Google Optimizasyonu

Google Optimizasyon: Web sayfanızın Google arama motoru başta olmak üzere, dünyanın en çok ziyaret edilen arama motorlarında daha üst sıralarda çıkmasına yardımcı olmak amacıyla web sayfanızın "Meta Name" ayarlarında yapılan profesyonel düzenlemelerdir. Bu düzenlemeler web sayfanız için son derece faydalı ve gereklidir. Sayfanızın arama motorlarında daha üst sıralarda çıkması sayfanızın daha fazla ziyaret edilmesini sağlayacaktır. Bu da size daha fazla müşteri olarak dönecektir.

Arama motoru optimizasyonu sırasında dilerseniz anahtar kelimeleri bize siz de verebilirsiniz. Zaten biz de gerekli araştırmaları yaparak sektörünüzle ilgili en çok aranan anahtar kelimeleri belirliyoruz.

PROFESYONEL GOOGLE OPTİMİZASYONU HİZMETİ

Google'da 1. sayfada çıktıktan sonra yerinizi korumak için yapılan çalışmanın sürekliliği çok önemlidir. Web sitenizin Google'da ki pozisyonunu düzenli bir şekilde takip ederek mevcut konumunu muhafaza etmesi için çalışmalara devam ediyoruz. Google Arama Motoru sürekli olarak kendini yenileyen bir sistemdir. Bu yenilikleri takip etmezseniz web siteniz 1. sayfadaki yerini zaman içerisinde çok büyük ihtimalle kaybedecektir. Firmamız, Google'da ki yenilikleri yakından takip ederek sitenizin başarılı konumunu sürdürebilmesini sağlamaktadır.

Google Optimizasyonu işlemlerinizi bize yaptırırsanız kesinlikle doğru seçim yapmış olmanın verdiği rahatlıkla karlı çıkarsınız. Google Optimizasyon işi bizden sorulur. Bu konuda çok iddialıyız. Google Optimizasyon işlemlerinizi en iyi şekilde biz yaparız ve projelerimizi mutlak başarıya ulaştırırız.

Daha fazla vakit kaybetmeden bizi hemen arayın 0212 220 60 85 ve web sitenizi layık olduğu yere getirelim.

Web site adresinizi bize ilettikten sonra gerekli incelemeyi yaparak Google Optimizasyonu işlemleriniz için teklifimizi size iletiyoruz.

Google optimizasyonu başta olmak üzere Google ile ilgili çalışma alanlarında uzmanlık derecesinde bilgi birikimine ve uygulamada üst düzey tecrübeye sahibiz.

Google Optimizasyonu işlemlerinizi tamamladıktan sonra da web sitenizin takipçisi olamaya devam ediyoruz. Beklenen başarıya ulaşamayan anahtar kelimeler olursa, başarıya ulaştırmak için web sitenizde yeniden gerekli ayarlamaları yapıyoruz ve bu ayarlamalardan 1 yıl boyunca ekstra ücret talep etmiyoruz.

NOT: Google arama motorunda milyarlarca kayıtlı site vardır. Sürekli olarak da kayıtlı site sayısı artmaktadır. Buna bağlı olarak arama sonuçlarında çıkan sonuçlarda ve aranan kelimelerin çıktığı sıralarda küçük çaplı değişimler olması olağandır. Örnek vermek gerekirse bugün 1. sırada çıkan kelimenin yarın 2. veya 3. sırada çıkması ya da 5. sırada çıkan bir kelimenin 2. veya 1. sırada çıkması gibi.

Bize ulaşmak için;

Email: info@simetriks.com, gokhan@simetriks.com

Tel: 0212 220 60 85

Gsm: 0555 599 87 14

 
   
 

 

 

 

 

 Haberler