TOPLU MAİL REKLAM, (TOPLU EMAİL MARKETING) NEDİR?

Toplu mail reklam (E-posta reklamları), dijital reklamcılıkta sıklıkla kullanılan etkili bir pazarlama aracıdır. Toplu mail uygulamalarında, aynı anda birden fazla kullanıcıya, ileti gönderimi yapılır. Böylece kısa sürelerde çok sayıda internet kullanıcısına ulaşılmış olur. Email marketing çok çeşitli amaçlarla yapılabilir.

Neden Toplu Mail Pazarlama Yapılır?

* Mevcut kullanıcılara, müşterilere yeni ürünleri, kampanyaları duyurmak için.
* Yeni kullanıcılar, yeni müşteriler kazanmak için.
* Milli günlerin ve bayramların kutlanması, doğum günü kutlama mesajları, geçmiş olsun dilekleri, tebrik mesajları gibi gönderiler için.

Güvenli, Yasal (İzinli), Güncel, Hedefe Ulaşan Mail Reklam, E-Mail Pazarlama, Toplu Mail, E-Mail Marketing, Hizmetlerimiz ile Sizler de Müşterilerinize Ulaşın. İşleriniz Hareketlensin.

TANITIMINIZI SADECE GÖNDERMİYORUZ. ULAŞTIRIYORUZ!

* Aşağıdaki rakamlar reklamınızın %100 ulaştırılacağı mail adedi sayısıdır. Yani sadece gönderdik deyip bırakmıyoruz.
* Çok ucuza reklamınızı gönderdiklerini iddia edenlere aldanmayın.
* Reklamınızı %99'u çalışmayan maillere ucuza gönderteceğim derken hem zaman hem de para kaybetmeyin. Garantili hizmet 18 yıldır burada!

1000 Adet Toplu Mail

1.000 Gönderim

Toplu Mail Reklam

10 $ + KDV

5 $ + KDV

Kullanım Süresi 1 Ay

Hemen Al

2000 Adet Toplu Mail

2.000 Gönderim

Toplu Mail Reklam

18 $ + KDV

9 $ + KDV

Kullanım Süresi 1 Ay

Hemen Al

3000 Adet Toplu Mail

3.000 Gönderim

Toplu Mail Reklam

26 $ + KDV

13 $ + KDV

Kullanım Süresi 1 Ay

Hemen Al

4000 Adet Toplu Mail

4.000 Gönderim

Toplu Mail Reklam

34 $ + KDV

17 $ + KDV

Kullanım Süresi 1 Ay

Hemen Al

5000 Adet Toplu Mail

5.000 Gönderim

Toplu Mail Reklam

42 $ + KDV

21 $ + KDV

Kullanım Süresi 1 Ay

Hemen Al

10000 Adet Toplu Mail

10.000 Gönderim

Toplu Mail Reklam

66 $ + KDV

33 $ + KDV

Kullanım Süresi 2 Ay

Hemen Al

20000 Adet Toplu Mail

20.000 Gönderim

Toplu Mail Reklam

108 $ TL + KDV

59 $ + KDV

Kullanım Süresi 2 Ay

Hemen Al

50000 Adet Toplu Mail

50.000 Gönderim

Toplu Mail Reklam

180 $ + KDV

90 $ + KDV

Kullanım Süresi 3 Ay

Hemen Al

100000 Adet Toplu Mail

100.000 Gönderim

Toplu Mail Reklam

260 $ + KDV

130 $ + KDV

Kullanım Süresi 5 Ay

Hemen Al

250000 Adet Toplu Mail

250.000 Gönderim

Toplu Mail Reklam

520 $ + KDV

260 $ + KDV

Kullanım Süresi 7 Ay

Hemen Al

500000 Adet Toplu Mail

500.000 Gönderim

Toplu Mail Reklam

840 $ + KDV

420 $ + KDV

Kullanım Süresi 10 Ay

Hemen Al

1000000 Adet Toplu Mail

1.000.000 Gönderim

Toplu Mail Reklam

1.440 $ + KDV

720 $ + KDV

Kullanım Süresi 12 Ay

Hemen Al

İZİNLİ MAİL REKLAM

Firmamız spam mail gönderimi yapmaz. Yeni E-ticaret Kanun Tasarısı'na uyumlu toplu mail gönderimleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1 Mayıs 2015 tarihinde onaylanan yasa ile artık bireysel maillere izin alınmaksızın gönderimler yapılamayacaktır. Fakat kurumsal, ticari, amaçlı kullanılan mail adreslerine önceden izin alınmaksızın, yasal çerçevede gönderimler yapılabilecektir. Firmamız kurumsal müşteriler ile çalıştığından dolayı zaten gönderimlerin tamamını ticari amaçlı kullanılan mail adreslerine gönderilmektedir. Bu sebeple gönderim talepleriniz için gönül rahatlığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

2004 yılından günümüze binlerce firmaya verimli ve yüksek geri dönüşümlü toplu mail hizmetleri verdik. Binlerce mutlu müşterimiz ile yolumuza ilk günkü heyecan ve enerjimizle devam ediyoruz. 18 yılı aşan sektör ve hizmet tecrübemizden faydalanarak işini büyütmek isteyen nice firma da mutlu müşterilerimiz arasına katılmaya devam ediyor. Türkiye'nin en köklü ve eski e-mail pazarlama firmalarından biriyiz. Fiyat performans kıyaslaması bakımından oldukça tatmin edici geri dönüşler sağlamaktayız. Kampanyalarınızı ulaştırdığımız kullanıcıların tamamı 25 yaş üzeri, çalışan, alım gücü olan ve çok çeşitli iş pozisyonlarındaki aktif kullanıcılardır. Şirket sahipleri, genel müdürler, müdürler, üst düzey yöneticiler, çok farklı iş kolları ve çalışanlarının güncel mail adresleridir. E-Mail marketing çalışmalarında başarı ve doğru hedef kitlesine ulaşma anlamında en doğru adrestesiniz. Toplu mail tanıtımda başarılı ve profesyonel hizmet almak isterseniz biz yanınızdayız. Amaç reklamını yaptırdığınız ürünün veya hizmetin doğru kitleye ulaşması, iyi dönüşler elde etmekse kaliteli hizmeti, başarıyı bizimle yakalayabilirsiniz.

REKLAMLARIM HEDEFİNE ULAŞIR MI?

Evet. Kesinlikle mailleriniz tam hedefine ulaşır. Örneğin bizden 10.000 mail adresine gönderim alırsanız tanıtımınız en az 10.000 adetten biraz daha fazla mail adresine gönderilir. Bu 10.000 mailden de tanıtımlarınızı en kötü ihtimalle %60'a kadarı görür. Email pazarlama tanıtımlarınızın daha fazla görüntülenebilmesi için ilgi çekici bir konu başlığı belirlemeniz önemlidir. Ne kadar yüksek sayıda mail adresine reklam gönderimi alırsanız o kadar fazla kullanıcı reklamınızı görür. Sattığınız ürün veya hizmetin niteliğine göre de orta, iyi veya çok iyi dönüşler alırsınız. Bu 10.000 mail içerisinden çalışmayan mail sayısı neredeyse yok denecek kadar azdır. Onlar da her iki ayda bir yaptığımız mail data güncelleme işlemleri ile listeden çıkartılır ve yerlerine güncel mailler eklenir.

GÖNDERİLERİNİZİ LİSANSLI PROGRAMLAR KULLANARAK GÜNCEL MAİL ADRESLERİNE ULAŞTIRIYORUZ..

Mail Reklamlarınız Hedefine Ulaşıyor mu?

Mail Reklamlar Hedefe Ulaşıyor

Piyasada mail yoluyla tanıtım yapan yüzlerce şahıs ve firma var. Peki mail tanıtımlarınız amacına ulaşıyor mu? Burada asıl önemli olan budur. Bazı kimseler milyonlarca mail adresine çok düşük maliyetlerden, %100 başarı oranıyla, reklamlarınızı gönderebileceklerini vaat edebilirler. Mutlaka bir çoğunuza bu tarz tanıtım amaçlı e-postalar gelmiştir. Tanıtım yapan diğer profesyonel firmalarla bu kimselerin fiyatları kıyaslandığında arada uçurumlar vardır. Tabiri caizse bu kimselerin fiyatları neredeyse bedavaya gelmektedir. Bizim size tavsiyemiz mail ile tanıtımınızı yaptırırken firmamız gibi profesyonel hizmet veren, lisanslı mail programları kullanan ve mail tanıtımlarınızı yapmak için özel mail sunucuları kiralayan firmalar ile çalışmanızdır. Önemli olan reklamlarınızın hedefine ulaşması ise bu tercihi yapmanız daha doğru olacaktır. Doğru tercih size müşteri ve karlılık olarak geri dönecektir. Öteki türlü paranızı bir nevi çöpe atmış olacaksınız.

Mail Reklam Sürecinde Kararlılık ve Süreklilik Neden Önemlidir?

E mail marketing reklam, diğer reklam çeşitlerine nazaran maliyet olarak çok uygundur. Fakat süreklilik ve kararlılık gerektiren bir tanıtım aracıdır. Çünkü biz maillerinizi %100 başarı ile kullanıcılara ulaştırsak bile mailin sahibi konuya ilgisiz ise reklamınızı bakmadan silecektir. Eminiz ki siz de bir çok defalar bunu yapmışsınızdır. Farklı bir zamanda aynı tanıtım maili e-postanıza gelse belki de bakacaksınızdır. Bu durumu göz önünde bulundurarak mail tanıtımları sürecinde erkenden pes etmemeli ve kararlı bir şekilde devam etmelisiniz. Milyonlarca kullanıcı arasından hedef kitlenize ancak bu şekilde ulaşmanız mümkündür. Düzenli mail gönderim yaptıran müşterilerimiz bize memnuniyetlerini iletmektedirler.

Mail Reklam Raporlaması

Mail gönderimleri sonrasında müşterilerimize rapor iletmekteyiz.

Raporun kapsamı;

* Gönderilen mail adedi
* Başarılı; ulaşan, gönderim adedi
* Başarısız; ulaşmayan, gönderim adedi
* Mail kaç defa açıldı

Mailing Reklam Nedir?

Mailing reklam, e-posta yoluyla ürününüzü, firmanızı, kurumunuzu vb.. kolay ve ucuz yoldan milyonlarca insana ulaştırmanızı sağlayan etkili bir reklam aracıdır.

Mail Reklamda Sürekliliğin Önemi

Unutmayalım ki reklam ve tanıtımlarda süreklilik olmadan başarı sağlanamaz. 1 defa reklam yaptırıp daha sonra olmadı demek gerçekçilikten çok uzak bir yaklaşımdır. Coca Cola gibi bir dünya devinin sürekli olarak, her türlü reklam ve promosyon kanallarından faydalanarak, yıllardır durmaksızın reklamlarını yaptırması tanınırlığının ve kar marjlarındaki artışın en önemli sebebidir. Reklamlarla amaçlanan önce markayı tanınır hale getirmek ve insanların güvenini kazanmaktır. Gerisi zaten kendiliğinden gelecektir.

Spam Maile Hayır!

Tanıtımlarınızı tamamı izinli mail adreslerine gönderiyoruz. Kendi mail datanıza gönderim isteyebilirsiniz. Toplu mail reklam yolu ile ürün ve hizmetlerinizin tanıtılması için bize ileteceğiniz adreslerin "tacir mailleri" olması zorunludur. Tarafımıza iletilen e-mail adreslerinin izinli bir şekilde ve yasal yollardan temin edilip edilmediğinden firmamız hiç bir şekilde sorumlu değildir. Sorumluluk tamamen tanıtımlarının yapılması için bize başvuran ve e-mail adreslerini tarafımıza ileten kişilere aittir.

Tarafımıza iletilen tüm mail adreslerinde kullanıcıların kendi rızaları ile tanıtımlardan haberdar olmak istediklerine dair sorumluluk yine tarafınıza aittir. Ayrıca tanıtımlar gönderilirken listenizden çıkmak isteyenler olursa bu durumda da gerekli düzenlemeleri yapmak için tüm sorumluluk size aittir. Listenizden çıkmak isteyenler için bize vereceğiniz bir e-mail adresi ile kullanıcılarınızı size yönlendirebiliriz. Bu hizmetten faydalanmak için tarafımıza başvuran herkes bu uyarıyı dikkate almış sayılır. Firmamız spam maile kesinlikle karşıdır.

NOT: Firmamız bünyesinde de E-ticaret Kanun Tasarısı'na uyumlu email adresleri mevcuttur. Dilerseniz tanıtımlarınızda bu e-posta adreslerini de kullanabiliriz.

Mail Reklam Süreci

* Mail reklamlarınızın gönderimine başlamadan önce reklamını yaptırmak istediğiniz ürünün veya hizmetin e-mail kullanıcıları tarafından maksimum seviyede talep görmesini sağlamak için bir ön çalışma yapıyoruz. Bu ön çalışmada e mail kullanıcılarına gönderilecek e-reklam şablonu (reklam metni, resimler vs.. ) tüketicilerin ilgisini çekecek şekilde bir bütünlük oluşturarak 340 TL + KDV karşılığında titizlikle hazırlanmaktadır. Dilerseniz sizin vereceğiniz JPG formatındaki reklam şablonunu da kullanabiliriz.

* Toplu mail reklamlarınıza başlamadan önce yapılan çalışmanın email kullanıcılarına gönderim için hazır olup olmadığı son bir kez daha kontrol edilmektedir. Eğer özellikle talep ederseniz size de bir adet örnek e-mail gönderilerek onayınızdan sonra reklamlarınıza başlanmaktadır.

* Toplu mail reklamlarınız gönderilmeye başlandıktan sonra da dilerseniz reklam metninde eklemeler ya da güncellemeler yapma imkanına sahipsiniz.

* E-Mail marketing reklamlarınıza ait rapor da işlem tamamlandıktan sonra tarafınıza iletilmektedir.

* E-Mail marketing reklamlarınızın gönderimi serverlarımız üzerinden yapılmaktadır ve firmanız için, kesinlikle, hiç bir sakıncalı durum teşkil etmemektedir. Reklamlarınız bir çok farklı sunucu ve IP adresi üzerinden, lisanslı programlarımız ile, başarılı bir şekilde, kullanıcılara ulaştırılmaktadır.

* Kendi mail datalarını ileten müşteriler için, mail reklamlarda kullanılan e-mail hesaplarının yasal yollarla temin edildiğinden ve kişilerin izinleri ile kullanıldığından tamamen reklamlarını yaptırmak isteyenler sorumludurlar. Bu noktada bize iletmek istediğiniz mail listesi sadece "tacir mail adreslerinden" oluşuyorsa gönderim yapabiliriz.

Mail reklam konusunda firmamız profesyonel çalışmaktadır. Mail reklamlarınız yapılırken firmanızın kurumsal yapısını ve web sitenizin işlerliğini engellemeyecek şekilde titizlikle çalışılmaktadır. Firma mailiniz için hiç bir şekilde spam tehlikesi yoktur. Atılan reklam maillerinin firmanızın mail adresi üzerinde kesinlikle olumsuz bir etkisi olmayacaktır.