Sizin web sitenizi bir şekilde hackleyerek kendi sitelerinin linklerini gizli bir şekilde ekleyip kendilerine backlink sağlamak.
2- Sizin web sitenizin sıralamasını düşürmek için uygun olmayan sitelere, adult, kumar vb., linkinizi sanki siz eklemişsiniz gibi ekleyerek sitenize zarar vermek.

Eğer yukarıda saydığımız durumlardan şüpheleniyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Uzman ekibimiz sorunla ilgili çok detaylı bir araştırma yaparak gerekli çalışmaları yapıp sorunun çözümünü sağlayacaktır.

Hacklink çözümlerinde

- Hacklink yapan rakiplerin tespiti
- Hacklink yapanların Google'a şikayet edilmesi
- Detaylı raporlama ve sunum
- 30 iş gününde tamamlanır.

Hizmet bedeli 2.499 TL yerine sadece 1.999 TL'dir.

Fiyatlara KDV dahil değildir. Tüm kredi kartları geçerlidir. Ödeme seçenekleri; havale, eft, Paypal, kredi kartı. Ödemeler iş başlangıcında alınmaktadır.

Bize ulaşmak için;

Email: info@simetriks.com, gokhan@simetriks.com

Tel: 0212 220 60 85

Gsm: 0555 599 87 14