TOPLU MAİL REKLAM

Güvenli, Yasal, Güncel, Hedefe Ulaşan Mail Reklam, Toplu Mail, E-Mail Marketing, Hizmetlerimiz ile Sizler de Müşterilerinize Ulaşın. İşleriniz Hareketlensin.

TANITIMINIZI SADECE GÖNDERMİYORUZ. ULAŞTIRIYORUZ!

* Aşağıdaki rakamlar reklamınızın %100 ulaştırılacağı mail adedi sayısıdır. Yani sadece gönderdik deyip bırakmıyoruz.

* Reklamınızı her bir müşterinize sadece 3 kuruş maliyet ile ulaştırmış oluyorsunuz!

* Çok ucuza reklamınızı gönderdiklerini iddia edenlere aldanmayın.

* Reklamınızı %99'u çalışmayan maillere ucuza gönderteceğim derken hem zaman hem de para kaybetmeyin. Garantili hizmet 17 yıldır burada!

1.000 Gönderim
Toplu Mail Reklam
49 TL + KDV
39 TL + KDV

Satın Al

2.000 Gönderim
Toplu Mail Reklam
93 TL + KDV
74 TL + KDV

Satın Al

3.000 Gönderim
Toplu Mail Reklam
135 TL + KDV
108 TL + KDV

Satın Al

4.000 Gönderim
Toplu Mail Reklam
178 TL + KDV
142 TL + KDV

Satın Al

5.000 Gönderim
Toplu Mail Reklam
218 TL + KDV
174 TL + KDV

Satın Al

10.000 Gönderim
Toplu Mail Reklam
425 TL + KDV
339 TL + KDV

Satın Al

20.000 Gönderim
Toplu Mail Reklam
829 TL + KDV
663 TL + KDV

Satın Al

50.000 Gönderim
Toplu Mail Reklam
2.023 TL + KDV
1.618 TL + KDV

Satın Al

100.000 Gönderim
Toplu Mail Reklam
3.949 TL + KDV
3.159 TL + KDV

Satın Al

250.000 Gönderim
Toplu Mail Reklam
9.628 TL + KDV
7.702 TL + KDV

Satın Al

500.000 Gönderim
Toplu Mail Reklam
18.769 TL + KDV
15.015 TL + KDV

Satın Al

1.000.000 Gönderim
Toplu Mail Reklam
36.563 + KDV
29.250 TL + KDV

Satın Al

İZİNLİ MAİL REKLAM

Firmamız spam mail gönderimi yapmaz. Yeni E-ticaret Kanun Tasarısı'na uyumlu toplu mail gönderimleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1 Mayıs 2015 tarihinde onaylanan yasa ile artık bireysel maillere izin alınmaksızın gönderimler yapılamayacaktır. Fakat kurumsal, ticari, amaçlı kullanılan mail adreslerine önceden izin alınmaksızın yasal çerçevede gönderimler yapılabilecektir. Firmamız kurumsal müşteriler ile çalıştığından dolayı zaten gönderimlerin tamamını ticari amaçlı kullanılan mail adreslerine gönderilmektedir. Bu sebeple gönderim talepleriniz için gönül rahatlığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

2004 yılından günümüze binlerce firmaya verimli ve yüksek geri dönüşümlü toplu mail hizmet verdik. Binlerce mutlu müşterimiz ile yolumuza ilk günkü heyecan ve enerjimizle devam ediyoruz. 15 yılı aşan sektör ve hizmet tecrübemizden faydalanarak işini büyütmek isteyen nice firma da mutlu müşterilerimiz arasına katılmaya devam ediyor. Türkiye'nin en köklü ve eski toplu mail reklam firmasıyız. Fiyat performans kıyaslaması bakımından oldukça tatmin edici geri dönüşler sağlamaktayız.

Kampanyalarınızı ulaştırdığımız kullanıcıların tamamı 25 yaş üzeri, çalışan, alım gücü olan ve çok çeşitli iş pozisyonlarındaki aktif kullanıcılardır. Şirket sahipleri, genel müdürler, müdürler, üst düzey yöneticiler, çok değişik iş kolları ve çalışanlarının güncel mail adresleridir. E-Mail marketing reklamda başarı ve doğru hedef kitlesine ulaşma anlamında en doğru adrestesiniz. Toplu mail tanıtımda başarılı ve profesyonel hizmet almak isterseniz biz yanınızdayız. Amaç reklamını yaptırdığınız ürünün veya hizmetin doğru kitleye ulaşması, iyi dönüşler elde etmekse kaliteli hizmeti, başarıyı bizimle yakalayabilirsiniz.

Mailleriniz tam hedefine ulaşır. Örneğin bizden 10.000 mail adresine gönderim alırsanız tanıtımınız en az 10.000 adetten biraz daha fazla mail adresine gönderilir. Bu 10.000 mailden de tanıtımlarınızı en kötü ihtimalle yüzlerce kişi görür. Ne kadar yüksek gönderim alırsanız o kadar fazla kullanıcı reklamınızı görür. Sattığınız ürün veya hizmetin niteliğine göre de orta, iyi veya çok iyi dönüşler alırsınız. Bu 10.000 mail içerisinden çalışmayan mail sayısı neredeyse yok denecek kadar azdır. Onlar da her iki ayda bir yaptığımız data yenileme işlemleri ile listeden çıkartılır ve yerlerine güncel mailler eklenir.

GÖNDERİLERİNİZİ LİSANSLI PROGRAMLAR KULLANARAK GÜNCEL MAİL ADRESLERİNE ULAŞTIRIYORUZ..

Mail Reklamlarınız Hedefine Ulaşıyor mu?

Piyasada mail yoluyla tanıtım yapan yüzlerce şahıs ve firma var. Peki mail tanıtımlarınız amacına ulaşıyor mu? Burada asıl önemli olan budur.

Bazı kimseler milyonlarca mail adresine çok düşük maliyetlerden, %100 başarı oranıyla, reklamlarınızı gönderebileceklerini vaat edebilirler. Mutlaka bir çoğunuza bu tarz tanıtım amaçlı e-postalar gelmiştir. Tanıtım yapan diğer profesyonel firmalarla bu kimselerin fiyatları kıyaslandığında arada uçurumlar vardır. Tabiri caizse bu kimselerin fiyatları neredeyse bedavaya gelmektedir.

Bizim size tavsiyemiz mail ile tanıtımınızı yaptırırken firmamız gibi profesyonel hizmet veren, lisanslı mail programları kullanan ve mail tanıtımlarınızı yapmak için özel mail sunucuları kiralayan firmalar ile çalışmanızdır. Önemli olan reklamlarınızın hedefine ulaşması ise bu tercihi yapmanız daha doğru olacaktır. Doğru tercih size müşteri ve karlılık olarak geri dönecektir. Öteki türlü paranızı bir nevi çöpe atmış olacaksınız.

Mail Reklam Sürecinde Kararlılık ve Süreklilik Neden Önemlidir?

Email marketing reklam diğer reklam çeşitlerine nazaran maliyet olarak çok uygundur. Fakat süreklilik ve kararlılık gerektiren bir tanıtım aracıdır. Çünkü biz maillerinizi %100 başarı ile kullanıcılara ulaştırsak bile mailin sahibi konuya ilgisiz ise reklamınızı bakmadan silecektir. Eminiz ki sizde bir çok defalar bunu yapmışsınıdır. Farklı bir zamanda aynı tanıtım maili e-postanıza gelse belki de bakacaksınızdır. Bu durumu göz önünde bulundurarak mail tanıtımları sürecinde erkenden pes etmemeli ve kararlı bir şekilde devam etmelisiniz. Milyonlarca kullanıcı arasından hedef kitlenize ancak bu şekilde ulaşmanız mümkündür. Düzenli mail gönderim yaptıran müşterilerimiz bize memnuniyetlerini iletmektedirler.

Mail Reklam Raporlaması

Mail gönderimleri sonrasında müşterilerimize rapor iletmekteyiz.

Raporun kapsamı;

* Gönderilen mail adedi
* Başarılı; ulaşan, gönderim adedi
* Başarısız; ulaşmayan, gönderim adedi
* Mail kaç defa açıldı

Mailing Reklam Nedir?

Mailing reklam, e-posta yoluyla ürününüzü, firmanızı, kurumunuzu vb.. kolay ve ucuz yoldan milyonlarca insana ulaştırmanızı sağlayan etkili bir reklam aracıdır.

Mail Reklamda Sürekliliğin Önemi: Unutmayalım ki reklam ve tanıtımlarda süreklilik olmadan başarı sağlanamaz. 1 defa reklam yaptırıp daha sonra olmadı demek gerçekçilikten çok uzak bir yaklaşımdır. Coca Cola gibi bir dünya devinin sürekli olarak, her türlü reklam ve promosyon kanallarından faydalanarak, yıllardır durmaksızın reklamlarını yaptırması tanınırlığının ve kar marjlarındaki artışın en önemli sebebidir. Reklamlarla amaçlanan önce markayı tanınır hale getirmek ve insanların güvenini kazanmaktır. Gerisi zaten kendiliğinden gelecektir.


Spam Maile Hayır!: Tanıtımlarınızı tamamı izinli mail adreslerine gönderiyoruz. Kendi mail datanıza gönderim isteyebilirsiniz. Toplu mail reklam yolu ile ürün ve hizmetlerinizin tanıtılması için bize ileteceğiniz adreslerin "tacir mailleri" olması zorunludur. Tarafımıza iletilen e-mail adreslerinin izinli bir şekilde ve yasal yollardan temin edilip edilmediğinden firmamız hiç bir şekilde sorumlu değildir. Sorumluluk tamamen tanıtımlarının yapılması için bize başvuran ve e-mail adreslerini tarafımıza ileten kişilere aittir. Tarafımıza iletilen tüm mail adreslerinde kullanıcıların kendi rızaları ile tanıtımlardan haberdar olmak istediklerine dair sorumluluk yine tarafınıza aittir.

Ayrıca tanıtımlar gönderilirken listenizden çıkmak isteyenler olursa bu durumda da gerekli düzenlemeleri yapmak için tüm sorumluluk size aittir. Listenizden çıkmak isteyenler için bize vereceğiniz bir e-mail adresi ile kullanıcılarınızı size yönlendirebiliriz. Bu hizmetten faydalanmak için tarafımıza başvuran herkes bu uyarıyı dikkate almış sayılır. Firmamız spam maile kesinlikle karşıdır.

NOT: Firmamız bünyesinde de E-ticaret Kanun Tasarısı'na uyumlu email adresleri mevcuttur. Dilerseniz tanıtımlarınızda bu e-posta adreslerini de kullanabiliriz.

Mail Reklam Süreci

* Mail reklamlarınızın gönderimine başlamadan önce reklamını yaptırmak istediğiniz ürünün veya hizmetin e-mail kullanıcıları tarafından maksimum seviyede talep görmesini sağlamak için bir ön çalışma yapıyoruz. Bu ön çalışmada e mail kullanıcılarına gönderilecek e-reklam şablonu (reklam metni, resimler vs.. ) tüketicilerin ilgisini çekecek şekilde bir bütünlük oluşturarak 250 TL + KDV karşılığında titizlikle hazırlanmaktadır. Dilerseniz sizin vereceğiniz JPG formatındaki reklam şablonunu da kullanabiliriz.

* Toplu mail reklamlarınıza başlamadan önce yapılan çalışmanın email kullanıcılarına gönderim için hazır olup olmadığı son bir kez daha kontrol edilmektedir. Eğer özellikle talep ederseniz size de bir adet örnek e-mail gönderilerek onayınızdan sonra reklamlarınıza başlanmaktadır.

* Toplu mail reklamlarınız gönderilmeye başlandıktan sonra da dilerseniz reklam metninde eklemeler ya da güncellemeler yapma imkanına sahipsiniz.

* E-Mail marketing reklamlarınıza ait rapor da işlem tamamlandıktan sonra tarafınıza iletilmektedir.

* E-Mail marketing reklamlarınızın gönderimi serverlarımız üzerinden yapılmaktadır ve firmanız için, kesinlikle, hiç bir sakıncalı durum teşkil etmemektedir. Reklamlarınız bir çok farklı sunucu ve IP adresi üzerinden, lisanslı programlarımız ile, başarılı bir şekilde, kullanıcılara ulaştırılmaktadır.

* Kendi mail datalarını ileten müşteriler için, mail reklamlarda kullanılan e-mail hesaplarının yasal yollarla temin edildiğinden ve kişilerin izinleri ile kullanıldığından tamamen reklamlarını yaptırmak isteyenler sorumludurlar. Bu noktada bize iletmek istediğiniz mail listesi sadece "tacir mail adreslerinden" oluşuyorsa gönderim yapabiliriz.

Mail reklam konusunda firmamız profesyonel çalışmaktadır. Mail reklamlarınız yapılırken firmanızın kurumsal yapısını ve web sitenizin işlerliğini engellemeyecek şekilde titizlikle çalışılmaktadır. Firma mailiniz için hiç bir şekilde spam tehlikesi yoktur. Atılan reklam maillerinin firmanızın mail adresi üzerinde kesinlikle olumsuz bir etkisi olmayacaktır.

Bize ulaşmak için;

Email: info@simetriks.com, gokhan@simetriks.com

Tel: 0212 220 60 85

Gsm: 0555 599 87 14

 
Etiketler: Sevgililer günü mail reklam, tur firmaları için mail reklam, çiçekçiler için mail reklam,
 

BİZİ ARAYIN : 0212 220 60 85

SIMETRIKS.TASARIM@GMAIL.COM