Blog Site Makale Reklamı

Seçeceğiniz blog sitelerimiz üzerinden bize vereceğiniz bir makalenin anlaşılan süre içerisinde yayınlanması esasına dayanan reklam seçeneğimizdir.

Blog site makale reklamlarınızda web sitemizde yayınlayacağımız tanıtım yazısına 2 adet link alma hakkınız vardır. Örnek vermek gerekirse, diyelim ki siz bir tatil acentesisiniz. Blog sitemizde yayınlayacağımız makalede tatil ve otel kelimelerinden sitenize link verebiliriz. Bu link size tanıtım haricinde birkaç fayda daha sağlar. Bunlar: backlink almış olursunuz, Google Optimizasyon (SEO) açısından bir fayda sağlamış olursunuz, linke tıklandığı zaman sitenize ziyaretçi çekmiş olursunuz.

Eğer elinizde blog sitemizde yayınlamamız için bize vereceğiniz bir makale yoksa bu makaleyi profesyonel ve SEO uyumlu bir şekilde biz sizin için yazabiliriz.

Blog site makale reklam ücretlermiz hakkında detaylı bilgi almak için info@simetriks.com, gokhan@simetriks.com adreslerinden herhangi birisine web site adresinizi iletebilirsiniz. Gerekli incelemenin ardından size uygun olabilecek site adresi/adresleri ve fiyatlarımızı ileteceğiz.

Tel: 0212 220 60 85

Gsm: 0555 599 87 14