YÜKSELME GARANTİLİ SEO

Yükselme garantili seo danışmanlığı hizmetimizde tüm kelimelerinizin sıralamasında yükselme garantisi veriyoruz. Bunu sağlamak için de 12 ay boyunca kesintisiz bir şekilde çalışmalara devam ediyoruz.

Arama motoru optimizasyonu işlemlerini yaparken 18 yılı aşan sektörel bilgi birikimimizi en yoğun şekilde web sitenize aktarıyoruz. 2004 yılından beridir farklı sektörlerdeki çok sayıda firmayla çalıştık. Neredeyse tüm projelerimizi başarıya ulaştırdık. Geride bıraktığımız onca yılın ardından "bilgi ve tecrübelerimiz yeterlidir" deyip kendimizi geliştirmekten vazgeçmedik. Sektörü ve arama motorou teknolojilerinin getirdiği yenilikleri, yeni algoritmaları, yakından takip ederek seo çalışmalarımızda nasıl daha iyi neticeler elde edebiliriz üzerine yoğunlaşmaya devam ettik.

Yükselme garantili seo başlı başına yoğun emek ve mesai gerektirir. İstikrarlı, düzenli çalışmalar başarıya ulaşmada ön koşuldur. Bundan dolayıdır ki yükselme garantili seo işlemleri en az 1 yıllık paketler halinde sunulmaktadır. Bir yanlış anlaşılmaya mahal vermemek adına daha net bir şekilde ifade edelim. Buradan hareketle, 1 yıl boyunca sıralamada yükselme olmayacak ve ancak 1 yıl sonunda yükselme olacak sonucuna varılmamalıdır. Çalışmalar başladığı andan itibaren birkaç hafta içerisinde sıralamalarda yukarı yönlü hareketler olacaktır. Çalışmalar ilerledikçe ve belli bir doygunluğa ulaştıkça da sıralamaya dönük pozitif yönlü etkileri artarak devam edecektir.

Birbirine rakip olan firmalardan sadece 1 tanesi ile çalışıyoruz. Aynı dönem içerisinde bir firma ile çalışıyorsak onun rakibi olabilecek başka bir firma ile çalışmıyoruz. Bundan dolayı ilk hangi firma ile anlaşmışsak onunla devam ettiğimiz sürece rakibine hizmet vermiyoruz.

Seo çalışmaları kapsamında neler yapıldığına dair her ay tarafınıza detaylı raporlama yapılacaktır. Sizler de çalışmalar neticesinde ne gibi işlemler gerçekleştiriliyor tamamını rapor olarak görebileceksiniz.

PAKET 1

4.000 TL + KDV / YILLIK

  • 10 Anahtar Kelime
  • 10 Kelimede Yükselme Garantisi

PAKET 2

6.000 TL + KDV / YILLIK

  • 20 Anahtar Kelime
  • 20 Kelimede Yükselme Garantisi

PAKET 3

8.000 TL + KDV / YILLIK

  • 30 anahtar kelime
  • 30 kelimede yükselme garantisi

BİZİ ARAYIN : 0212 220 60 85

SIMETRIKS.TASARIM@GMAIL.COM