Firma Rehberlerine Ekleme

Firma rehberlerine kayıt başvurusu işlemlerinizi program kullanmadan, manuel olarak, itina ile gerçekleştiriyoruz.

Ekleme işlemleri Google arama motorunda "Firma Rehberi" kelimesi aratılarak çıkan sitelere yapılmaktadır. Yani ekleme yapılan siteler en kaliteli ve en çok ziyaretçi alan "Firma Rehberi" siteleridir.

Tüm firma rehberleri Google, Bing, Yahoo, Yandex gibi interneti otomatik olarak tarayamazlar. Çünkü altyapıları, teknolojileri ve donanımları bunu yapabilecek nitelikte yapılandırılmamıştır. Bu sebeple bu firma rehberlerine sadece manuel olarak yapılacak kayıt işlemleri kabul edilmektedir.

Faydaları Nelerdir?

  • Ulaşılabilirlik; Firma rehberlerine eklenen iletişim bilgileriniz ile web siteniz, firmanız, çok daha fazla sayıda potansiyel müşteriye ulaşılır.

  • Google'da yükselme; Web siteniz firma rehberlerinde listelendikçe sayfa değeri yükselir ve dolayısıyla Google sıralaması da yükselir.

  • Negatif sonuçları öteleme; Firmanızı karalamak maksadıyla oluşturulan içerikler varsa bunların Google sıralamalarında gerilere atılması.

  • Prestij Artışı; İletişim bilgilerinizi paylaşan ve bir nevi sizi öneren çok sayıda firma rehberi olması durumu müşterileriniz bakımından sizin güvenilir olduğunuzu daha da pekiştirir.

Ekleme için başvurulan firma rehberlerine eklenmeniz ortalama 3-4 haftayı bulabilmektedir. Bu süre bazen uzayabilir veya kısalabilir. Eksiksiz bir şekilde yaptığımız kayıt başvurularınızda onayın tamamen firma rehberi sahiplerinin inisiyatifinde olduğunu belirtmek isteriz.

 
     

50 Firma Rehberi Ekleme

150 TL 100 TL

100 Firma Rehberi Ekleme

300 TL 190 TL 

200 Firma Rehberi Ekleme

600 TL 380 TL 

 

   
 

 

Ödeme seçenekleri;

Havale, eft veya yukarıdan kredi kartınızla alabilirsiniz. Ödemeler iş başlangıcında alınmaktadır.