Web Sitesi Güncelleme

Web sitesi güncelleme uzmanlık gerektiren bir iştir. 2004 yılından günümüze sektöründe yüzlerce firmaya web sitesi güncelleme alanında başarıyla hizmet vermeye devam ediyoruz. 15 yılı aşkın bir dönemi kapsayan engin tecrübemiz ile web siteniz güvenli ellerde olacak. İşi uzmanına bırakın.

İşletme sahibi olarak sizlerin bu konularda meşgul olmanıza gerek yoktur. Zaten çoğu zaman sizin açınızdan bu pek de mümkün olmamaktadır. Bizler sizin adınıza web sitenizin güncellenmesi işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Web sitenizi güncellerken aynı zamanda web sitenizi bilgisayar korsanlarının kötü amaçlı yazılımlarına karşı da korumuş oluyoruz. Olası böyle bir durumda hızlı bir şekilde tedbir alıyoruz ve zararlı yazılım kodlarını derhal web sitenizden siliyoruz. Bu bile tek başına birçok firma sahibinin web güncelleme hizmetinden faydalanmasını sağlayan önemli bir husustur. Site güvenliği..

Sitenizin güncel olması elbette Google sıralamanızı da çok olumlu yönde etkileyecektir. Çünkü güncel bir web sitesi Google açısından değerlidir. Google ziyaretçilerine her zaman en kaliteli, en doğru ve en güncel bilgileri iletmeyi hedefler. Bunun için de eşsiz yapay zekası ile ilk sayfada bu kriterlere uyan siteleri sıralar.

Web sitesi güncelleme hizmetleri için aşağıdaki paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

SİZİ ARAYALIM!

Formu doldurun temsilcilerimiz size ulaşsın.


PRATİK GÜNCELLEME PAKETİ

Bu paket acil ve tek seferlik güncelleme ihtiyaçlarınıza çözüm olması amacıyla oluşturulmuştur. Web sayfanızda yazılım ve grafik gerektirmeyen güncellemeler için geçerlidir.

Güncelleme öncesinde ön hazırlık yaparak içeriklerinizi ve görsellerinizi derliyorsunuz. Bizim işleminize başlayabilmemiz için de bu dökümanları işin başından bize topluca iletiyorsunuz. Sonradan ekleme veya çıkarma yapılmamaktadır. Bize bilgileri iletmenizin hemen akabinde web sitesi güncelleme işleminizi başlatıp ortalama 5 iş gününde işi tamamlıyoruz.

25 adet içerikle sınırlıdır. (Ürün güncellemelerini kapsamaz)

Her bir içerik için sadece 1 adet görsel eklemesi yapılır. Toplamda 25 görsel eklenir. Görseller tarafınızca iletilir. (Daha fazla görsel eklemesi olacaksa ekstra her görsel ekleme işlemi başına +5 TL olarak ücretlendirilir.)

Eklenen içeriklere SEO işlemi de yapılmaktadır. Böylece eklenen içeriklerin Google'da daha görünür olmasının da önü açılmaktadır.

Ödemeyi tek seferlik yapıyorsunuz. Daha kapsamlı bir paket için aşağıdaki paketimizi inceleyebilirsiniz.

Paketin fiyatı 200 TL + KDV'dir.

İDEAL GÜNCELLEME PAKETİ

Dönem dönem güncelleme talepleriniz oluyorsa bu paketi almanızı öneriyoruz.

Bu paket, 1 yıl süresince içerik, ürün veya görsel güncellemelerini kapsar. 1 yıl içerisinde toplamda 100 adet içerik, ürün veya görsel güncellemesi ile sınırlıdır.

Paketin fiyatı 850 TL + KDV'dir.

BÜYÜK GÜNCELLEME PAKETİ

Eğer yoğun bir şekilde güncelleme talepleriniz oluyorsa bu paketi almanızı öneriyoruz.

Bu paket, 1 yıl süresince içerik, ürün veya görsel güncellemelerini kapsar. 1 yıl içerisinde günlük 5 adet içerik, ürün veya görsel güncellemesi ile sınırlıdır.

Paketin fiyatı 3.500 TL + KDV'dir.


İletişim;

Email: simetriks.tasarim@gmail.com, info@simetriks.com, gokhan@simetriks.com

Tel: 0555 599 87 14