Yapı Müteahhitliği

İnşaat sektöründe işimiz ‘beton, demir ve çimento’yla sınırlı değildir. Asıl işimiz, hayatı daha yaşanabilir kılmak, insanımıza standartı yüksek mekanlar sunmaktır. Current Construction bu inançla çalışıyor ve insanların mutlulukla yaşadığı, keyifle çalıştığı projeler üretiyor.

Grubumuz Üreten Türkiye’nin bir parçası olarak sadece sektörüne gösterdiği faaliyetlerle kalmayıp, ülkesine değer katan bir anlayışla üreteceği yepyeni projelerle geleceğe yürümeye devam edecek. Current Construction değerleri; Güçlü mimari kimliğimizle, Türkiye ve insanlarımız için hak ettikleri standartlarda büyük yaşam projeleri hayata geçirmek maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşterilerimizle aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilişkiler inşa etmek.

Üretim, pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel hizmet sunmaktır. Current Construction sizler için en iyisini üretmek adına sürekli çalışmalarını geliştirmektedir.

Yapı Müteahhitliği