BACKLİNK PAKETLERİ

TÜM KREDİ KARTLARINA TAKSİT SEÇENEĞİ.

 

 

 

5 Adet Dünyaca Ünlü
Siteden Link
45 TL
30 TL + KDV

10 Adet Dünyaca Ünlü
Siteden Link
90 TL
55 TL + KDV

20 Adet Dünyaca Ünlü
Siteden Link
180 TL
80 TL + KDV

50 Adet Dünyaca Ünlü
Siteden Link
450 TL
140 TL + KDV

 

       

50 Adet Forum Tanıtım
45 TL
25 TL + KDV

100 Adet Forum Tanıtım
90 TL
50 TL + KDV

10 Adet Youtube Link
23 TL
15 TL + KDV

20 Adet Youtube Link
45 TL
30 TL + KDV

       


   
       

Google Haritalara Kayıt
200 TL
100 TL + KDV

5 Adet 5 Yıldız +Yorum
75 TL
50 TL + KDV

   
       

   

 

DÜNYACA ÜNLÜ SİTELERDEN BACKLİNK

Kampanyada olan bir hizmetimizdir. Oldukça etkilidir. Web sitenizin Google sıralamasının yükselmesinde çok önemli katkılar sağlar.

5, 10, 20 ve 50 adetlik paketler şeklinde alabilirsiniz. Her biri farklı web siteleri olacak şekilde toplamda 60 adede kadar dünyaca ünlü sitelere linkinizi ekleyebiliyoruz. Daha yüksek bir paket alırsanız birim maliyetinizi de düşürürsünüz. Yani 5 adet seo backlink olan paket yerine 50 adet seo link olan paketimizi almanız çok daha avantajlıdır.

Çok uygun fiyatlardan satın alabileceğiniz bu seo back link hizmetlerimiz dünyaca tanınmış siteleri kapsamaktadır. Link kalitesi ve etkisi olarak üst seviye sitelerdir. Birkaç örnek site vermek gerekirse; Amazon, IBM, Adobe, Reddit, Disqus, Wordpress, Tumblr, Mozilla, Vimeo, Sony, Dell, Blogger, Norton, Academia Edu, Cnet, Microsoft gibi Google seo değerlendirmesi kriterlerinde yüksek puan almış otoriter web siteleridir. Buralardan web siteniz için link almak çok önemli ve faydalıdır.

Hatta bu hizmeti birkaç defa alarak ana sayfanız dışında alt sayfalarınız için de kullanabilirsiniz. Bunu yapmak web siteniz için daha kapsamlı bir seo backlink dizaynı sağlar.

İşlemler nasıl yapılır?

Yukarıda saydığımız dünyaca ünlü sitelerden seo backlink alırken işlemlerinizin tamamı manuel olarak tek tek yapılmaktadır. Seo link alımı işlemlerinde hiçbir şekilde program kullanmıyoruz. Ekleme yaptığımız siteler Google dostu sitelerdir. Bu sitelerden aldığımız linkler çok büyük ölçüde kalıcıdır. Neredeyse hiç silinme olmaz. Çok düşük bir ihtimalle de olsa eğer eklenen sitelerden silinenler olursa bize iletmeniz durumunda kontroller sağlanarak yeniden seo backlink eklemek suretiyle telafisi yapılır. Bu sitelere ekleme yaparken kimisinde anahtar kelime ile, kimisinde tanıtım yazısı ve anahtar kelimeye link alınarak, kimisinde ise sadece web sitesi linki olacak şekilde seo link alınmaktadır. Yani hem dofollow link hem de nofollow link olacak şekilde link alımı sağlanır. Kaliteli bir seo backlink altyapısı için en doğru olanı budur. Daha organik bir link görünümüdür. Böylece tek yönlü bir backlink altyapısı oluşturarak web sitenizi sığ bir sistem üzerine oturtmak yerine çok daha homojen dağılmış ve Google dostu bir link sistemine sahip olursunuz. İşlemler tamamlandıktan sonra tarafınıza ekleme yapılan yerlerin tam listesi detaylı rapor olarak iletilmektedir.

Güvenli midir? Siteme Zarar Verir mi?

%100 güvenli bir seo backlink ekleme hizmetidir. Kesinlikle hiçbir zarar vermez. Tam aksine web siteniz için oldukça faydalıdır. Ekleme yapılan yerlere baktığınız zaman zaten dünyaca tanınmış, çok kaliteli ve otoriter, web siteleri olduklarını görebilirsiniz.

Faydaları Nelerdir?

Çok fazla faydası olmakla birlikte ilk etapta aklımıza gelen en önemli birkaç tanesini sıralamaya çalışalım.

  • Başta Google olmak üzere Bing, Yandex ve Yahoo gibi en büyük arama motorlarında sıralamanızın yükselmesi için eşsiz bir katkı sağlar.
  • Alexa sıralamanızın yükselmesinde önemli bir etki yaratır.
  • TrustRank dediğimiz, Google'ın web sitelerine verdiği güven değer endeksinde web siteniz için çok değerli puanlar kazandırır.
  • Sitenizin sıralamasının yükselmesi demek daha fazla ulaşılabilir olmanız ve sonuç itibariyle de daha fazla potansiyel müşteri kazanmanız demektir.
  • A kalite sitelerden kalıcı seo link edinmiş olursunuz.
  • Uygun bütçe ile yüksek fayda.
 

FORUM TANITIM BACKLINK

Ekleme yapılan yerler popüler ve aktif forum siteleridir. Her bir forum sitesinden maksimum 3 adet backlink alabiliriz.

Bu 3 adet seo link dağılımı isterseniz 3 adet anahtar kelimeyle alabilirsiniz. Diğer bir seçenek de 2 adet anahtar kelimeden seo backlink ve 1 adet direkt web sitesi linki olacak şekilde de alabiliriz.

Forum tanıtım link almak önemlidir. Forumlar insanların güncel bilgi paylaşımı yaptığı platformlardır. Google'da bilgiye önem verdiğinden bu tarz kullanıcıların içerik ürettiği siteleri sever. Çok çeşitli fikir alışverişlerinin yapıldığı, tartışma ortamlarında önemli ve güncel bilgilerin kullanıcıların menfaatlerine sunulduğu forum sitelerinden link almak kaliteli seo backlink için olmazsa olmazlardandır. Üstelik forum sitelerinden link almak için çok yüksek meblağlar ödemenize de gerek yok. Forum sitesi link alma servisimiz oldukça uygundur.

Bize iletmeniz gerekenler

  • Web sitesi adresi.
  • 1-3 adet arası anahtar kelime
  • Anahtar kelimenin/kelimelerin içinde geçtiği kısa 1 adet tanıtım yazısı.

Eğer tanıtım yazınız yok ise 10 TL+ KDV karşılığında 300 kelimelik bir adet tanıtım yazınızı biz sizin için hazırlayabiliriz.

 

YOUTUBE VİDEO BACKLINK

Bu hizmetin amacı Youtube üzerinden web sitenize link alarak sitenizin çok kaliteli bir linke sahip olmasını sağlamaktır. Youtube link alırken ana sayfanızın yanında alt sayfalarınızın da linklerini iletmeniz de fayda vardır.

Youtube backlink alırken slayt şeklinde birbiri ardına değişen görseller kullanıyoruz. Bu görsellerin mümkün olduğunca işinizle uyumlu olmasına özen gösteriyoruz. Elbette telif hakları gibi konularda hiçbir sıkıntı yaşamamak için görselleri bize sizin iletmeniz en doğru olanıdır. Bu işlemler neticesinde olası bir telif hakkı sorunu ile video linklerinizin silinmesi veya farklı bir hukuki sürecin oluşmasında sorumluluk tarafınıza aittir. Şimdiye kadar bu tarz bir sorunla karşılaşmamış olmakla birlikte bu olmayacak anlamına gelmez.

GOOGLE HARİTALARA KAYIT

Google haritalarda yer almak işletmenizin müşteriler tarafından kolayca bulunmasını sağlar. Bununla birlikte daha birçok faydası vardır.

Günlük hayatımızda Google haritaları neredeyse kullanmayanımız yoktur. Bir yerden bir yere ulaşmaya çalışırken bize rehberlik eder. Aynı zamanda Google haritalar sayesinde yakın çevremizdeki otel, cafe, restaurant, alışveriş merkezleri, metro, otobüs, diğer ulaşım araçları ve daha birçok acil ihtiyacımıza en hızlı çözümü bulabiliriz. İnsanların hayatını oldukça kolaylaştırması Google haritaların çok yoğun bir şekilde kullanılmasını teşvik eder. Bu ilgiyi kendi faydalarına dönüştürebilmiş pek çok irili ufaklı işletme Google haritalarda yer almaları sayesinde hatırı sayılır bir müşteri sirkülasyonuna ulaşmıştır. Yani eğer işletmeniz Google haritalarda yer alıyorsa, özellikle de üst sıralarda çıkıyorsa, her gün on binlerce kullanıcının arama yaptığı bir platformdan kendinize çok sayıda müşteri çekmeniz hiç de şaşırtıcı olmayacaktır. Google haritalarda kaydınızı bize yaptırdıktan sonra üst sıralarda çıkmanıza yardımcı olacak Google 5 yıldız ve yorum hizmetimizi de mutlaka almanızı öneriyoruz.

İşletmeniz hala Google haritalardaki yerini almadıysa mutlaka en kısa zamanda bize ulaşın.

 

İşlemler sonrasında kayıt başvurularının yapıldığı tüm listelerin listesi tarafınıza raporda iletilecektir..

Bize ulaşmak için;

Email: info@simetriks.com, gokhan@simetriks.com

Tel: 0212 220 60 85

Gsm: 0555 599 87 14