Twitter Sayfa Kurulum

Twitter'da tıpkı Facebook gibi milyonlarca insanın sosyal paylaşımda bulundukları uluslararası bir sosyal ağdır. Twitter Facebook'a nazaran biraz daha seçici davranan kişilerin üye profili oluşturdukları ve buradan takipçileriyle iletişim kurdukları bir yerdir. Twitter'da mesajlarınız kısa ve net olmalıdır. Daha hazır cevap bir yapıya sahip olmalısınız. Çünkü Twitter'daki yazı akışı oldukça hızlıdır. Twitter'da kıssadan hisseler çıkarılır. Twitter'ın üye sayısı her ne kadar Facebook'tan az olsa da 500 milyonu aşkın üyesiyle Twitter'da bu alanda bir devdir. Hatta Facebook'tan sonra tüm dünyadaki sosyal ağlar içerisinde 2. sıradadır.

Peki siz firma olarak bu büyük gücü ne denli etkin bir şekilde kullanıyorsunuz? Twitter'ı kullanmak bir yana henüz bir Twitter hesabınız dahi yoksa bunu sizin için profesyonel ekibimiz itina ile oluştursun.

Twitter sayfası kurulumu işlemleri:

- İlk olarak firmanızı Twitter'a kaydediyoruz.
- Firmanız için müsait olan, boşta olan, en uygun sayfa isminin bulunması için ön araştırma yapılması.
- Üyelik işlemleri sonrasında profil oluşturmadan önceki aşamaların tek tek yerine getirilmesi işlemleri.
- Profil resminizin sayfanıza yüklenmesi ( Firma logonuz) ve firma bilgilerinizin, tanıtıcı kısa yazı, Twitter hesabınıza girilmesi.

Tüm bu hizmetler için ödemeniz gereken tutar sadece 450 TL yerine sadece 250 TL'dir. Kampanya fiyatımızı kaçırmadan bir an önce bizimle irtibata geçmenizi öneririz.

Not: Firmamız ayrıca Sosyal Medya danışmanlığı hizmetleri de vermektedir. Twitter sayfanızın yönetimi konusunda da bizden hizmet almak isterseniz "Twitter Sayfa Yönetimi" bölümümüze göz atabilirsiniz. Takipçi sayınızın artırılması için ise "Twitter Takipçi Artırma" bölümümüzü incelemenizde fayda var.

Fiyatlara KDV dahil değildir. Tüm kredi kartları geçerlidir. Ödeme seçenekleri; havale, eft, Paypal, kredi kartı. Ödemeler iş başlangıcında alınmaktadır.

Bize ulaşmak için;

Email: info@simetriks.com, gokhan@simetriks.com

Tel: 0212 220 60 85

Gsm: 0555 599 87 14