Firma Mail Adresi

Kurumsal firma mail adresi toplama hizmetimiz ile hedeflediğiniz kitleye ulaşabilmenizi sağlıyoruz. Firma mail datası toplama hizmetimiz kapsamında istediğiniz mail adresleri tek tek elle toplanmaktadır. Bu sayede güncel ve çalışan şirket mail adreslerine ulaşmış oluyorsunuz.

Mail Toplama

* Sektörel Güncel Mail Toplama: Örneğin inşaat, emlak, turizm, oto yedek parça, hastaneler, eczaneler, diş hekimleri vb. mail adresleri Türkiye genelinden tek tek elle toplanmaktadır. Toplanan mail adresleri günceldir. Kendi web sitelerinden alınmaktadır.

Türkiye genelindeki firmalara ait sektörel mail adreslerinin toplanması ücreti mail adresi başına 2 TL'dir.

* İl Ayrımlı Mail Toplama:  İstanbul, İzmir, Ankara vb. herhangi bir ildeki mailler toplansın istiyorsanız mail adresi başına toplama ücreti 3 TL'dir.

* İlçe Ayrımlı Firma Mailleri Toplama: İstanbul Kadıköy, Ankara Çankaya vb. ilçe bazlı mail adreslerinin toplanması işlemleri mail adresi başına 4 TL'dir.

Diğer Bilgilerin Toplanması;

İstediğiniz sektörlerdeki firmaların mail adreslerinin yanında ayrıca firma ünvanı +1 TL, telefon numarası +1 TL, faks numarası +1 TL, açık adresi bilgilerini +1 TL de talep etmeniz durumunda toplamda +4 TL olarak ücretlendirme yapılacaktır.

Sıfırdan Mail Toplama Fiyatları

Mail adresleri tek tek elle sıfırdan toplanır. %100 güncel ve aktif maillerdir. Tamamı firma mail adresleridir.

Aşağıdaki rakamlar Türkiye genelinde toplanacak güncel firma mail adreslerini kapsar.

* 200 adet güncel mail adresi toplama 400 TL

* 500 adet güncel mail adresi toplama 950 TL

* 1.000 adet güncel mail adresi toplama 1.800 TL

* 5.000 adet güncel mail adresi toplama 8.500 TL

* 10.000 adet güncel mail adresi toplama 16.000 TL

* 20.000 adet güncel mail adresi toplama 30.000 TL

* 50.000 adet güncel mail adresi toplama 60.000 TL

Sıfırdan Yurtdışı Mail Toplama Fiyatları

Yurtdışı mail adresi toplama taleplerinizde, toplama işlemi daha zahmetli olduğu için, sadece sektör bazlı toplamada mail adresi başına 3 TL'dir. Ülke bazlı toplama isterseniz mail adresi başına 4 TL'dir. Ayrıca bölge olarak nokta atışı (Örneğin Almanya Berlin) mail toplanmasını isterseniz mail adresi başına 5 TL'dir.

Karışık Hazır Mail Datası Fiyatları

Türkiye geneli karışık güncel firma mailleridir. Sektörel, il, ilçe bazlı vs. ayrım yoktur. Tamamı karışık maillerdir.

Hazır mail datalarıdır. %100 Güncellik garantisi yoktur. Ancak yinede çok büyük oranda güncel mailledir. Mail adresleri yakın zamanda tek tek elle toplanmıştır. Tamamı firma mail adresleridir.

* 1.000 adet mail adresi toplama 1.500 TL

* 5.000 adet mail adresi toplama 6.375 TL

* 10.000 adet mail adresi toplama 12.000 TL

* 20.000 adet mail adresi toplama 22.500 TL

* 50.000 adet mail adresi toplama 45.000 TL

Yukarıdaki fiyatlara KDV dahil değildir.

Yasal Uyarı

Mail adreslerinin tamamı ticari firma maillerdir. Bireysel mail adresleri değildir. Aldığınız mail adreslerini nasıl ve hangi amaçla kullanacağınızdan tamamen siz sorumlusunuz. Kanunen mail adreslerine izinsiz gönderim suçtur. Bundan dolayı bu mail adreslerini reklam gönderme amaçlı alıyorsanız reklam göndermeden önce mutlaka her türlü yasal prosedürlere uygun hareket etmeniz gerekir. Mail adreslerini reklam göndermeden önce IYS'ye (İleti Yönetim Sistemi) kaydetmeniz gerekir. Aynı zamanda listeden çıkmak isteyen kullanıcıları vb. takip etmek ve bunları gönderim listenizden çıkarmak da tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Talebiniz üzerine bizim toplayarak size ilettiğimiz mail adreslerinin tamamı ticari amaçlı maillerdir. Bu maillerin tamamı firmaların internet sitelerinden veya herkese açık olarak kaydettikleri, ekledikleri internet ortamındaki herhangi bir siteden toplanmaktadır. Yani herkese açıktır. Kanunen bu maillerin temininde hiçbir gizlilik ihlali yoktur.

BİLGİ ALIN

Formu doldurarak bilgi talep edebilirsiniz.


Mesajınız

İletişim formunu doldurarak talebinizi bize iletebilirsiniz. En kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçilecektir.

Tanıtımlarınızın güncel mail adreslerine gönderilmesine ihtiyacınız varsa https://www.simetriks.com/mailreklam.asp adresini ziyaret edebilirsiniz. Mail reklam hizmetimiz ile uygun maliyetlerle yüz binlerce potansiyel müşterinize ulaşın.

İletişim;

Email: simetriks.tasarim@gmail.com, info@simetriks.com, gokhan@simetriks.com

Tel: 0555 599 87 14