Web Tasarım

Web tasarım hizmetlerimizde her bütçeye uygun çözümlerimiz mevcuttur. Günümüzde web sayfası bir firma için prestij kaynağı haline gelmiştir. Kartvizitlerimize web site adresimizi mutlaka yazdırırız. Çünkü web sitelerimiz firmalarımızın internetteki şubeleri gibidir. Gelişen teknolojiye ayak uydurmak açısından da zaten web sitesi olamayan bir firma açıkçası bir yönüyle eksiktir diyebiliriz. Üstelik bu yön tüketicilerin her geçen gün daha fazla rağbet gösterdiği bir alandır. Birçok sektör ve firma online satış rakamlarının mağazalarındaki birebir satış rakamlarını geçtiğinden bahsetmektedirler. Bu açıdan bakıldığında özellikle ticaretle uğraşan firmalar için bir web sitesine sahip olmak artık bir zorunluluk haline gelmiştir.

Bir web sitesi yaptırmak için harcayacağınız paraya bir masraftan çok ileriye dönük bir yatırım olarak düşünmek daha gerçekçi bir bakış açısı olacaktır. Üstelik bu yatırım getirisi olan ve firmanıza prestij sağlayacak bir katma değer olacaktır. Olaya bu perspektiften baktığımızda yapılacak harcamanın aynı zaman da marka değerinize de katkısı olacaktır. Gündelik yaşantımızda yaptığımız harcamaları gözümüzün önüne getirdiğimiz zaman aslında birçok defa gereksiz sayılabilecek onca şeye ciddi masraflar yaptığımızı görebiliriz. Uzun lafın kısası her firmanın mutlaka bir web sitesine sahip olması bir ihtiyaçtan daha çok gereklilik haline dönüşmüştür.

Web tasarım fiyatlandırmamız gelecek talepler doğrultusunda şekillenmektedir. Eğer tamamen özgün, bir başkasında olmayan, kendi istediğiniz gibi dizayn edilmiş bir web sayfası istiyorsanız bunun için sabit bir fiyat koymak zaten mümkün değildir. Bu durum kişiye özel bir tasarım hizmeti için geçerlidir. Onun dışında sabit bir formatta, tasarım değişmeyecek şekilde bir web sitesi isterseniz Wordpress hazır paketlerimizi sizin için işleme sokabiliriz.

Wordpress site kurulumu ücretimiz sadece 299 TL yerine sadece 199 TL'dir. Bu ücret sadece kurulumu kapsamaktadır. Wordpress tasarım paketlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Fiyatlara KDV dahil değildir. Tüm kredi kartları geçerlidir. Ödeme seçenekleri; havale, eft, Paypal, kredi kartı. Ödemeler iş başlangıcında alınmaktadır.

Bize ulaşmak için;

Email: info@simetriks.com, gokhan@simetriks.com

Tel:0212 220 60 85

Gsm: 0555 599 87 14

 
   
 

 

 

 

 

 Haberler