Kurumsal Mail Adresleri Toplama

Kurumsal mail datası toplama hizmetimiz ile hedeflediğiniz kitleye ulaşabilmenizi sağlıyoruz. Bu hizmetimiz kapsamında istediğiniz mail adresleri tek tek elle toplanmaktadır. Bu sayede %100 güncel ve çalışan şirket mail adreslerine ulaşmış oluyorsunuz.

Kurumsal mail adresleri toplama tarifelerimiz;

* Sektörel Bazlı Ayrım: Toplanacak mail adresi başına 20 kuruş + KDV'dir. Örneğin inşaat, emlak, turizm, oto yedek parça, hastaneler, eczaneler, diş hekimleri vb. mail adresleri Türkiye genelinden tek tek elle toplanmaktadır. Toplanan mail adresleri %100 günceldir. Kendi web sitelerinden alınmaktadır.

* İl Bazlı Ayrım: Sadece belli bir ildeki inşaat firmaları, hastanaler, oteller vb. toplanmasını istiyorsanız ücrete +10 kuruş + KDV daha eklenir. Yani İstanbul otel mailleri toplansın istiyorsanız toplanacak mail adresi başına maliyet 20 + 10 = 30 kuruş + KDV'dir.

* İlçe Bazlı Ayrım: Çok daha detaylı bir mail kırılımı istiyorsanız tam size göre bir hizmet. Bu defa hem il hem de ilçe bazlı ayrım yapılarak mail adresleri tek tek elle toplanmaktadır. Örneğin İstanbul ili Kadıköy ilçesi içerisinde yer alan inşaat firmaları, kreşler, araba galerileri vb. mail adresleri toplanır. Buradaki ücretlendirme de toplanacak mail adresi başına 20 + 10 + 20 = 50 kuruş + KDV'dir.

Diğer Bilgilerin Toplanması;

İstediğiniz sektörlerdeki firmaların mail adreslerinin yanında ayrıca firma ünvanı, telefon numarası, faks numarası, açık adresi bilgilerini de talep etmeniz durumunda her bir ek talep için +20 kuruş  + KDV olarak ücretlendirme yapılacaktır.

SİZİ ARAYALIM!

Formu doldurun temsilcilerimiz size ulaşsın.


İletişim formunu doldurarak talebinizi bize iletebilirsiniz. En kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçilecektir.

Tanıtımlarınızın %100 güncel mail adreslerine gönderilmesine ihtiyacınız varsa buraya tıklayınız. Mail reklam hizmetimiz ile uygun maliyetlerle yüz binlerce potansiyel müşterinize ulaşın.

Bize ulaşmak için;

Email: simetriks.tasarim@gmail.com, info@simetriks.com, gokhan@simetriks.com

Tel: 0212 220 60 85

Gsm: 0555 599 87 14

BİZİ ARAYIN : 0212 220 60 85

SIMETRIKS.TASARIM@GMAIL.COM