Google 1. Sayfa

Google'da 1. sayfada çıkmak her şeyden önce yapılan Seo (Search Engine Optimization - Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarında sürekliliği sağlamak ve kararlı olmaktır. Özellikle 1. sayfa için hedeflenen anahtar kelimeler ne kadar zor ise aynı derecede kararlı olmak ve optimizasyon çalışmalarının sürekliliğini sağlamak esas olmalıdır. Unutulmamalıdır ki farklı sektörlerde bir çok firma vardır. Rakiplerinizin arasından sıyrılıp istediğiniz kelimelerde Google'da 1. sayfada çıkmak farklılık yaratmaktan geçer. Bu farklılığı da Simetriks olarak biz sizler için sağlıyoruz.

Çalışmalarımızda sürekliliği ve disiplini esas alarak Google'daki gelişmeleri de yakından takip edip web sitenizin başarısını maksimum seviyeye çıkarmaya çalışıyoruz. Bizler çalışmalarımızı yürütürken sizlerin de kararlılığınızı korumanız ve de çalışmalarda sürekliliği desteklemeniz gerekmektedir.

Google Arama Motoru'nda 1. sayfaya geldikten sonra çalışmaların durdurulmasını isteyen bazı firmalarla karşılaşıyoruz. Çoğunlukla bu firmaların düştükleri yanılgı şudur. "Nasılsa 1. sayfaya çıktık. Artık ödeme yapmaya ve site üzerinde çalışılmasına gerek yok". Bu düşünceye sahip olan firmaların web sitelerinin 1. sayfadaki yerlerini kaybettiklerini çok gördük. Tecrübelerimizle sabittir.

SİZİ ARAYALIM!

Formu doldurun temsilcilerimiz size ulaşsın.


Yapılmaması GerekenlerBizim müşterilerimize tavsiyemiz kendilerine seçtikleri Seo firmasını bir çözüm ortağı olarak görmeleri ve sitelerinde yapılan optimizasyon çalışmalarını kesinlikle yarıda bırakmamalarıdır. Çünkü harcanan paralar işe yapılan büyük yatırımlardır. Çalışmaların yarıda bırakılması sonucunda sitenin 1. sayfadan düşmesi demek zaten harcanan zamanın ve paranın tamamen çöpe atılması anlamına gelmektedir. Zirvedeyken bırakmak mantıklı bir düşünce değildir. Tam tersi Google 1. sayfaya çıktıktan sonra Seo'cunuzu çalışmaların sürekliliği konusunda sık sık takip etmeniz ve onları çalışmalarında teşvik etmeniz yerinde olacaktır. Google bir siteyi ilk sayfaya getirdiyse sürekli orada tutacak anlamında değildir. Zaten siteyi 1. sayfaya getiren çalıştığınız optimizasyon firmasıdır. Sizin onu bırakmanız demek Google'ın da ilerleyen zamanlarda web sitenizi 1. sayfadan düşürmesi sonuçlanacaktır. Çünkü yüzlerce firmanın web siteleri sürekli olarak birbirleriyle rekabet içindedirler. Google'da bu siteleri listelerken kalite standartlarına en uygun olandan en uygunsuz olana doğru sıralamaktadır.

Google 1. sayfada çıkmak için doğru adrestesiniz. Başarıya giden yolda bizimle yola çıkmak için bizi arayınız.

Google'da ilk sayfada çıkmanızı sağlayacak profesyonel SEO paketlerimizi görmek için buraya tıklayınız.

Bize ulaşmak için;

Email: simetriks.tasarim@gmail.com, info@simetriks.com, gokhan@simetriks.com

Tel: 0212 220 60 85

Gsm: 0555 599 87 14

BİZİ ARAYIN : 0212 220 60 85

SIMETRIKS.TASARIM@GMAIL.COM