GİZLİLİK VE KULLANIM KOŞULLARI

Simetriks, internet üzerinden birçok farklı konuda çok çeşitli hizmetler vermektedir. Bu hizmetlerden faydalanırken her iki tarafın da menfaatlerini koruyan aydınlatma metni yazılarımızı okumanız faydanıza olacaktır.

Hizmetlerimizden faydalanan tüm kullanıcılar bu aydınlatma metinlerini okumuş, anlamış ve kendi rızalarıyla kabul etmişlerdir.

SEO HİZMETLERİ

Simetriks, müşterilerine çok farklı seçeneklerde profesyonel SEO hizmetleri sunar.

Bunlardan önemli olanları sıralamak gerekirse;

* İlk Sayfa Garantili SEO
* Yükselme Garantili SEO
* Bölgesel SEO
* Aylık SEO
* Tek Seferlik SEO
* E-ticaret Sitesi SEO

Simetriks, tüm bu hizmetler için müşterilerine çalışmaları en üst kalite ve özveride sürdürmeyi garanti eder. Ayrıca garantili SEO paketleri kapsamında Simetriks'in vadettiği bir takım garantiler söz konusudur.  Müşterilerin bu paketlerdeki garantilerden faydalanabilmeleri için, ödemelerini zamanında, aksatmadan yapmaları gerekmektedir. Bu zaman, Simetriks'in Müşteriye ödeme hatırlatması mailini göndermesini takip eden 5 iş günüdür. Ödemelerini zamanında yapmayan müşteriler bu eylemleri neticesinde kendi istekleriyle, bilinçli bir tercihle, garanti kapsamı dışına çıktıklarını beyan ederler. Müşterinin bu beyanından sonra Simetriks SEO hizmetini durdurur. Yıllık SEO hizmetlerinde hizmet süresi 1 yıldır. 12 ay boyunca hizmetleri kesintisiz almak için ödemelerin mutlaka zamanında yapılması gerekmektedir. 1 yıl sonunda Müşteri eğer isterse güncel SEO fiyatları üzerinden ödeme yaparak hizmeti tekrar talep edebilir. Simetriks de uygun görürse hizmeti tekrar verir. Simetriks'ten SEO hizmeti alan tüm kullanıcılar bu aydınlatma metnini okumuş, anlamış ve kendi rızalarıyla kabul etmişlerdir.

SOSYAL MEDYA HİZMETLERİ

Simetriks'in müşterilerine sunduğu diğer bir hizmetse sosyal medya takipçi, beğeni, izlenme vb. hizmetlerdir. Bu hizmetler kapsamında çeşitli sosyal medya hesaplarına gönderilen takipçi, beğeni, izlenme vb. düşüşler yaşanabilir. Bu düşüşler, kullanıcıların kendi istekleri doğrultusunda takipten veya beğeniden çıkma/vazgeçme şeklinde olabileceği gibi, kullanılan panellerdeki durumlardan da kaynaklı olabilir. Etkileşimde bulunan kullanıcı profilleri kalitesiz, kaliteli, profil resimli, profil resimsiz, 0 takipçili, yüksek takipçili vb olabilir. Simetriks, hiçbir şekilde etkileşimde bulunan kullanıcı kalitesi konusunda herhangi bir taahhütte bulunamaz. Kullanıcı havuzlarında Türk yazsa dahi arada yabancı takipçi de gelebilir. Aynı zamanda ülkemizde milyonlarca yabancı uyruklu insanın yaşadığını da unutmayın. Sadece Türkler yaşamıyor ülkemizde. Gelen takipçilerden beğenmedikleri silen kullanıcılar oluyor. Bu durum hemen anlaşılır. Bu gibi eylemlerden kaçının. İşlemde gönderilen takipçi sayıları sunucu ekran görüntüsü alınarak iletilir. Eksik oldu vb. hiçbir bahane kabul edilmez. Takipçilerden istemeyenler istedikleri zaman takibi bırakabilirler. Kimse takipte kalmaya zorlanamaz. Müşteri hizmetlerden faydalanmak için ödemeleri iş başlangıcında Simetriks'e eksiksiz bir şekilde yapmalıdır. Netice itibariyle bu hizmetten faydalanan tüm kullanıcılar bu aydınlatma metnini okumuş, anlamış ve kendi rızalarıyla kabul etmişlerdir.

MAKALE HİZMETLERİ

Simetriks, Müşterilerine SEO uyumlu özgün makale hizmetleri sunmayı taahhüt eder. Simetriks, bir müşteriye özel yazılan hiçbir içeriği başka bir Müşterisi için kullanamaz. Yazılan içerikler özgün ve SEO uyumlu olmalarına rağmen Müşteri tarafından beğenilmeyebilir. Bu durumda Müşteri her bir makale için beğenmediği noktaları gerekçeleriyle birlikte Simetriks'e detaylıca sunmakla yükümlüdür. Müşteri'nin bu talebi incelenir ve Simetriks tarafından makul bulunursa maksimum 1 adet daha revizyon yapılabilir. Aksi durumda hiçbir düzeltme yapılması söz konusu değildir. Çünkü makale hizmetlerinde hiçbir içerik üreticisi Müşterinin zihnini okuyamaz. %100 ne istediğini veya nasıl istediğini bilemez. Bundan dolayı Müşteri üretilen hiçbir içeriği beğenmiyorsa kendi yazmalıdır. Simetriks'in ürettiği SEO uyumlu makalelerin Müşterileri tarafından beğenilme oranı %99.99'dur. Simetriks SEO uyumlu özgün içerik üretiminde 20 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. Makale hizmetleri teslim edildikten sonra iptali veya iadesi yoktur. Çünkü içerik hizmetleri kopyalanabilir niteliktedir.

Müşteri SEO uyumlu makale talep ederken aşağıdaki bilgileri işlem öncesinde, ödemenin ardından Simetriks'e iletmelidir.

* Yazılacak her bir makale için ayrı bir konu başlığı.

* Her bir makale konu başlığı için 2-3 adet alt başlık.

* Her bir makaleye özel içerikte geçecek 5-6 adet anahtar kelime.

* Makale dilinin nasıl olması gerektiği. Örneğin, bir haber niteliğinde mi, 3. kişi gözünden mi, müşteri ağzından mı, direkt firma sahibi ağzından mı vb. anlatım dilini iletmelidir.

* Makalede özellikle bahsedilmesini istediği hususlar varsa bunları belirtmelidir.

Simetriks'ten makale hizmeti alan tüm kullanıcılar bu aydınlatma metnini okumuş, anlamış ve kendi rızalarıyla kabul etmişlerdir.

MAİL REKLAM HİZMETLERİ

Simetriks, yasal ve izinli mail gönderimleri yapar. Gönderilen tüm mailler IYS sistemine kayıtlı izinli mail adreslerinden oluşmaktadır. Simetriks, toplu mail reklam konusunda müşterilerin satın aldıkları adet kadar maili göndermekle yükümlüdür. Simetriks, hiçbir koşul veya şart altında gönderilen mail adreslerini paylaşmak zorunda değildir. Müşteri eğer isterse ayrıca ücret ödeyerek mail adresleri Simetriks'ten eğer Simetriks de uygun görürse satın alabilir. Simetriks, gönderimleri Müşteri adına yapar. Gönderilen ürün, hizmet vb. içeriğinden tamamen Müşteri sorumludur. Gönderimler tamamlandıktan birkaç gün sonra Simetriks Müşteriye rapor olarak toplam giden mail adedi, toplam ulaşan mail adedi, toplam ulaşmayan mail adedi şeklinde sadece rakamlardan oluşan bir rapor sunar. Ayrıca Simetriks uygun görürse okundu, iletildi vb. bilgilerini de Müşteriye iletir. Bu bilgilerin iletilmesi tamamen Simetriks'in kendi inisiyatifindedir. İstemediği takdirde iletmeme hakkını saklı tutar. Simetriks gönderimleri kendi mail adresleri üzerinden yapar. Müşteri mail adresi üzerinden gönderim yapmaz. Simetriks, gönderim yapılan mail adreslerini, şifreleri vb. Müşteri ile paylaşmak zorunda değildir. Gönderim kalitesi ve güvenliği açısından bu bilgiler gizlidir. Simetriks, toplu mail gönderimiyle gönderilen mailler sonucunda Müşteriye dönüşler alıp alamaması konusunda hiçbir garanti sunumaz. Dönüşler olup olmaması tamamen Müşterinin sattığı ürün veya hizmet kalitesine, fiyatlarına vb. değişkenlere bağlıdır. Müşteri'nin hizmetlerden faydalanabilmesi için ödemeleri iş başlangıcında Simetriks'e eksiksiz bir şekilde yapması gereklidir. Bu hizmetten faydalanan tüm kullanıcılar bu aydınlatma metnini okumuş, anlamış ve kendi rızalarıyla kabul etmişlerdir.

BACKLINK HİZMETLERİ

Simetriks çok sayıda farklı backlink hizmetleri sunar. Bunlardan önemli olanları; sözlük tanıtım, forum tanıtım, haber sitelerinde tanıtım, firma rehberlerine ekleme, ziyaretçi defterlerinden link, global sitelerden link vb. şeklindedir. Simetriks, bu hizmetlerin hiçbirisinde %100 kalıcılık garantisi vermez. Eklenen linklerin zaman içerisinde silinmesi durumları söz konusu olabilir. Aynı zamanda bu linkler silinmeden çok uzun yıllar kalıcı da olabilir. Özellikle firma rehberlerine ekleme işlemlerinde işin doğası gereği başvurular hemen onaylanmayabilir. Veya hiçbir zaman da onaylanmayabilir. Burada onay tamamen firma rehberleri site sahiplerinin kendi inisiyatiflerindedir. Simetriks, Müşteriye ekleme yapıldığına dair ekran görüntüleri ve ekleme başvurusu yapılan yerlerin listesini iletir. Müşteri, hizmetleri alabilmek için ödemeleri Simetriks'e iş başlangıcında eksiksiz bir şekilde yapmalıdır. Bu hizmetten faydalanan tüm kullanıcılar bu aydınlatma metnini okumuş, anlamış ve kendi rızalarıyla kabul etmişlerdir.

WEB TASARIM HİZMETLERİ

Simetriks, web tasarım işlemlerinde müşterinin beklentilerini önemser. İlk etapta müşteriye bir demo sayfası sunar. Daha sonrasında Müşteri'nin onayı ile tasarım işlemlerini sürdürür. Demo sayfasının hazırlanabilmesi için Müşteri anlaşılan tutarı Simetriks'e ödemekle yükümlüdür. Müşterinin onayıyla birlikte demo sayfası kalıcı, esas tasarım olarak kabul edilir. Bu şablon üzerinden tasarım ilerler. Müşteri onay verdikten sonra demo sayfasının değiştirilmesini sadece ekstra ücret ödeyerek talep edebilir. Müşteri onay verdikten sonra tekrardan yeni bir demo talebinde bulunduğundan dolayı, Simetriks'in harcadığı emeği ve mesaiyi hiçe saymamak adına bu ödemeyi yapar. Eğer Müşteri demo sayfasını onayladıktan sonra ücret ödemeden yeni bir demo talep ederse, bunu yapma veya yapmama tercihi tamamen Simetriks'in kendi inisiyatifindedir. Simetriks'in hazırladığı demoya onay veren Müşteri bu hizmet karşılığında ödeme yapmıştır. Bundan dolayı da herhangi bir anlaşmazlık durumunda iade talebi söz konusu olmayacaktır. Mutabık kalınan demo sayfası aşamasının ardından kalıcı tasarımın da tamamlanmasıyla birlikte Müşteri, anlaşılan tutarın kalan kısmını da gecikmeden maksimum 5 iş gücü içinde Simetriks'e ödemekle yükümlüdür. Ödemenin aksatılması veya yapılmaması durumunda Simetriks tasarım hizmetini geri çekme hakkını saklı tutar. Bu hizmetten faydalanan tüm kullanıcılar bu aydınlatma metnini okumuş, anlamış ve kendi rızalarıyla kabul etmişlerdir.

 

İlginizi Çekebilecek Hizmetler

* Google 1. sayfa garantili SEO https://www.simetriks.com/ilk-sayfa-garantili-seo-paketleri.asp
* Yükselme garantili SEO https://www.simetriks.com/yukselme.garantili.seo.asp
* Tek seferlik SEO https://www.simetriks.com/tek.seferlik.seo.asp
* Aylık SEO https://www.simetriks.com/aylik-seo-hizmeti.asp
* Site içi SEO https://www.simetriks.com/site-ici-seo-on-page-seo.asp
* SEO uyumlu özgün makale https://www.simetriks.com/seo.uyumlu.makale.hizmetleri.asp

BİLGİ ALIN

Formu doldurarak bilgi talep edebilirsiniz.


Mesajınız