YÜKSELME GARANTİLİ SEO

Yükselme Garantili SEO

Yükselme garantili SEO, sıralamalarda yükselme garantisini kapsayan arama motoru optimizasyonu çalışmalarıdır. Anahtar kelimelerinizde ve web sitenizin genel performansında (ziyaretçi sayısı - tıklanma oranları) yükselme garantisi esasına dayanır. Bu çalışmalarda başarı çıtasını yükseltmek, düzenli ve uzun soluklu çalışmalardan geçer.

Arama motoru optimizasyonu işlemlerini yaparken 20 yılı aşan sektörel ve +2 yıl bireysel bilgi birikimimizi en yoğun şekilde web sitenize aktarıyoruz. 2004 yılından beridir farklı sektörlerdeki çok sayıda firmayla çalıştık. Tüm projelerimizi başarıya ulaştırdık. Geride bıraktığımız onca yılın ardından "bilgi ve tecrübelerimiz yeterlidir" deyip kendimizi geliştirmekten vazgeçmedik. Sektörü ve arama motoru teknolojilerinin getirdiği yenilikleri, yeni algoritmaları, yakından takip ederek SEO çalışmalarımızda nasıl daha iyi neticeler elde edebiliriz üzerine yoğunlaşmaya devam ettik.

Yükselme garantili SEO, başlı başına yoğun emek ve mesai gerektirir. İstikrarlı, düzenli çalışmalar başarıya ulaşmada ön koşuldur. Bundan dolayıdır ki yükselme garantili SEO işlemleri en az 1 yıllık paketler halinde sunulmaktadır. Bir yanlış anlaşılmaya mahal vermemek adına daha net bir şekilde ifade edelim. Buradan hareketle, 1 yıl boyunca sıralamada yükselme olmayacak ve ancak 1 yıl sonunda yükselme olacak sonucuna varılmamalıdır. Çalışmalar başladığı andan itibaren Google botları sitenizi taradıkça gelişmeleri kaydedecektir. 3-4 aylık bir periyot sonunda da web sitenizin genel performansında gözle görülür artışlar olacaktır. Çalışmalar ilerledikçe ve belli bir doygunluğa ulaştıkça da sıralamaya dönük pozitif yönlü etkileri artarak devam edecektir.

20 YIL KURUMSAL + 2 YIL BİREYSEL. TOPLAMDA 22 YILI AŞAN SEO DENEYİMİ!

SEO PAKETİ 1

 • 10 Anahtar Kelime
 • Yükselme Garantisi
 • Site İçi SEO
 • Site Dışı SEO
 • Aylık Detaylı Raporlama

SEO PAKETİ 2

 • 20 Anahtar Kelime
 • Yükselme Garantisi
 • Site İçi SEO
 • Site Dışı SEO
 • Aylık Detaylı Raporlama

SEO PAKETİ 3

 • 30 Anahtar Kelime
 • Yükselme Garantisi
 • Site İçi SEO
 • Site Dışı SEO
 • Aylık Detaylı Raporlama
 

Garantilerden faydalanmak için paketlerin ödemesini eksiksiz olarak yapmanız gerekmektedir.

Ne Tarz Çalışmalar Yapıyorsunuz?

Öncelikle SEO'ya bütüncül bir bakış açısıyla yaklaşıyoruz. Sadece link alarak web sitenizin sıralamalarda iyi konumlara gelmesi pek mümkün değildir. Motivasyonumuzu sadece belirli anahtar kelimelerde üst sıralara gelmek ve tıklama almak üzerine kurmuyoruz. Önceliğimiz web sitenize dönüşüm sağlayabilecek kaliteli kitleyi çekebilmektir. Bundan dolayı tek bir noktaya odaklanarak çalışmalar yürütmüyoruz. Siteniz için alınan linkler ne kadar önemliyse, sitenize eklenecek SEO uyumlu özgün içerik yazıları da en az onun kadar önemlidir. Hatta kaliteli içerik, bir web sitesinin sıralamalardaki konumunu belirleyen en önemli faktördür. Bu konuda içiniz rahat olsun. Sektördeki en iyi makale yazarı arkadaşlarla çalışıyoruz. Çok farklı konularda, on binlerce, 1. sınıf SEO makale ürettik. Gerekli görüldüğü noktalarda, web siteniz için SEO uyumlu içerik hazırlanmasıyla ilgili, size öneriler sunabiliriz. İş sadece kaliteli ve özgün SEO uyumlu makale hazırlamakla da bitmiyor. Yazılan içerikler anahtar kelime yoğunluğu bakımından da doğru bir şekilde optimize edilmelidir. Bir diğer önemli husus ise yazım kurallarına uyulmasıdır. Yani özetle, işin ehli uzman ellerden çıkan içerik yazıları web sitenizin kalite puanlamasına çok önemli ölçüde katkı sağlayacaktır. Simetriks, bu kaliteyi en üst seviyede sağlar. Bu katkı sayesinde de rakiplerinizi bir bir geride bırakarak sıralamalarda güzel konumlara gelebilirsiniz.

Kaliteli ve SEO uyumlu özgün içerik yazılarının hazırlanması ile ilgili konuyu hallettiğimize göre daha başka neler yapacağımıza da kısaca değinelim.

Web sitenizin içerisinde, site içi SEO dediğimiz, birçok farklı bileşeni kapsayan çalışmalar yapıyoruz. Bu çalışmalardaki odak noktamız, öncelikli olarak mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini yaşatabilmektir. Çünkü sitenize gelen her bir ziyaretçi aynı zamanda sizin potansiyel müşterinizdir. Ziyaretçilerinize doğru ve kaliteli içeriği sunmak kadar, sitenizi verimli bir şekilde kullanmalarına yardımcı olacak düzenlemeleri yapmak da önemlidir. Kullanışsız bir web sitesinde kimse vakit geçirmek istemez. Bu durum da Bounce Rate (Hemen Çıkma Oranı) dediğimiz durumu tetikler. Site içi SEO çalışmalarımızda görsellikten kodlamaya, içerik kalitesinden meta etiket alanlarının düzenlenmesine, URL uzantılarının SEO uyumlu yapılmasından kırık linklerin kontrolüne, site haritasından önemli anahtar kelimelerin vurgulanmasına kadar daha başka birçok çalışmayı gerçekleştirmekteyiz. Bunların doğru optimizasyonu, kullanıcıların sitenize ulaşmasına, sitenizde daha fazla vakit geçirmesine, olumlu geri dönüşler alınmasına yardımcı olacaktır.

Diğer bir çalışmamız da site dışı SEO'dur. Sitenizin başarısına katkı sunacak linkler almanın yanı sıra çeşitli sosyal medya kanallarının kullanımıyla da güçlü bir link alt yapısı kuruyoruz. Site içi SEO çalışmalarını destekleyen bu işlemler sayesinde rekabet gücümüzü en üst seviyeye taşıyoruz. Sıralamamızı olumsuz etkilemesi muhtemel site dışı kaynaklı negatif SEO girişimlerini tespit ederek bunları etkisiz kılıyoruz. Sektörünüzü ve rakiplerinizi analiz ediyoruz. Rakiplerimize karşı zayıf olduğumuz noktaların tespitini yaparak bunların geliştirilmesine yönelik planlamalar yapıyoruz. Güçlü yanlarımızı ön plana çıkararak daha fazla rekabet avantajı elde ediyoruz.

Ayrıca https://www.simetriks.com/site-ici-seo.asp adresimizi ziyaret ederek yaptığımız site içi SEO çalışmalarımız ile ilgili çok daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Arından tekrar bu sayfaya dönerek kaldığınız yerden okumaya devam edebilirsiniz.

Yükselme Garantisi Nasıl Verebiliyorsunuz?

21 yılı aşan SEO deneyimimizle, arama motorlarında sıralama yükselme ve performans garantisi verebiliyoruz. Bu konuda kendimize fazlasıyla güveniyoruz. Yılların birikimi sayesinde bu boşa bir özgüven değildir. Simetriks, 2004 yılından günümüze, onlarca farklı sektörden birçok firmaya, SEO hizmetleri vermeye devam etmektedir. Eskiden çok daha sık kullanılan adıyla Google Optimizasyonu çalışmalarında, düzenli olarak çalıştığımız bütün projeleri, istisnasız başarıya ulaştırdık. Müşterilerimize başarı garantili SEO sözü verebilmemizdeki en önemli motivasyonumuz, iş kalitemize ve kapasitemize olan sarsılmaz güvenimizdir. Sizi de onlarca başarı hikayemizden birisi olarak aramızda görmekten mutluluk duyarız. İşinin uzmanından, yılların bilgi birikimine sahip, başarı odaklı ve hedefe ulaşan SEO hizmeti almaksa doğru adrestesiniz.

Yükselme Garantili SEO Ücretiniz Ne Kadar?

Çalışılacak kelime adedine göre yükselme garantili SEO fiyatlarımız yıllık 36.000 TL ile 72.000 TL arasında değişmektedir.

SEO Teklifi Süreç Nasıl İlerliyor?

* İlk olarak web sitenizi inceliyoruz.
* Yeterli bir değerlendirmenin ardından çalışmalar için yol haritası belirliyoruz. Bu yol haritası, hedeflerimize ulaşmada bizlere temel dayanak teşkil edecektir.
* Fiyat teklifimizde anlaşmamız halinde ödemenizin ardından, ödeme tarihini başlangıç olarak kabul edip, yükselme garantili SEO çalışmalarına başlıyoruz.
* Çalışmalar ve gelişmelerle ilgili iletişimde kalıyoruz.

SEO Çalışma Raporu Veriyor musunuz?

Evet. Ayda en az 1 defa detaylı raporlama veriyoruz. Ayrıca çalışmalar devam ederken önemli gelişmeler oldukça da bilgilendirme yapıyoruz. Raporu dosyalar halinde, sizin de en iyi şekilde değerlendirip takip edebileceğiniz formatta mail ile gönderiyoruz.

 

İlginizi Çekebilecek Hizmetler

* Google 1. sayfa garantili SEO https://www.simetriks.com/ilk-sayfa-garantili-seo-paketleri.asp
* Yükselme garantili SEO
https://www.simetriks.com/yukselme.garantili.seo.asp
* Tek seferlik SEO
https://www.simetriks.com/tek.seferlik.seo.asp
* Aylık SEO
https://www.simetriks.com/aylik-seo-hizmeti.asp
* Site içi SEO
https://www.simetriks.com/site-ici-seo.asp
* SEO uyumlu özgün makale
https://www.simetriks.com/seo.uyumlu.makale.hizmetleri.asp

BİLGİ ALIN

Formu doldurarak bilgi talep edebilirsiniz.


Mesajınız