Sosyal İmleme

Sosyal imleme ile internette beğendiğiniz bir web sitesinin adresini eklediğiniz sitede diğer kullanıcılar ile paylaşabiliyorsunuz. Üstelik sadece link ekleme şeklinde de olmuyor. Tanıtıcı bir yazı eşliğinde linkinizin eklenmesi şeklinde çok daha etkili bir tanıtım metodudur. Ayrıca kullanıcıların eklediğiniz içeriğe oy vermesi gibi dinamik bir yapıya da sahip. Sosyal imleme sitelerinde yapacağımız tanıtımlarınız ile onbinlerce kişiye ulaşabileceksiniz. Bu kişilerin sizlerle ilgili görüşlerini ve tanıtım makalenizdeki ürün veya hizmete verdikleri tepkileri de ölçümleyebileceksiniz.

Sosyal imleme siteleri son derece aktif ve güncel bir yapıya sahip olmak zorundadırlar. Bu yapıları sebebiyle eklenen yazılar site yöneticisi onayı beklemeksizin anında yayınlanmaya başlar. Bu denli dinamik bir yapıya sahip olması sebebiyle de sosyal imleme sitelerine eklenen yazılar Google gibi arama motorlarında da anında indexleniyor. Sosyal imleme sitelerine eklenen makale ve tanıtımlarınız anında yayınlandığından hızlıca dönüşler almanız mümkün.

Sosyal imleme sitelerine yapılan link ve tanıtım yazılarının diğer avantajlarından bazıları ise şöyle:

- PageRank değerinize olumlu etki yapar.
- Alınan linkler ile backlink kalite puanınız artar ve Google sıralamanıza olumlu etki sağlar.
- Bing, Yandex, Yahoo vb. arama motorlarında da olumlu etkisi vardır.
- Alexa sıralamanıza olumlu etki yapar.
- Düşük maliyetlerle hızlı, etkin, geniş kitlelere ulaşan, müşteri etkileşimli, sosyal paylaşımlı reklam yapma imkanınız olur.

Sosyal imleme sitelerinde yer alacak yazıları sizler tarafımıza iletiyorsunuz. Eğer tanıtım yazılarınızı bizim hazırlamamızı isterseniz tanıtım yazısı başına ücretlendirmemiz aşağıdaki gibidir.

Sosyal imleme sitelerine kaydınızı yaparken bize web site adresinizi ve hedef anahtar kelimenizi bildirmeniz gerekmektedir. Hedeflenen anahtar kelimenizle ilgili profesyonel ve %100 SEO uyumlu makalenizi bizler sizin için itina ile hazırlayabiliriz.

- 200 kelimelik 1 makale 10 TL yerine sadece 8 TL
- 500 kelimelik 1 makale 25 TL yerine sadece 18 TL
- 1.000 kelimelik 1 makale 40 TL yerine sadece 25 TL

Sosyal imleme hizmeti fiyatlandırmamız

* 50 sosyal imleme - 35 TL
* 100 sosyal imleme - 50 TL
* 150 sosyal imleme - 75 TL

Fiyatlara KDV dahil değildir. Tüm kredi kartları geçerlidir. Ödeme seçenekleri; havale, eft, Paypal, kredi kartı. Ödemeler iş başlangıcında alınmaktadır.

Bize ulaşmak için;

Email: info@simetriks.com, gokhan@simetriks.com

Tel: 0212 220 60 85

Gsm: 0555 599 87 14

 
   
 

 

 

 

 

 Haberler