Dinamik Web Tasarım

Dinamik web sayfaları sizlere istediğiniz zaman sitenizdeki ürünleri, yazıları, resimleri veya linkleri kolayca değiştirmenize, güncellemenize, yenilerini eklemenize imkan sunan bir sistemdir. Bu sistemde bilgiler bir database (Veri bankası) içerisinde tutulur. Web sitenize eklediğiniz her bilgi de bu database içerisine kaydedilir. Daha sonra siz bu bilgileri çağırdığınızda, aradığınızda, hızlı ve kolay bir şekilde karşınıza gelir.

Dinamik web sayfası tasarımlarının size sağladığı avantajlar:

Güncelleme işlemlerini hızlı ve zahmetsizce yapabilme imkanı

Sunucunuzdaki yükün hafiflemesi

İçerik eklenmesi için kullanılan bir arayüz sayesinde sunucuya bağlanıp her hangi bir dosyayı çekip üzerinde işlem yapma zahmetine katlanmadan hızlı ve pratik bir şekilde güncellenebilir olması.

Web sitenizi kendiniz rahatça güncelleyebildiğiniz için herhangi birisine site güncelleme işlemleriniz için sürekli ödeme yapmak zorunda kalmazsınız.
İçeriklerinizi kendinizin yönetebilmesine imkan tanır.

Firmamızın size sunduğu dinamik web sitesi tasarımı ile aşağıdaki işlemleri siz de çok kolay bir şekilde yapabileceksiniz.

Web sitenize resimler ekleyebileceksiniz.

Ürün kataloğu sistemimiz ile web sitenizdeki ürünleri, ürün resimlerini, ürün videolarını, ürün başlığını, ürün kategorisini, ürün tanıtım yazısını vs. tek bir tuşla, kolayca güncelleyebileceksiniz.

SİZİ ARAYALIM!

Formu doldurun temsilcilerimiz size ulaşsın.
Firmanızdan haberleri veya duyuruları istediğiniz zaman sitenize kolayca ekleyerek müşterilerinizle paylaşabileceksiniz.

Web sitenize yeni kategoriler açabilecek, mevcut kategorileri güncelleyebilecek veya silebileceksiniz.

Eğer web sitenizde sıklıkla güncelleme yapmanız gerekiyorsa mutlaka dinamik bir web sitesi tasarımı hizmeti almanız gerekmektedir. Bu şekilde güncelleme işlemlerinizi kendiniz yaparak maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Google, mobil uyumlu, tablet, cep telefonu uyumlu hazır web tasarım paketlerimizi görmek için buraya tıklayınız.

Bize ulaşmak için;

Email: simetriks.tasarim@gmail.com, info@simetriks.com, gokhan@simetriks.com

Tel: 0555 599 87 14