Logo Tasarım

Logo bir firmanın kimliğini ortaya koyan en önemli unsurlardan birisidir. Çünkü logo firma ile bütünleşmiş bir öğedir. Çeşitli reklam kanallarında birçok firmayı daha ismini görmeden logosundan tanırız. Profesyonelce hazırlanmış bir logo marka kalitenize değer katacaktır. Amatör bir şekilde hazırlanan, oradan buradan çalınan logolar ise bir firmanın marka kimliğini zedeler, müşterinin gözündeki değerini düşürür ve en önemlisi de ileride hukuki açıdan sıkıntılar yaratabilir.

Logo tasarımınızı yapmadan önce sizlerden nasıl bir şey istediğinizi soruyoruz. Sizin için önemli olan nedir? Nasıl bir şey ortaya çıksın istiyorsunuz? Tüm bunları sizden dinleyerek firmanızın ruhuna ve karakterine yakışır bir logo tasarımını birlikte planlıyoruz. Ciddi mesai harcıyoruz. Karşılıklı fikir alışverişleri sonrasında logonuzu seçmeniz için size 3 adet örnek tasarım hazırlıyoruz. Siz bunların arasından kendinize en uygun olanı seçiyorsunuz.

Logo tasarımı için ücretimiz 1.950 TL yerine sadece 1.450 TL'dir.

Eğer fiyatımız size yüksek geldiyse özellikle şunu belirtmek isteriz ki sizin için hazırlayacağımız logo oradan buradan çalıntı, orijinal olmayan, bir logo olmayacaktır. Tamamen profesyonelce hazırlanmış ve sadece size özel bir logo olacaktır.

FFiyatlara KDV dahil değildir. Tüm kredi kartları geçerlidir. Ödeme seçenekleri; havale, eft, Paypal, kredi kartı. Ödemeler iş başlangıcında alınmaktadır.

Bize ulaşmak için;

Email: info@simetriks.com, gokhan@simetriks.com

Tel:0212 220 60 85

Gsm: 0555 599 87 14