Wordpress Siteler

Wordpress site tasarımı hizmetimiz ile sizlere kullanımı çok kolay olan bir sistem sunuyoruz. Wordpress PHP tabanlı bir yazılım sistemi olup arayüzünü (Tasarımını) daha sonradan kendiniz istediğiniz kadar değiştirebilirsiniz. Bunun için ücretsiz binlerce Wordpress teması olduğu gibi dilerseniz cüzzi bir miktar ödeme yaparak çok daha şık tasarımlara sahip Wordpress temalarından da satın alabilirsiniz.

Wordpress sitelerde admin (Yönetici) panelleri vardır. Bu paneller sayesinde web sitenizin içeriklerini çok kolay bir şekilde kendiniz de güncelleyebilirsiniz. Admin panelini kullanarak web sitenize girdiğiniz ürün bilgilerini, resimlerini, başlığını yazdıktan sonra tek bir tuşla yayınla demeniz yeterlidir. İçeriğiniz anında internet ortamında yayınlanmaya başlayacaktır. Wordpress site sistemi ile istediğiniz kadar konu başlıkları ve kategoriler açabilirsiniz. Ayrıca web sitenize videolar ve resimler yükleyebilirsiniz. Tabiiki web alanınızın izin verdiği ölçüde.

Wordpress site kullanmanın avantajları

  • Kullanım kolaylığı

  • SEO dostu bir alt yapıya sahip olması

  • İstediğiniz anda kendinizin tasarımınızı ücretsiz bir şekilde değiştirebilmesi

  • Çok işlevsel bir sistem olması

  • Web site yönetici paneline sahip olması

  • Destek alt yapısına sahip olması

  • Eklenti desteğine sahip olması

Ayrıca kullanmaya başladıktan sonra belki de bizim burada yazmayı unuttuğumuz bambaşka avantajlarını da kendiniz tecrübe edebileceksiniz.

Wordpress site sistemi ile size sunduğumuz hizmetler

Linux Hosting: Wordpress sitelerin SEO açısından sağlıklı bir şekilde çalışabilmeleri için Linux tabanlı hosting altyapısını kullanmaları gerekmektedir. Yıllık linux hosting paketlerimiz 100 TL yerine sadece 70 TL'den başlamaktadır.

Wordpress site kurulumu: Web sitenizin kurulumu aşamasında dosyalarınız FTP'ye atılır. Ardından database oluşturma işlemlerine geçilir. Databaseinizi oluştururken bir veri tabanı adı, veri tabanı kullanıcı adı ve şifresi belirleriz. Daha sonra Wordpress temanızın Türkçeleştirme çalışmalarını yaparız. FTP'den dosyalara tek tek bakarak İngilizce olan kısımları hem görsellik hem de kullanım kolaylığı açısından Türkçe'ye çeviririz. Ardından şık bir tasarım belirleyerek tema alanına yükleriz ve aktif ederiz. Tüm bu işlemleri sadece 300 TL yerine sadece 250 TL karşılığında yapabiliriz. (Temayı biz belirliyoruz. Eğer sizin beğendiğiniz bir tema var ise o temayı satın alıp bize iletebilirsiniz. Eğer kurulumu zor bir tema ise fazla mesai harcanacağından dolayı yeniden bir fiyat belirleyerek size iletiriz.)

Wordpress sitenizi SEO uyumlu hale getirmek: Bu işlemleri yapabilmemiz için web sitenizin hali hazırda içeriklere sahip olması gerekmektedir. Biz bu içerik sayfalarınız üzerinde işlemler yaparak SEO uyumlu hale getiriyoruz. Hazır içerikler için SEO uyumlu hale getirme içerik başına 4 TL'dir.

Eğer web sitenizde içerik yoksa bunu size biz sağlayabiliriz. Ekleyeceğimiz içerikler %100 orijinal içerikler olacaktır. İçerik eklenmesi gereken konu tarafımıza iletildikten sonra size talep konusu içeriklerin temin edilip edilemeyeceği konusunda bilgi veriyoruz. Yazacağımız özgün makale başına 10 TL ücretlendirme yapmaktayız. Yazacağımız içerikler uzman bir SEO'cunun elinden çıkan profesyonel ve eşsiz makaleler olacaktır.

Eğer sizin kendi içerikleriniz varsa mevcut içerik sayfalarınızda çalışarak SEO uyumlu hale getiriyoruz. Kopya içeriklerinizin SEO uyumlu ve özgün hale getirilmesi için ücretlendirmemiz içerik başına 7 TL'dir. Bu hizmet kapsamında mevcut yazılarınızda kelimeler ve cümlelerde değişiklikler yapılmaktadır. Yani sil baştan içerikler yazılmamaktadır. Fakat mevcut yazılar büyük oranda revize edilmektedir.

Yazılacak özgün makaleler minimum 300 kelime olacaktır.

- 5 adet içerik 50 TL

- 10 adet içerik 100 TL

- 20 adet içerik 200 TL

- 30 adet içerik 300 TL

- 40 sayfaya kadar 400 TL

- 50 sayfaya kadar 500 TL

- 100 sayfaya kadar 1.000 TL

Fiyatlara KDV dahil değildir. Ödeme seçenekleri; havale, eft. Ödemeler iş başlangıcında alınmaktadır.

Bize ulaşmak için;

Email: info@simetriks.com, gokhan@simetriks.com

Tel: 0212 220 60 85

Gsm: 0555 599 87 14

 
   
 

 

 

 

 

 Haberler