Toplu Mail Hizmetleri

Toplu mail tanıtımı hizmetleri ile ürün ve hizmetlerinizi milyonlarca insana, çok kısa zaman aralıklarında, uygun maliyetlerle ulaştırabilirsiniz. Toplu mail hizmetimiz ile ister bireysel kullanıcılara isterseniz de kurumsal kullanıcılara (Firmalara) rahatça ulaşabilirsiniz. Toplu mail hizmetimizden faydalanmadan önce dilerseniz öncelikli hedef kitlenizi bize iletebilirsiniz. Sizin talepleriniz doğrultusunda mail datamızdan istemiş olduğunuz kitle itina ile ayıklanarak öncelikli gönderimler bu kitleye yapılır. Ayrıca toplu mail hizmetimizden kendi mail datalarınızı kullanarak da faydalanabilirsiniz. Yani elinizde mevcut olan mail datalarına da gönderim yapabiliriz.

Toplu mail reklamları için eğer elinizde hazır bir reklam şablonunuz yoksa bunu biz sizin için sadece 50 TL karşılığında hazırlayabiliriz. Eğer bizden 1 milyon veya üzeri gönderim satın alırsanız e-reklam broşürünüzü bizler sizin için ücretsiz hazırlayabiliriz.

Toplu mail hizmetlerimizdeki kampanya fiyatlarını kaçırmadan hemen bize ulaşın.

Toplu mail fiyatlarımızı görmek için buraya tıklayınız.

Fiyatlara KDV dahil değildir. Tüm kredi kartları geçerlidir. Ödeme seçenekleri; havale, eft, Paypal, kredi kartı. Ödemeler iş başlangıcında alınmaktadır.

Bize ulaşmak için;

Email: info@simetriks.com, gokhan@simetriks.com

Tel: 0212 220 60 85

Gsm: 0555 599 87 14

 
   
 

 

 

 

 

 Haberler