Ziyaretçi Defterlerinde Tanıtım

Ziyaretçi defterleri web sitelerinin içerisinde yer alan bir nevi online görüş, talep ve dilek bildirme formlarıdır diyebiliriz. Ziyaretçi defterlerinde insanlar sitenin ilgili olduğu konuya göre görüşlerini bildirirler. Siteyi ziyaret eden kişiler diğer kullanıcı görüşlerini görebilirler. Ciddi ve etkili bir sosyal paylaşım alanıdır. Belki de web tabanlı en eski paylaşım alanıdır da diyebiliriz. Yıllardan beridir ziyaretçi defterleri birçok web sitesinde kullanılmaktadır. İnsanlar yoğun bir şekilde bu alanlara çeşitli mesajlar iletmektedirler.

Ziyaretçi defterlerinden link almanın en önemli faydalarından birisi de birçok farklı alan adı uzantısı üzerinden link alıyor olmanızdır. Örneğin .com.tr, .gov.tr, .bel.tr, .net.tr, .net, .com vs. şeklinde çok çeşitli uzantılar üzerinden ziyaretçi defteri kayıtlarıyla backlink alınabilmektedir.

Ziyaretçi defterlerinin diğer web sitelerine en büyük katkısı ise bu alanlara link ekleyebiliyor olmanızdır. Biz sizin adınıza yüzlerce ziyaretçi defterine linkinizi itina ile ekliyoruz.

Ziyaretçi defteri başvurusu başına 1 TL yerine sadece 0.5 TL şeklinde ücretlendirilmektesiniz.

Ziyaretçi defterlerine kayıt tarifelerimiz aşağıdadır.

- 15 adet ziyaretçi defterine kayıt başvurusu 23 TL yerine sadece 15 TL
- 25 adet ziyaretçi defterine kayıt başvurusu 50 TL yerine sadece 25 TL

Fiyatlara KDV dahil değildir. Tüm kredi kartları geçerlidir. Ödeme seçenekleri; havale, eft, Paypal, kredi kartı. Ödemeler iş başlangıcında alınmaktadır.

Bize ulaşmak için;

Email: info@simetriks.com, gokhan@simetriks.com

Tel: 0212 220 60 85

Gsm: 0555 599 87 14