Uygulanabilir SEO Analizi

Bu uygulama ile sitenizin SEO çalışmaları için neler yapılması gerektiği A'dan Z'ye tespit edilerek size çok detaylı bir şekilde Word formatında sunulur. Sizin için yapacağımız web sitesi, anahtar kelimeler ve sektör analizleri sayesinde SEO işlemlerinizi kendinizin yapması sağlanır. Böylece çok daha esnek ve özgür bir şekilde kendi SEO'nuzu kendiniz yapabilir ve maliyetlerinizi minimuma indirebilirsiniz.

Uygulanabilir SEO analizi sırasında web sitenizin maksimum fayda sağlaması ve Google sıralamasında yükselebilmesi için nelerin nasıl yapılması gerektiği detaylıca size iletilen raporda yazılı bir şekilde anlatılır. Ayrıca telefon ile veya karşılıklı görüşme şeklinde tekrardan bilgi verilerek yapılması gerekenlerin detaylıca anlatılmasını talep ederseniz ekstra ücretlendirilirsiniz. Bu talebiniz öncesinde mutlaka randevu alınız.

Size ileteceğimiz rapordaki şartlara uyar ve çalışmaları titizlikle, istikrarlı ve düzenli bir şekilde uygularsanız web sitenizin başarıya ulaşma şansını da artırmış olursunuz.

Stratejik SEO analizi paketimizin ücreti 450 TL yerine sadece 250 TL'dir. Bu ödemeyi sadece 1 defaya mahsus yapıyorsunuz.

Telefonla veya karşılıklı görüşme şeklinde danışmanlık hizmeti talepleriniz olursa fiyatlandırmamız aşağıdaki gibidir. Bu hizmeti alabilmeniz için ödemeyi önceden yapmanız gerekmektedir. Ayrıca vaktinizin ve paranızın boşa gitmemesi içinde SEO uzmanımıza soracağınız sorularınızı önceden hazırlayıp zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmeniz faydanıza olacaktır.

Telefonla SEO danışmanlık desteğimiz 100 TL'dir. Bu hizmet çalışma saatlerimiz arasında 10.00 - 18.00 alınabilir ve 20 dakikayı aşamaz. Ekstra her 20 dakika için 100 TL ödeme yapmanız gerekir.

Yerinizde gelip anlatılması desteğimiz 250 TL'dir. Bu hizmet çalışma saatlerimiz arasında 10.00 - 18.00 alınabilir ve 1 saati aşamaz. Ekstra her 1 saat için 250 TL ödeme yapmanız yeterli olacaktır.

Ayrıca aylık düzenli bir şekilde SEO danışmanlık hizmeti almak isterseniz de önceden randevu alarak, telefonla veya yerimize gelerek, bu hizmeti 11 yıllık SEO deneyimi olan firmamızdan alabilirsiniz. Aylık SEO eğitimi danışmanlığı hizmetini yerinizde almak isterseniz: Avrupa Yakası için aylık 750 TL yerine sadece aylık 550 TL'dir. Anadolu Yakası için ise aylık 950 TL yerine sadece aylık 750 TL'dir. Ofisimize gelerek bu hizmeti almak isterseniz aylık 400 TL'dir. Bu hizmeti alırken mail ile, telefon ile veya yüzyüze görüşme şeklinde sorularınızı SEO uzmanımıza yönelterek gerçekleştirebilirsiniz. Aylık düzenli SEO eğitimi danışmanlığı hizmetini çalışma saatlerimiz arasında 10.00 - 18.00 alınabilir. Ayda 10 defa telefonla her biri 20'şer dakikadan toplam 200 dakika, yüzyüze ayda 2 defa her biri 60'ar dakikadan 120 dakika ve mail ile günde 3 sorudan ayda 90 soruya kadar bu değerli eğitimi uzmanından alabilirsiniz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu hizmetleri alabilmek için ödemeyi iş başlangıcında yapmanız gerekiyor. Hesap bilgilerimizi almak için bizi aşağıdaki numaralardan arayabilirsiniz.

Fiyatlara KDV dahil değildir. Tüm kredi kartları geçerlidir. Ödeme seçenekleri; havale, eft, Paypal, kredi kartı. Ödemeler iş başlangıcında alınmaktadır.

Bize ulaşmak için;

Email: info@simetriks.com, gokhan@simetriks.com

Tel: 0212 220 60 85

Gsm: 0555 599 87 14

 
   
 

 

 

 

 

 Haberler