Tebrik Kartı Tasarımı

Sevdiklerinizi, müşterilerinizi, arkadaşlarınızı özel günlerinde unutmayın. Sizler için hazırlayacağımız online tebrik kartları ile onların gönlünü fethedin.

Sizin için özenle tasarlayacağımız tebrik kartınızın üzerine eklemek istediğiniz notlarınızı, dileklerinizi vs.. ekliyoruz. Özellikle beğendiğiniz örnek tebrik kartı tasarımları varsa bunları da fikir vermesi açısından bizimle paylaşabilirsiniz. Online tebrik kartınızın renklerini de seçebilirsiniz. Örneğin beyaz, gri, siyah, kırmızı, mavi, yeşil vs. fonda olsun üzerindeki yazılar beyaz, gri, siyah, kırmızı vs. renkte olsun da diyebilirsiniz.

Online tebrik kartlarınızı milli ve dini bayramlarda, yılbaşlarında, doğum günlerinde, evlilik yıldönümlerinde, şirket açılışlarında, şube açılışlarında, sevgililer gününde, doğum tebriklerinde, tuttuğunuz takımın başarılarında vb. istediğiniz kişilere göndererek kutlamak için kullanabilirsiniz.

Online tebrik kartı tasarımı fiyatımız 199 TL yerine sadece 99 TL'den başlamaktadır.

Fiyatlara KDV dahil değildir. Tüm kredi kartları geçerlidir. Ödeme seçenekleri; havale, eft, Paypal, kredi kartı. Ödemeler iş başlangıcında alınmaktadır.

Bize ulaşmak için;

Email: info@simetriks.com, gokhan@simetriks.com

Tel: 0212 220 60 85

Gsm: 0555 599 87 14