Kurumsal Web Tasarım

Web Tasarım Nedir?

İnternet ortamında firmaların, derneklerin, devlet kurumlarının, çeşitli toplulukların, kişilerin, meslek gruplarının, hobi gruplarının yer aldığı ve tüm bunlar hakkında resimlerin, tanıtıcı bilgilerin olduğu dijital albümlerdir.

İnternetin yaşantımızda kapladığı yerin ve zamanın giderek artmasıyla birlikte beklentilerin, eğilimlerin, sosyalleşmenin ve ekonominin de bu alana yönelmesi kaçınılmaz bir gerçeklik haline bürünmüştür. Bir şey satmak isteyen, sesini ve görüşlerini geniş kitlelere ulaştırmak isteyen, siyasi propaganda amaçlı (Siyasi Partiler), dernek tanıtımı amaçlı, arkadaşlık ve sosyal paylaşım amaçlı, spor kulüpleri, hobi amaçlı kulüpler, haber portalları vs.gibi binlerce farklı amaç taşıyan ve bu amaçlarını en iyi tanıtabilecekleri, en geniş kitlelere, en hızlı ve ekonomik şekilde ulaşabilecekleri mecra olarak gördükleri interneti kullanma isteği ve bilinci insanlarda gün geçtikçe artmaktadır.

İşte tam da bu noktada siz de kendi amacınıza yönelik olarak sizi en iyi şekilde anlatacak kurumsal bir web sitesine sahip olmalısınız. Web sayfanız sizin internetteki dükkanınızdır, ofisinizdir, vitrininizdir, kurumsal kimliğinizdir, duruşunuzdur, müşterilerinizin gözündeki imajınızdır. Her şeyden de önemlisi rakiplerinizden sizi ayıran, sizi farklı ve özel kılan marka değerinizdir. İnsanlar artık bir şeye ulaşmak istediklerinde interneti kullanıyorlar. İnternet ortamında bulunmamak, bir web sitesine sahip olmamak firmanız adına büyük ekonomik kayıp demektir. Üstelik bir web sitesine sahip olmak da yetmiyor! Sahip olduğunuz web siteniz insanların gözüne, beğenisine hitap etmeli. Neden mi? Çünkü, web siteniz tüketicilerin sizinle ilgili ilk gördükleri şeydir. İlk izlenimlerinde olumsuz bir elektrik alırlarsa onları müşteriye çevirme noktasında ciddi bir kayıp yaşarsınız. Örnek vermek gerekirse, bir iş başvurusuna giden bir kişi ilk olarak kıyafetleri, görüntüsü ve duruşu ile değerlendirilir. Daha sonradan yetenekleri, bilgisi ve tecrübesine bakılır. Sahip olduğunuz web sitesi de insanların gözünde aynı şekildedir. Yani siz daha ilk izlenim olarak potansiyel müşterilerinizin gözünden düşerseniz onlara işinizi ne kadar iyi yaptığınızı, dürüst ve güvenilir olduğunuzu, müşteri memnuniyetine önem verdiğinizi, ürün ve hizmet kalitenizi anlatmaya fırsat bulamazsınız.

İnsanlar kaliteli olana eskisine nazaran çok daha rahat ulaşabildiklerinden artık eskisine nazaran çok fazla seçiciler. Ulusal ve uluslararası araştırma şirketlerinin tüketiciler ile yaptıkları çeşitli anketler neticesinde artan bir şekilde tüketicilerin büyük bir kısmı sıradan, karmakarışık, güven vermeyen web sitelerinden alışveriş yapmak veya hizmet almak istemediklerini belirttiler. Ankete katılanların çok büyük bir kısmı bunun sebebi olarak da güven uyandırmadıklarını gerekçe gösterdiler. Nasıl ki kimse vitrinleri toz içerisinde olan bir yerden alışveriş yapmak istemiyorsa güven vermeyen bir web sitesinden de alışveriş yapmak istemez.

Firmamızın profesyonel web tasarım ekibi yapacağı kurumsal web sitesi ile sizi internet ortamında da tüketicinin gözünde güvenilir ve kaliteli bir marka olarak yansıtacaktır. İster dinamik isterseniz de statik web tasarım hizmetlerimiz ile sizlere değişik alternatifler sunmaktayız.

Dinamik web tasarım hizmetlerimiz ile kendiniz de web siteniz üzerinde düzenlemeler ve güncellemeler yapabileceksiniz. Statik web tasarım hizmetlerimiz ise isminden de anlaşılacağı gibi güncelleme gerektirmeyen veya çok az gerektiren firmalar için hazırladığımız, dinamik web tasarımlarına göre daha uygun maliyetlerdeki, tasarım paketlerimizdir.

Bunların dışındaki web tasarım paketlerimiz:

- Broşür sayfa: Bir ürününüzü veya bir hizmetinizi tanıtmanıza yarayan, tek sayfalık web tasarımlarıdır.
- Özel günler için web sitesi tasarımı: Sevgiler günü, evlilik yıldönümü, anneler günü, babalar günü, doğum günü, öğretmenler günü vb. özel günler için yaptığımız web sayfaları hizmetleridir.
- Blog siteler: Wordpres sitelerin kurulumunun yapılması, bir temanın seçilmesi, temanın Türkçeleştirme işlemlerini kapsayan hizmetimizdir.

Bize ulaşmak için;

Email: info@simetriks.com, gokhan@simetriks.com

Tel: 0212 220 60 85

Gsm: 0555 599 87 14

 
   
 

 

 

 

 

 Haberler