CEMES Nakliyat
Telefon

0212 000 00 00

Çalışma Saatleri

Hergün 09:00 - 21:00

Email Adresi

bilgi@cemesnakliyat.com

Hizmetler

EVDEN EVE TAŞIMA

35 yıl önce “her şey zamanında” sloganı ile yola çıkan CEMES Nakliyat, 2000’li yıllarda Türkiyenin tüm şehir ve ilçelerine evden eve taşıma hizmeti vermektedir.

Evden Eve Nakliyat Nedir?

Firmamıza bağlı yetkili personellerin belirli gün ve plan dogrultusunda evinizi il, ilçe, semt, şehiriçi veya şehirler arası taşıma ve yeni evinize eşyalarınızın kurulumudur.

CEMES nakliyat 35 yıllık tecrübesi ile bu işi en iyi şekilde yerine getirmekle beraber eşyalarınızı sigortalamaktadır.

Deneyimli eğitimini almış personel sayısı geniş olan Aytaç evden eve nakliyat her geçen gün gelişen teknolojiye uyum sağlamakla beraber asansörlü evden eve taşıma hizmetide vermektedir.

 

Asansörlü evden eve taşıma

Gelişen teknolojiyi en iyi şekilde takip eden firmamız asansörlü araçları ile asansorlü evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

İstanbul Evden eve taşıma

İstanbul şehir içi ve şehirler arası evden eve taşıma hizmetini anlık olarak vermekteyiz. Acil gün içerisinde eviniz mi taşınacak? Hiç dert etmeyin CEMES Nakliyat çok sayıda personel ve geniş araç filosu ile gün içerisinde hizmetinizde. İstanbulun tüm ilçelerine 7/24 anlık hizmet veren tek evden eve nakliyat firması ünvanına sahibiz.

 

Ankara evden eve taşıma

Ankara şehiriçi şehirler arası evden eve nakliyat hizmetimiz vardır. Ev taşıma işleminden 5 gün önce bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir.