Twitter Sayfa Yönetimi

Twitter sayfanızın yönetimi işlemleri ile sosyal medyada firmanızın takipçilerinin ihtiyaçlarına, taleplerine, firmanızla ilgili görüşlerine ve size yönettikleri sorularına yanıtlar vererek son kullanıcının gözünde firmanıza artı değer katıyoruz. Artık sosyal medyanın gücü yadsınamaz bir boyuta ulaştı. Özellikle yeni nesil sosyal medyanın gücünü en iyi şekilde kavramış ve kullanmakta. Yeni nesil gelecek demektir. Gelecekte firmanızın var olabilmesi içinde yenilikleri takip etmeli ve en iyi şekilde özümseyebilmelisinizdir.

Twitter sayfanızı yönetirken müşterilerinize veya taklipçilerinize düzenlediğiniz kampanyalar hakkında, firmanızdan haberler ve yenilikler hakkında çeşitli paylaşımlarda bulunarak onların da görüşlerini almış olacağız. Böylece sizler de faaliyetlerinizde son kullanıcının, tüketicinin görüşlerini alabilme imkanı bulacaksınız. Düzenleyeceğimiz çeşitli anketler ile de sizlere hangi ürünün, hangi hizmetin vb. daha çok talep göreceğini ve müşterinin beklentilerini ulaştırabileceğiz. Kısacası ölçümleyebilme ve analiz edebilme gücüne sahip olacaksınız. Bir şirket için müşterilerinin taleplerini doğru bir şekilde analiz etmekten daha önemli ne olabilir ki. Bu size doğru pozisyon alabilme ve fırsatları zamanında değerlendirip daha fazla kazanma imkanı da sunacaktır.

Kısacası neler yapacağız?

- Düzenli bir şekilde paylaşımlarda bulunarak müşterileriniz, takipçileriniz ile firmanız arasındaki iletişimin daima canlı kalmasını sağlayacağız. Sizden her zaman haberdar olacaklar.
- Çalışmalarımız ile mevcut takipçilerinize yenilerinin de katılmasını sağlayacağız.
- Firmanızdan haberleri, duyuruları ve kampanyaları paylaşarak müşterinin merakını canlı tutacağız.
- Sosyal medyada gözünüz, kulağınız olacağız.
- Sosyal medyanın aktif bir şekilde kullanılması Google sıralaması açısından da önemlidir. Yapacağımız çalışmalar Google sıralamanıza da olumlu etkiler yapacaktır.

Twitter sayfası yönetimi tarifelerimiz:

- 1 aylık 750 TL yerine sadece 450 TL
- 3 aylık 1.950 TL yerine sadece 950 TL
- 6 aylık 3.450 TL yerine sadece 1.550 TL
- 9 aylık 5.650 TL yerine sadece 2.450 TL
- 12 aylık 7.450 TL yerine sadece 3.250 TL

Fiyatlara KDV dahil değildir. Tüm kredi kartları geçerlidir. Ödeme seçenekleri; havale, eft, Paypal, kredi kartı. Ödemeler iş başlangıcında alınmaktadır.

Bize ulaşmak için;

Email: info@simetriks.com, gokhan@simetriks.com

Tel: 0212 220 60 85

Gsm: 0555 599 87 14