Google 1. Sayfa SEO

20 YIL KURUMSAL + 2 YIL BİREYSEL. TOPLAMDA 22 YILI AŞAN SEO DENEYİMİ!

PAKET 1

 • 10 Anahtar Kelime
 • En Az 2 Kelimede İlk Sayfa Garantisi
 • En Az 8 Kelimede Yükselme Garantisi
 • Site İçi SEO
 • Site Dışı SEO
 • Aylık Detaylı Raporlama

PAKET 2

 • 20 Anahtar Kelime
 • En Az 4 Kelimede İlk Sayfa Garantisi
 • En Az 16 Kelimede Yükselme Garantisi
 • Site İçi SEO
 • Site Dışı SEO
 • Aylık Detaylı Raporlama

PAKET 3

 • 30 Anahtar Kelime
 • En Az 8 Kelimede İlk Sayfa Garantisi
 • En Az 22 Kelimede Yükselme Garantisi
 • Site İçi SEO
 • Site Dışı SEO
 • Aylık Detaylı Raporlama

Önemli Duyuru: E-ticaret siteleri için bu paketler geçerli değildir. E-ticaret SEO talepleriniz için https://www.simetriks.com/e-ticaret-sitesi-seo.asp adresini ziyaret ediniz. 

Gogole 1. Sayfa

Google 1. sayfa SEO; Google ilk sayfada çıkmak için her şeyden önce yapılması gereken SEO (Search Engine Optimization - Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarında sürekliliği sağlamak ve kararlı olmaktır. Özellikle Google 1. sayfa için hedeflenen anahtar kelimeler ne kadar zor ise aynı derecede kararlı olmak ve optimizasyon çalışmalarının sürekliliğini sağlamak esas olmalıdır. Unutulmamalıdır ki farklı sektörlerde birçok firma vardır. Rakiplerinizin arasından sıyrılıp istediğiniz kelimelerde Google'da 1. sayfada çıkmak farklılık yaratmaktan geçer. Bu farklılığı da Simetriks olarak biz sizler için sağlıyoruz. Google ilk sayfa garantili SEO paketlerimizi mutlaka inceleyin.

Çalışmalarımızda sürekliliği ve disiplini esas alarak Google'daki gelişmeleri de yakından takip edip web sitenizin başarısını maksimum seviyeye çıkarıyoruz. Bizler çalışmalarımızı yürütürken sizlerin de kararlılığınızı korumanız ve de çalışmalarda sürekliliği desteklemeniz gerekmektedir. SEO çalışmalarına hedefime ulaştım düşüncesi ile son verilmesi veya ara verilmesi sıralamalarda hızla düşme ile sonuçlanacaktır. Çünkü rakip siteler boş durmayacaktır. Google her zaman aktif olan siteleri ödüllendirir. Pasif ve kendi haline bırakılmış olan hiçbir site üst sıralardaki yerini koruyamaz.

Düzenli SEO çalışmaları için aylık ayıracağınız makul bütçeler sizlere ilerleyen dönemlerde fazlasıyla yeni müşteriler ve kazanç olarak geri dönecektir. Paranızı harcarken bunu sadece bir gider olarak değil, aynı zamanda da işinize yaptığınız önemli bir yatırım olarak düşünmelisiniz. Hiçbir sektör veya firma yoktur ki işine yatırım yapmadan ve işini geliştirmeden büyüyebilsin. Bugün marka olmuş her firmanın Ar-Ge departmanı vardır. Bu departmanın amacı, kendi iş sahalarındaki yenilikleri yakından takip ederken, aynı zamanda da sektörlerinde öncü olmayı sağlayacak geliştirmeleri oluşturabilmektir. Örneğin SEO alanında firmanız bünyesinde çalışan bir ekibiniz yok ise dışarıdan destek almanız gerekmektedir. Böyle bir ekibi kendi bünyenizde oluşturmak çok yüksek maliyetler çıkartacaktır. Simetriks, 2004 yılından günümüze SEO alanında faaliyet göstermektedir. Bu alandaki yılların bilgi birikimini müşterilerinin menfaatleri doğrultusunda kullanmaktadır. Yüzlerce farklı sektörde yüzlerce farklı firmaya SEO hizmetleri vermiş ve projelerinin tamamını başarıya ulaştırmıştır. Siz de firmanızın SEO ihtiyaçlarında sektöründeki en eski ve tecrübeli firmaların başını çeken Simetriks ile çalışarak hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Garantilerden faydalanmak için paketlerin ödemesini eksiksiz olarak yapmanız gerekmektedir.

SEO'da Doğrular ve Yanlışlar! Ne Yapılmalı? Ne Yapılmamalı?

Bizim müşterilerimize tavsiyemiz kendilerine seçtikleri SEO firmasını bir çözüm ortağı olarak görmeleri ve sitelerinde yapılan optimizasyon çalışmalarını kesinlikle yarıda bırakmamalarıdır. Çünkü tek seferlik yapılan hiçbir çalışma sizi hedefinize ulaştırmaz. Google 1. sayfada çıkmak basit bir olay değildir. Çalışmaların yarıda bırakılması sonucunda sitenin 1. sayfadan düşmesi demek zaten harcanan zamanın ve paranın tamamen çöpe atılması anlamına gelmektedir. Zirvedeyken bırakmak mantıklı bir düşünce değildir. Tam tersi Google 1. sayfaya çıktıktan sonra SEO'cunuzu çalışmaların sürekliliği konusunda sık sık takip etmeniz ve onları çalışmalarında teşvik etmeniz yerinde olacaktır. Google bir siteyi ilk sayfaya getirdiyse sürekli orada tutacak anlamında değildir. Zaten siteyi 1. sayfaya getiren çalıştığınız optimizasyon firmasıdır. Sizin onu bırakmanız demek Google'ın da ilerleyen zamanlarda web sitenizi 1. sayfadan düşürmesiyle sonuçlanacaktır. Çünkü on binlerce firmanın web siteleri sürekli olarak birbirleriyle rekabet içindedirler. Google da bu siteleri listelerken kalite standartlarına en uygun olandan hiç uygun olmayana doğru sıralamaktadır.

Google 1. sayfada çıkmak için doğru adrestesiniz. SEO hizmetini sektörde 21. yılını devirmiş uzman SEO danışmanınız Simetriks'ten alabilirsiniz.

Site İçi SEO (On-Page SEO) yazımızı https://www.simetriks.com/site-ici-seo-on-page-seo.asp adresini ziyaret ederek okuyabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Hizmetler

* Google 1. sayfa garantili SEO https://www.simetriks.com/ilk-sayfa-garantili-seo-paketleri.asp
* Yükselme garantili SEO https://www.simetriks.com/yukselme.garantili.seo.asp
* Tek seferlik SEO https://www.simetriks.com/tek.seferlik.seo.asp
* Aylık SEO https://www.simetriks.com/aylik-seo-hizmeti.asp
* Site içi SEO https://www.simetriks.com/site-ici-seo.asp
* SEO uyumlu özgün makale https://www.simetriks.com/seo.uyumlu.makale.hizmetleri.asp

BİLGİ ALIN

Formu doldurarak bilgi talep edebilirsiniz.