Google 1. Sayfa Garantisi

Seo İngilizce kökenli bir kelimenin kısa yazılımıdır. Açılımı SEO = Search Engine Optimization'dur. Türkçeleştirilmiş haliyle, arama motoru optimizasyonu demektir.

Son zamanlarda herkesin dilinde dolaşan ve hızla büyüyen bir sektör haline gelen SEO ne demektir? Sanırım bu soruyu bir çoğunuz merak ediyorsunuz. Sektörde olan meslektaşlarımız SEO'nun anlamını çok iyi bilirler. SEO'nun manasını ve ne işe yaradığını kısaca anlatmaya çalışacağım.

SEO bir web sitesinin Google dostu olması için yapılan çalışmalar bütünüdür.

Google dostu web sitesi nedir?

Bir web sitesinin; içerikleri, tasarımı, programlama alt yapısı, kodlaması vs. kısacası bütünüyle Google'ın olmazsa olmazlarına harfiyen uymasıdır. Google dostu web sitelerine ancak işinin ehli SEO'cular ile sahip olabilirsiniz. SEO'cular dediğimiz kimseler SEO hizmetini veren ve Google'ın işleyişi ile ilgili geniş bilgilere sahip olan kişilerdir. İyi bir SEO'cu Google'daki gelişmeleri yakından takip ederek kendini ve tekniğini geliştiren kimsedir.

SEO Hizmeti Kimden Alınır?

SEO hizmetini kesinlikle firmalardan almanızı öneririz. Sebebine gelince. Çalıştığınız kişinin yerini bilirsiniz. Ayrıca ihtiyaç duyduğunuzda kendisine ulaşabileceğiniz bir adres ve telefon vardır. SEO hizmetini bir firmaya yaptırdığınız zaman kendinize bir muhatap bulursunuz.

Bu konunun önemini anlatan yaşanmış bir örnek vereyim. Kazandığımız bazı müşterilerimiz bize çeşitli sıkıntılar sonucunda ulaşmışlardır. Bunlardan bir tanesini örnek vererek anlatayım. Bir öğrenciden optimizasyon hizmeti alan ve ayrıca bu öğrenciye web sayfasını yaptıran, şu anda müşterimiz olan bir firma sahibi, kendisini aradığında cepten ulaşamamış. Daha sonra bu kişinin askere gittiğini ve 1 yılı aşkın bir süre gelmeyeceğini öğrenmiş. Üstelik alan adı, domain, şifreleri ve tüm bilgiler bu kişideymiş. Sonuç olarak kendisine en baştan bir web sitesi yaptık ve optimizasyon hizmeti verdik. Önceden yapmış olduğu harcamalarda haliyle boşa gitmiş oldu. Hem zamandan hem paradan kaybetti. Kısa sürede bunu da telafi ettik.

Her işi bilene yaptırmakta fayda vardır. Nasıl ki terziden et almıyor, kasaba da elbiselerimizi diktirmiyorsak SEO hizmetini de bu işi iş olarak, profesyonel anlamda yapan firmalara yaptırmalıyız.

SEO'cunuza güvenin ve başarılı sonuçlar almak için sabırlı olun.

Google 1. sayfada çıkmak için doğru adrestesiniz. Başarıya giden yolda bizimle yola çıkmak için bizi arayınız.

Bize ulaşmak için;

Email: info@simetriks.com, gokhan@simetriks.com

Tel: 0212 220 60 85

Gsm: 0555 599 87 14