Facebook Sayfası Kurulum

Yaklaşık 901 milyonluk üye sayısı ile Facebook dünyanın en büyük sosyal paylaşım platformu durumundadır. Facebook o denli büyüktür ki bunu örneklemek gerekirse Tükiye nüfusunun 12.51 katından daha fazla nüfusa sahiptir. Dünyada sadece 2 ülkenin nüfusu, Çin ve Hindistan, Facebook'un üye sayısından fazladır.

Facebook her geçen gün hızla büyümeye devam ediyor. Bu platform sadece sohbet etmek, Farmville, Texas Holdem Poker gibi oyunları oynamak, geyik yapmak veya resim paylaşmak için kullanılmıyor. Günümüzde birçok girişimci kişilik Facebook'un sağladığı olanaklar sayesinde ciddi gelirler elde ediyor. Dünyanın en tanınmış uluslararası şirketleri dahi Facebook'un bu potansiyeli karşısında ellerini ovuşturmakta ve bu geniş platformun nimetlerinden faydalanmaktadırlar. Facebook günümüzde en etkili reklam kanallarından birisi haline gelmiş durumdadır.

Bu uçsuz bucaksız ve fırsatlarla dolu platformda sizin de yer alma vaktiniz geldi de geçiyor bile! Facebook sayfa kurulumunuzu uzman ekibimiz itina ile yapmaktadır.

Facebook sayfanızın kurulumu aşamasında:

- Facebook sayfanızın oluşturulması için üye olunması, uygun kategori seçilmesi, firma bilgilerinizin girilmesi, profil resminizin oluşturulması vb. işlemleri gibi ön çalışmaların yapılması.
- Firmanızın marka kimliğini yansıtacak olan ve Facebook sayfasının en üst kısmında yer alan kapak resminizin tasarımının yapılması.
- Facebook profil sayfanızın oluşturulması sonrasında web sitenizde uygun bir alana şık bir Facebook ikonunun yerleştirilerek buradan Facebook sayfanıza bağlantı sağlanması.
- Web sitenizde dilerseniz http://www.pratikyemektarifleri.net örnek sitesinde sağ kısımdaki gibi üyelerinizin göründüğü bir Facebook Beğen kutusunun oluşturulması.

Tüm bu hizmetler için ödemeniz gereken tutar sadece 450 TL yerine sadece 250 TL'dir. Kampanya fiyatımızı kaçırmadan bir an önce bizimle irtibata geçmenizi öneririz.

Not: Firmamız ayrıca Sosyal Medya danışmanlığı hizmetleri de vermektedir. Facebook sayfanızın yönetimi konusunda da bizden hizmet almak isterseniz "Facebook Sayfa Yönetimi" bölümümüze göz atabilirsiniz. Takipçi sayınızın artırılması için ise "Facebook Takipçi Artırma" bölümümüzü incelemenizde fayda var.

Fiyatlara %18 KDV dahil değildir.

Ödeme seçenekleri; havale, eft. Ödemeler iş başlangıcında alınmaktadır.

Bize ulaşmak için;

Email: info@simetriks.com, gokhan@simetriks.com

Tel: 0212 220 60 85

Gsm: 0555 599 87 14

 
   
 

 

 

 

 

 Haberler