HAZIR WEB SİTELERİ EKONOMİK ÇÖZÜMLER

UYGUN FİYATLARA 1 GÜNDE SİTE SAHİBİ OLMA FIRSATI

Simetriks Bilgisayar olarak, sizler için hem kullanışlı hem de ekonomik açıdan maliyetleri oldukça makul hazır web siteleri tasarladık.

Bu hazır web sitelerinin tamamı mobil / tablet uyumludurlar. Dilediğiniz zaman içeriklerini kolayca güncelleyebilmenize imkan tanıyan kullanışlı site yönetim panellerine sahiptirler.
Hazır web sitelerimiz internet teknolojileri bakımından da çağının nitelikleriyle uyumludur. Halihazırda kullanıma sunmuş olduğumuz mevcut sektörler için tasarımları aşağıda görebilirsiniz.
Diğer sektörler için de çalışmalarımız devam etmektedir. Her geçen gün hazır web sitesi portföyümüzü genişletmekteyiz. Eğer sizin istediğiniz sektör için hazır web sitesi yok ise bizimle iletişime
geçerek talepte bulunabilirsiniz. Böylece sektörünüz için özel olarak hazırlayacağımız web sitesinin ilk sahibi olmuş olacaksınız.

SEO AÇISINDAN ALTIN DEĞERİNDE LİNKLER

Rakiplerinizi geride bırakmanızı sağlayacak bu eşsiz link paketlerini kampanya fiyatlarıyla kaçırmayın!..

Akademisyen Web Sitesi

Akademisyenler için özel olarak hazırlanmış 150 TL'den başlayan fiyatlarla mobil ve tablet uyumlu, yönetim panelli hazır web sayfaları.

İncele

Doktor Web Sitesi

Doktorlar için özel olarak hazırlanmış 250 TL'den başlayan fiyatlarla mobil ve tablet uyumlu, yönetim panelli hazır web sayfaları.

İncele

Anaokulu Web Sitesi

Anaokulları için özel olarak hazırlanmış 200 TL'den başlayan fiyatlarla mobil ve tablet uyumlu, yönetim panelli hazır web sayfaları.

İncele

Avukat Web Sitesi

Avukatlar için özel olarak hazırlanmış 250 TL'den başlayan fiyatlarla mobil ve tablet uyumlu, yönetim panelli hazır web siteleri.

İncele

Cafe / Restoran Sitesi

Cafe ve Restoranlar için özel olarak hazırlanmış 200 TL'den başlayan fiyatlarla mobil ve tablet uyumlu, yönetim panelli hazır web siteleri.

İncele

Emlak Web Sitesi

Emlak ofisleri için özel olarak hazırlanmış 350 TL'den başlayan fiyatlarla mobil ve tablet uyumlu, yönetim panelli hazır web sayfaları.

İncele

İnşaat Web Sitesi

İnşaat Firmaları için özel olarak hazırlanmış 350 TL'den başlayan fiyatlarla mobil ve tablet uyumlu, yönetim panelli hazır web siteleri.

İncele

İlaçlama Web Sitesi

İlaçlama Firmaları için özel olarak hazırlanmış 200 TL'den başlayan fiyatlarla mobil ve tablet uyumlu, yönetim panelli hazır web siteleri.

İncele

Makina Web Sitesi

Makina Firmaları için özel olarak hazırlanmış 200 TL'ye mobil ve tablet uyumlu, yönetim panelli hazır web siteleri.

İncele

Nakliyat Web Sitesi

Nakliyat Firmaları için özel olarak hazırlanmış 200 TL'ye mobil ve tablet uyumlu, yönetim panelli hazır web siteleri.

İncele

Otel / Pansiyon Web Sitesi

Oteller ve Pansiyonlar için özel olarak hazırlanmış 200 TL'den başlayan fiyatlarla mobil ve tablet uyumlu, yönetim panelli hazır web sayfaları.

İncele

OSB Web Sitesi

Organize Sanayi Bölgeleri için özel olarak hazırlanmış 400 TL'ye mobil ve tablet uyumlu, yönetim panelli hazır web siteleri.

İncele

Temizlik Web Sitesi

Temizlik firmaları için özel olarak hazırlanmış 200 TL'den başlayan fiyatlarla mobil ve tablet uyumlu, yönetim panelli hazır web sayfaları.

İncele

Özel Yurt Web Sitesi

Özel yurtlara özel olarak hazırlanmış 200 TL'den başlayan fiyatlarla mobil ve tablet uyumlu, yönetim panelli hazır web sayfaları.

İncele

Rehabilitasyon Web Sitesi

Rehabilitasyon Merkezleri için özel hazırlanmış 200 TL'den başlayan fiyatlarla mobil ve tablet uyumlu, yönetim panelli hazır web siteleri.

İncele

BİZİ ARAYIN : 0212 220 60 85

SIMETRIKS.TASARIM@GMAIL.COM