İLK SAYFA GARANTİLİ SEO

İlk Sayfa Garantili SEO

Herhangi bir SEO'nun size Google ilk sayfa garantisi vermesi en başta Google ilkelerine ve yönergelerine aykırıdır. Hiç kimse %100 kesin bir şekilde, sizi hangi kelimede olursa olsun, Google 1. sayfaya getiririz diye bir taahhütte bulunamaz! Çünkü böyle bir şeyin garantisi olmaz. Bu mantığa aykırıdır. Bunu kesinlikle başarabileceğini söyleyen birisi neden sizin web sitenizle uğraşsın ki? Gider kendisine çok sayıda web sitesi açar ve hedef kelimelerinde de Google ilk sayfada çıkarak sizden alacağı ücretin çok daha fazlasını Google Reklamları (Google Ads) üzerinden kazanır. Gerçek hayattan bir örnekle bu durumu açıklarsak çok daha iyi anlaşılacaktır. Örneğin geleceği gördüğünü söyleyen bir falcının falınıza bakıp bir şeyler anlatması ve bunun karşılığında da bir ücret talep etmesini ele alalım. Falcının motivasyonu sizden para almaktır. Ekonomik bir beklenti için fal bakıyor. Ağzı da iyi laf yapıyor. Zaten sizden önce de yüzlerce insanın falına para karşılığında baktığı için bu konuda uzmanlaşmış durumda. Şunu bir düşünün. "Bu falcı gerçekten geleceği görüyorsa neden gidip bir şans oyunu bileti alıp zengin olmak varken benim falıma bakıp para kazanma derdinde?" Çünkü kimse %100 bir kesinlikte geleceği göremez. Google 1. sayfa garantisi vermek de aynen bu örnekte olduğu gibi tamamen ekonomik kaygılardandır. Yani bunu söyleyen kişinin öncelikli, belki de tek amacı, sizden işi ve parayı almaktır. 200 adedin üzerinde olduğu söylenen Google ilk sayfa kriterleri aslında muhtemelen bu rakamın çok daha üzerindedir. Özellikle de hızla gelişen arama motoru teknolojileri, kullanıcıların beklentileri ve ilk sayfa için kıyasıya mücadele veren web siteleri dikkate alındığında, sayısız değişken olduğunu söylemek yanlış olmaz. Böylesine bir gerçeklikte, hangi kelime olursa olsun, %100 kesin olarak ilk sayfa garantisi vermek doğru bir tutum olmaz.

İçindekiler

 1. İlk Sayfa Garantili SEO Mümkün mü?

 2. İlk Sayfa Garantisi Verenlere Güvenmeli miyim?

 3. Ucuza Kaliteli SEO Olur mu?

 4. Peki Ne Yapmalıyım?

 5. Web Sitem Hedef Kelimelerde Google 1. Sayfaya Çıkabilir mi?

 6. Simetriks Olarak Sizin Verdiğiniz Garanti Nedir?

 7. SEO Çalışmalarına Başlamadan Önce Neler Yapıyorsunuz?

 8. Performans Artışını Ne Kadar Sürede Gözlemleriz?

 9. Rakiplerimizle de Çalışıyor musunuz?

 10. SEO Raporlaması Veriyor musunuz?

 11. SEO Ücretleriniz Ne Kadar?

İlk Sayfa Garantili SEO Mümkün mü?

Google ilk sayfada çıkma garantisi ile ilgili detaylı açıklamayı makalenin girişinde yapmıştım. Bundan dolayı tekrara girmemek adına bunu yeniden yazmayacağım.

Google 1. sayfada çıkmak garanti verilecek bir durum olmasa da elbette bunu başarmak mümkündür. Yetenekli ve donanımlı bir SEO uzmanı, yapacağı doğru dokunuşlarla bir web sitesini Google kriterlerine uyumlu bir hale getirerek bunu başarabilir. Simetriks, 2004 yılından beridir SEO konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Arama motoru optimizasyonu işlemleriniz için yıllardır üstüne koyarak biriktirdiğimiz tecrübelerimizi web sitenize aktarmaya hazırız.

İlk Sayfa Garantisi Verenlere Güvenmeli miyim?

Öncelikle kendinize şunu sorun "Herhangi bir şeyin %100 garantisi olur mu?". Yanıt elbette ki olmaz. Banyolarımızın vazgeçilmezi olan şampuanlara değinelim :) Şimdi ne alaka diyeceksiniz. Çok alaka. Reklam olur diye marka vermeyelim. Hani o çeşit çeşit, kullandığımız şampuanların dahi üzerine "Kepeğe karşı %100'e kadar etkilidir" diye neden yazar? Dikkatinizi çekerim. %100'e kadar etkilidir. %100 değil! Nasıl Yani? Yani %1 ile %100 arasında herhangi bir etkiden bahsediyorlar. Çok ustaca belirlenmiş, pek etik olmayan, ürünün satışını ve inandırıcılığını artırmaya yönelik güçlü bir slogan. O şampuan markalarının demek istedikleri farklı saç tiplerine göre farklı etkiler gösterebilir. Sonra neden benim saçımdaki kepek tamamen gitmedi diye markayı şikayet dahi edemezsiniz. İşte ilk sayfa garantili SEO'da bunun gibidir. Hani o ilk sayfa garantisi verenler deseler ki "%100'e kadar Google 1. sayfada web sitenizi istediğiniz her kelimede çıkarabilirim" o zaman bir nevi olur. Elbette ki müşterilerin hoşuna giden bu tarz "garantili SEO" kelimesinin geçtiği cümlelerdir. Tabii ki yaptığınız bir ödeme karşılığında maksimum verim almayı beklemekte çok haklısınız. Fakat bu beklentiyi süslü cümlelere kanarak yanlış yerlerde aramak çok büyük ihtimalle sadece para kaybıyla değil aynı zamanda da zaman kaybıyla sonuçlanacaktır. Daha da kötüsü olursa markanızın prestiji de sarsılacaktır. Google tarafından web sitenizin cezalandırılabileceği hileli yöntemler uygulanması durumunda ise arama sonuçlarından tamamen çıkarılma riski de cabasıdır. Örneğin ben, ilk sayfa garantili SEO'yu ele aldığım bu yazımı tek seferde yazıp bırakmadım. Birçok defalar tekrar tekrar okuyarak, yazımı daha kaliteli yapabilmek adına düzenlemeler yaptım, yapıyorum. Başarılı olmak emek ve yoğum çalışma gerektirir. İnternet gibi sayısız değişkenin olduğu bir ortamda herhangi bir kelimede Google 1. sayfa garantisi vermek gerçek bir SEO uzmanının yapacağı bir iş değildir.

Ucuza Kaliteli SEO Olur mu?

Ucuz ve kalite.. Bu iki kelime aynı cümle içerisinde dahi uyumsuz. Bir şey hem kaliteli hem de ucuz olur mu? Piyasada çok sayıda işini iyi yapan SEO uzmanı olduğu gibi, işini hiç de iyi yapmayan kişiler de vardır. "Hem kaliteli olsun hem de ucuza olsun" gibi bir beklenti içine girmek tutarlı bir yaklaşım olmaz. Çünkü, web siteniz için gerçekten işe yarayacak bir SEO hizmeti almak istiyorsanız bunun makul bir bedeli olmalıdır. Yüzlerce rakip web sitesi arasından sıyrılarak iyi bir sıralama yakalamak istiyorsanız bu kolay ve ucuz yoldan hiçbir zaman olmaz. SEO için yapacağınız harcamayı bir gider olarak düşünmekten ziyade, işinize ve işinizin geleceğine yaptığınız kıymetli bir yatırım olarak ele almalısınız. Bir nevi kendinize yatırım yapıyorsunuz.

Arama motoru optimizasyonu, kelimenin tam anlamıyla, ince eleyip sık dokumak dediğimiz hassasiyette çalışmaları gerektirir. Bu çalışmalarda hedeflere ulaşabilmek, elbette ki işini çok iyi bilen, planlı ve disiplinli çalışabilen, bu işe yıllarını vermiş, kendisini geliştirmiş ve geliştirmeye devam eden bir SEO danışmanıyla mümkün olabilir. Bundan dolayı web siteniz için bir SEO hizmeti almaya karar verdiyseniz, bakmanız gereken öncelikle çalışacağınız kişinin veya firmanın ne kadar donanımlı olduğu olmalıdır.

Peki Ne Yapmalıyım?

Google ilk sayfada çıkmayı kafaya taktınız. Bunun düşüncesiyle acele ve hiç düşünmeden kararlar alırsanız bu beklentiniz hiçbir zaman gerçekleşmeyebilir. Zaten motivasyonunuz en baştan yanlış. Peki neden? Çünkü bir şeyi çok istemekle o şey olmaz. Google 1. sayfada çıkmayı istemek başka bir şeydir. Bunu gerçekleştirtebilmek için; doğru adımları atmak, güçlü planlamalar yapmak, hedefe bilinçli ve gerçekten kararlı bir şekilde ilerlemek bambaşka bir şeydir. Bu saydıklarım elbette ki sizin kafa yormanız gereken durumlar değildir. Bu beklentiyi gerçekleştirmek uzun yılların tecrübesi ile kendini bu alanda gerçekten geliştirebilmiş doğru SEO uzmanları ile çalışmakla olur. Ben Gökhan Özgündüz olarak 2002 yılında öncelikle kendi kişisel web siteleri ile SEO (O zamanki bilinen adıyla Google Optimizasyonu) öğrenmeye başlamış birisiyim. 2004 yılından itibaren de Simetriks İnternet ve Bilgisayar firması çatısı altında bu işi kurumsallaştırmış, 20 yılı aşkın süredir arama motoru optimizasyonu konusunda kendisini geliştirmeye devam eden bir SEO emekçisiyim. Yani özetle SEO (Search Engine Optimization) konusunda güvenle çalışabileceğiniz, web sitenize ve markanıza değer katacak, sayılı SEO uzmanından birisiyim.

Web Sitem Hedef Kelimelerde Google 1. Sayfaya Çıkabilir mi?

Elbette çıkabilir. Burada odaklanmanız gereken birkaç kelimede ilk sayfaya çıkmak olmamalıdır. Temel amacınız hedef kelime kısıtlaması olmaksızın genel anlamda web sitenizin performansını yükseltmeye dönük çalışmalar yaptırmak olmalıdır. Sadece belli kelimelere şartlanmak yerine arama hacmi iyi durumda olan birçok farklı ilgili kelimeye eğilmek sitenize daha fazla trafik çekme şansınızı artıracaktır. Böylece doğru SEO stratejileri kurgulamak size daha fazla potansiyel müşteri olarak geri dönecektir. Bu da işinizin büyümesiyle birlikte daha fazla kazanç anlamına gelir.

Örneğin saat kelimesini ele alalım. Bu kelime Google'da arama yaparak saat satın almak isteyen herkesi kapsamaz. Saat kelimesi haricinde de saat almak isteyenlerin aradıkları yüzlerce farklı arama kelimesi vardır. Bu anahtar kelimelerin her birisinin saat satın almak isteyen müşterilerin oluşturdukları pastada farklı boyutlarda da olsa bir hacmi, bir payı, vardır. Saat kelimesi bu pastanın en büyük dilimini oluştursa da tüm pasta düşünüldüğünde kendi tabağımıza koyabileceğimiz çok sayıda farklı boyutta dilimler de mevcuttur. Yani sadece büyük dilimi alacağım derken pastanın tamamını hiç pay almadan rakiplerinize kaptırabilirsiniz. Şunu söylemiyorum "Saat kelimesinden hiç pay alma şansımız yok". Anlatmak istediğim bu değil. Sadece SEO'ya dar bir kalıptan bakarak bütün resmi gözden kaçırmayın diye bu örnekleri sıraladım. Bir anahtar deliğinden bakarak tüm dünyayı göremeyiz!

Şüphesiz SEO çalışmalarımızda ana kelimeleri de hedefliyoruz. Fakat bunu yaparken trafik alabileceğimiz daha onlarca yüksek arama hacimli kelimeyi de görmezden gelmiyoruz. Çünkü saat kelimesi çok yüksek rekabetin olduğu geniş bir sahadır. Fakat kol saati, erkek kol saati, kadın kol saati, çocuk kol saati, duvar saati, çeşitli markaların adıyla birlikte aranacak kelimeler, kampanyalı saat, ucuz saat vb. anahtar kelimeler de çok yüksek arama hacimlerine sahiptirler. Bu anahtar kelimelerdeki rekabet gücü de yüksek olsa bile saat kelimesine oranla nispeten daha düşük rekabet seviyesine sahiptirler.

Simetriks Olarak Sizin Verdiğiniz Garanti Nedir?

Web sitenizin arama kelimelerindeki performansını artırma garantisi veriyoruz. Bu garanti kapsamında web sitenizi hedef kelimeleriniz başta olmak üzere işinizle ilgili birçok farklı kelimede daha iyi konumlara getiriyoruz. Yapacağımız profesyonel SEO çalışmalarının tamamı Google yönergelerine uyumludur. Yani oyunu kuralına göre oynuyoruz. Sıralamalarda yükselmek için Google ve kullanıcı dostu bir web sitesi oluşturuyoruz. Site içi SEO (On-Page SEO) ve site dışı SEO (Off-Page SEO) kavramlarını tam anlamıyla eksiksiz bir şekilde uygulayarak sitenizin ziyaretçi trafiğini artırmaya odaklanıyoruz. Bunu başarırken zaten hedef anahtar kelimelerinizden web sitenize ziyaretçi çekmiş oluyoruz. Yani sıralamalarda daha iyi konumlara geliyorsunuz. Yazımın en başında uzun uzun açıkladığım sebeplerden dolayı 1. sayfaya gelirsiniz diye kesin bir garanti vermem etik olmaz. Fakat bu ilgili kelimelerden birçoğunda Google ilk sayfaya gelemeyeceğimiz anlamını taşımaz.

SEO Çalışmalarına Başlamadan Önce Neler Yapıyorsunuz?

Öncelikli olarak baktığımız şey web siteniz tasarım ve kodlama açısından SEO uyumlu mu? Eğer değilse en baştan yepyeni bir web sitesi tasarımı için size teklif veriyoruz. Çünkü çürük bir temel üzerine inşa edilen bir bina eninde sonunda çöker! Yani kodlama ve tasarım açısından sorunlu bir web sitesinin SEO yapılarak başarıya ulaşma şansı yoktur. Eğer ki sıralamalarda iyi konumlar elde etmek için mevcut web siteniz yeterli değilse SEO açısından yeterli olan bir web sitesi yaptırmanız zorunludur. Bu bir seçenek değil bir zarurettir. Bu durumu görüp de size söylemeyen veya bu durumu göremeyecek kadar SEO'dan anlamayan birisi de, zaten sizi değil 1. sayfa, web sitenizi sıralamalarda dahi hiçbir yere getiremez. Siz de önyargılı bir bakış açısıyla "Ya ne gerek var şimdi? Boşuna bir de web sitesine mi  para harcayalım? Zaten bir web sitem var." tarzında bir yaklaşım içinde olursanız asıl o zaman boşa para harcamış olacaksınız. Çünkü SEO'ya harcayacağınız paralar işe yaramaz bir web siteniz olduğu için tamamen boşa gidecektir. O sebeple "ben bu SEO uzmanıyla çalışırım. İşinin ehli birisine benziyor" dediğiniz kişinin sözüne itimat edin. Zaten gerekli değilse size web sitenizi yenileyin diye kimse söylemez. Yine de içiniz rahat olsun isterseniz ona aşağıdaki soruları yöneltebilirsiniz;

 1. "Neden web sitemi yenilemeniz gerekiyor?"

 2. "Bana nasıl bir web sitesi yapacaksınız?"

 3. "Yapacağınız web sitesi mobil uyumlu olacak mı?"

 4. "Bu yeni web sitesi kodlama ve tasarım açısından teknolojiyi yakalayan, kullanıcı dostu bir site mi olacak?"

 5. "Yapacağınız web sitesi kodlamaları SEO uyumlu olacak mı?"

 6. "Web sayfam hızlı açılacak mı?"

 7. "Alt sayfalarımı oluştururken anahtar kelime hassasiyetleri dikkate alınacak mı?"

 8. "Web sitem için HTTPS, SSL güvenlik protoklünü de ekleyecek misiniz?"

Web sitenizin SEO uyumlu olduğunu veya web sitenizi SEO'ya uygun hale getirdiğimizi düşünelim. Bir sonraki adım yapılacak çalışmaların planlanması aşamasıdır.

Bu yazımda bu planlamaları çok derinlemesine girmeden maddeler halinde ele alacağım. Bu işlemler ile ilgili detaylı açıklamalara daha sonradan yapacağımız farklı bir içerikte değiniriz.

 1. Domain (Alan adı analizi)

 2. Alt sayfa analizi.

 3. Tasarım ve kodlama analizi

 4. Meta alanlarının analizi.

 5. Anahtar kelime analizi.

 6. Rakip analizi.

 7. Sektör analizi.

 8. Hedef kitle analizi.

 9. Yazılı içerik analizi.

 10. Görsel içerik analizi.

 11. İç link analizi

 12. Dış link analizi

 13. Kırık link analizi

ve burada yazımı yazarken aklıma gelmemiş olabilecek daha farklı çalışmaları kapsayan geniş bir hizmet yelpazesinden bahsediyorum.

Elbette tüm bu SEO analizlerini anlaştığımız ve çalışmalara başladığımız müşterilerimiz için yapıyoruz. Çünkü bu analizleri yapmak hem çok zahmetlidir hem de ciddi anlamda mesai harcanmasını gerektirir. Ticarette alın teri ve emeğin olduğu bir iş karşılıksız olmaz.

Performans Artışını Ne Kadar Sürede Gözlemleriz?

Yaklaşık 2-3 aylık bir zaman zarfı içinde, gözle görülür performans artışlarını değerlendirebiliriz. Bununla birlikte bu süreler çalışan web sitesine göre de değişkenlik gösterebilir. Bazen biraz daha erken performans artışlarına ulaşılırken, bazen bu süre biraz uzayabilir.

SEO'da ne kadar sürede verim alınacağına etki eden en önemli faktörler; çalışan web sitesinin geçmişi, anahtar kelimelerin ve sektörün zorluk derecesi olarak değerlendirilebilir.

Rakiplerimizle de Çalışıyor musunuz?

Eş zamanlı olarak birbirine çok yakın, net bir şekilde rakip diyebileceğimiz, sektördeki iki firmayla aynı dönem içerisinde SEO çalışmaları yapmıyoruz.

SEO Raporlaması Veriyor musunuz?

Evet. Kesinlikle SEO raporlamasını düzenli bir şekilde yapıyoruz. Haftalık olarak veya önemli gelişmeler oldukça sizi bilgilendiriyoruz. Ayrıca ayda 1 defa da detaylı SEO raporlaması sunuyoruz. Sunduğumuz rapor içerisinde o ay için neler yapıldığının kısa bir özetinin yanında sitenin genel durumu ve performans artışı ile ilgili bilgileri de sunuyoruz. Sitedeki eksiklikler olarak nelerin giderildiğini ve bunların iyileştirilme süreci ile ilgili de bilgi veriyoruz.

SEO Ücretleriniz Ne Kadar?

Aslında SEO işinde önceden kesin bir rakam belirlemek çok doğru olmasa da, siz değerli müşterilerimizin de önünüzü görmek açısından haklı olarak bir maliyet değerlendirmesi yapma ihtiyacınızı anlıyoruz. Bundan dolayı aşağıda fiyatlandırma seçeneklerini dikkatlerinize sunuyoruz.

Fiyatlandırma için temel aldığımız en önemli kriter, çalışılacak sektörün ne kadar rekabetçi olduğudur. Diğer önemli bir etken de ne kadar mesai ayrılması gerektiğidir. Yani arama motoru optimizasyonu yapılacak web sitesine ayıracağımız zaman ve emek fiyat konusunda ana belirleyicidir.

SEO çalışmaları için paket derecelendirmelerini 3 ana başlık altında, 3 farklı seçenek olarak değerlendirebiliriz.

Bunları sıralamak gerekirse;

1) Standart Seviye Rekabet SEO Paketi

2) Orta Seviye Rekabet SEO Paketi

3) Yüksek Seviye Rekabet SEO Paketi

şeklinde özetleyebiliriz. Bunların ne anlama geldiğine kısaca değinelim.

1) Orta Seviye Rekabet SEO Paketi

Bu paket kapsamına orta rekabet seviyesindeki sektörler ve kelimeler girer. Google arama motoru sonuçlarında, genel ortalama olarak, 500.000 adet altında sonuç veren kelimeleri kapsayan web siteleri için geçerli olan SEO paketidir.

2) Yüksek Seviye Rekabet SEO Paketi

Yüksek seviye rekabeti kapsayan SEO paketinde, orta seviye rekabeti aşan, daha üst seviye zorluk derecelerini kapsayan kelimelerdir. 500.000 ile 1.000.000 adet arasında sonuçlar veren, anahtar kelime gruplarını kapsayan, web siteleri için uygulanacak SEO paketidir.

3) Maksimum Seviye Rekabet SEO Paketi

Zorluk derecesi olarak en üst seviye diyebileceğimiz SEO arama sonuçlarını içeren kelimeleri kapsar. 1.000.000 adet ve üzeri sonuçları kapsayan tüm kelimeler bu paket kapsamındadır.

EK İNDİRİM FIRSATI YAKALAYIN!

* 3 aylık peşin alımlarda %10 indirim

* 6 aylık peşin alımlarda %20 indirim

* 12 aylık peşin alımlarda %30 indirim

Not: Aşağıdaki SEO paketleri e-ticaret sitelerini kapsamaz. E-ticaret siteniz için SEO çalışması talebiniz olursa ayrıca teklif isteyebilirsiniz.

Paketlerde birçok çalışma ortak olsa da, paket kapsamı büyüdükçe, yapılacak işlemlerin hacmi de büyümektedir. Örneğin ORTA REKABET SEO çalışmalarında eklenen linklerin sayısı YÜKSEK REKABET SEO paketinden azdır. En kapsamlı çalışmalar MAKSİMUM REKABET SEO paketinde uygulanmaktadır.


ORTA REKABET SEO


2.000 TL + KDV / Aylık

 • Tamamı Manuel Çalışmalar
 • Performans ve Yükselme Garantisi
 • Sektör Sınırlaması (Rakiplerle Çalışılmaz)
 • Aylık Düzenli Raporlama
 • Site İçi Teknik Analiz
 • Site İçi SEO Analizi
 • Site Dışı SEO Analizi
 • Planlanmış Doğal Çalışmalar
 • Site İçi SEO (On-Page SEO)
 • Site Dışı SEO (Off-Page SEO)
 • Site Dışı Link İnşaası
 • Firma Rehberlerine Kayıt
 • Sözlük Sitelerinde Tanıtım ve Link
 • Forum Sitelerinde Tanıtım ve Link
 • Global Sitelerden Güçlü Link
 • Mevcut İçerik Yazım Hatalarının Düzeltilmesi
 • Çalışmayan (Kırık) Link Kontrolü
 • Robots.txt Ayarları
 • Site Haritası (Google Map)
 • Meta Etiket Alanlarının Optimizasyonu
 • Alt Sayfaların SEO Uyumlu Yapılması
 • Kategori Sayfaların SEO Uyumlu Yapılması
 • Önemli Anahtar Kelimelerin Vurgulanması
 • H (Heading) Etiketlerinin Düzenlenmesi
 • Kopya Spam İçerik Kontrolü
 • Negatif SEO Kontrolü
 • Pingleme Servisi

YÜKSEK REKABET SEO


3.000 TL + KDV / Aylık

 • Tamamı Manuel Çalışmalar
 • Performans ve Yükselme Garantisi
 • Sektör Sınırlaması (Rakiplerle Çalışılmaz)
 • Aylık Düzenli Raporlama
 • Site İçi Teknik Analiz
 • Site İçi SEO Analizi
 • Site Dışı SEO Analizi
 • Bölgesel (Local) SEO Desteği
 • Planlanmış Doğal Çalışmalar
 • Site İçi SEO (On-Page SEO)
 • Site Dışı SEO (Off-Page SEO)
 • Site Dışı Link İnşaası
 • Sosyal Medya Desteği
 • Firma Rehberlerine Kayıt
 • Sözlük Sitelerinde Tanıtım ve Link
 • Forum Sitelerinde Tanıtım ve Link
 • Global Sitelerden Güçlü Link
 • SEO Uyumlu Özgün İçeriklerin Hazırlanması
 • Mevcut İçerik Yazım Hatalarının Düzeltilmesi
 • Çalışmayan (Kırık) Link Kontrolü
 • Robots.txt Ayarları
 • Site Haritası (Google Map)
 • Meta Etiket Alanlarının Optimizasyonu
 • Alt Sayfaların SEO Uyumlu Yapılması
 • Kategori Sayfaların SEO Uyumlu Yapılması
 • Önemli Anahtar Kelimelerin Vurgulanması
 • H (Heading) Etiketlerinin Düzenlenmesi
 • Kopya Spam İçerik Kontrolü
 • Negatif SEO Kontrolü
 • Pingleme Servisi

MAKSİMUM REKABET SEO


4.500 TL + KDV / Aylık

 • Tamamı Manuel Çalışmalar
 • Performans ve Yükselme Garantisi
 • Sektör Sınırlaması (Rakiplerle Çalışılmaz)
 • Aylık Düzenli Raporlama
 • Site İçi Teknik Analiz
 • Site İçi SEO Analizi
 • Site Dışı SEO Analizi
 • Sektör ve Rakip Analizi
 • Bölgesel (Local) SEO Desteği
 • Planlanmış Doğal Çalışmalar
 • Site İçi SEO (On-Page SEO)
 • Site Dışı SEO (Off-Page SEO)
 • Site Dışı Link İnşaası
 • Google Analytics Veri Kontrolü
 • Google Search Console Veri Kontrolü
 • Sosyal Medya Desteği
 • Firma Rehberlerine Kayıt
 • Sözlük Sitelerinde Tanıtım ve Link
 • Forum Sitelerinde Tanıtım ve Link
 • Google News Kayıtlı Haber Sitesi Link
 • Global Sitelerden Güçlü Link
 • SEO Uyumlu Özgün İçeriklerin Hazırlanması
 • Mevcut İçerik Yazım Hatalarının Düzeltilmesi
 • Çalışmayan (Kırık) Link Kontrolü
 • Robots.txt Ayarları
 • Site Haritası (Google Map)
 • Meta Etiket Alanlarının Optimizasyonu
 • Alt Sayfaların SEO Uyumlu Yapılması
 • Kategori Sayfaların SEO Uyumlu Yapılması
 • Önemli Anahtar Kelimelerin Vurgulanması
 • H (Heading) Etiketlerinin Düzenlenmesi
 • Kopya Spam İçerik Kontrolü
 • Negatif SEO Kontrolü
 • Pingleme Servisi

BİLGİ ALIN

Formu doldurarak bilgi talep edebilirsiniz.