BACKLINK PAKETLERİ

Dünyanın en prestijli sitelerinde linkiniz olsun! Google'ın en önem verdiği otoriter sitelerdir. Microsoft, Yola, Disqus, Zotero, Tumblr, Blogger, Wordpress, Quora, Wix, Flickr ve daha fazlası. Link alınan sitelerin DA ve PA puanları çok yüksek olduğundan dolayı MOZ Rank değerleri açısından da güçlü sitelerdir.

Linkler, profilden, tanıtım yazısı ile anahtar kelimeden, direkt link olarak, DoFollow, NoFollow karışık alınmaktadır. SEO açısından bu şekilde karma link alınması da faydalı olandır.

SEO AÇISINDAN ALTIN DEĞERİNDE LİNKLER

Web sitenizin Google sıralamasını yükseltecek bu eşsiz link paketlerini kampanya fiyatlarıyla kaçırmayın!..

5 Adet Link

5 Adet

Profil Backlink

580 TL + KDV

240 TL + KDV

Hemen Al

10 Adet Link

10 Adet

Profil Backlink

980 TL + KDV

490 TL + KDV

Hemen Al

20 Adet Link

20 Adet

Profil Backlink

1.380 TL + KDV

690 TL + KDV

Hemen Al

50 Adet Link

50 Adet

Profil Backlink

2.580 TL + KDV

1.290 TL + KDV

Hemen Al

50 Adet Forum Tanıtım

2 Adet

Forum Tanıtım

580 TL + KDV

290 TL + KDV

Hemen Al

50 Adet Firma Rehberi Ekleme

50 Adet

Firma Rehberi

1.500 TL + KDV

750 TL + KDV

Hemen Al

Microsoft Backlink

Microsoft

Profil Backlink

100 TL + KDV

50 TL + KDV

Hemen Al

3 Adet News Kayıtlı Haber Sitesi Link

1 Adet

Google News Kayıtlı

380 TL + KDV

190 TL + KDV

Hemen Al

Satın aldığınız kadar firma rehberine eksiksiz bir şekilde kayıt başvurunuz yapılır. Profesyonel bir şekilde bilgilerinizin eklediği firma rehberlerine kaydınızın onaylanması ve eklenmesi tamamen firma sahiplerinin inisiyatifindedir. Eklenme süreniz bazen 2-3 ayı bulabilmektedir. Bazen 1 seneyi dahi geçebilir. Kayıt başvurusu yapılan yerlerin hepsine zamana yayılan bir şekilde, site sahibi onayları ile, eklemeler olabileceği gibi, site sahipleri onaylamadıkça hiçbir tanesine eklenme olmayabilir de. Biz işlemi gerçekleştirdiğimizin kanıtı olarak tek tek ekran görüntüsü alıp size iletiyoruz. Oldukça zahmetli bir işlem olmasına rağmen bunu yapıyoruz. Ekleme yapılan yerler üyelik gerektirmez. Bundan dolayı da üyelik alınmaz. Eklenmesinin %100 garantisi yoktur. Bu siparişi veren herkes okumuş ve şartları kabul etmiştir. Eklemeler haber sitelerinin firma rehberleri alanlarına yapılmaktadır. Böylece birçok farklı lokasyonlu haber sitesinden link alma şansını da yakalamış oluyorsunuz. Eklemelerde uygun bir kategori yok ise "Bilişim", "Yaşam", "İnternet", "Diğer" ve bunlar da yoksa mevcut kategorilerden bir tanesi seçilerek kayıt başvurusu yapılır.