Biz Kimiz


Küçük Eller Anaokulu 1996 Haziran döneminde, Sami Tekşahin tarafından, 2- 6 yaş çocuklarının eğitim ve öğretim ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur. Kurucumuz eğitim ve öğretim hizmet anlayışıyla başarıyı yakalamışlardır. Çocuk; umudumuz, sevgimiz, yarınımız,geleceğimiz, her şeyimiz. Çocukların okul ortamında bedenen ve ruhen sağlıklı olmaları, araştıran sorgulayan öğrenciler yetiştirmek adına gerekli donanım ve programlar özenle hazırlanmaktadır.

Misyon

Küçük Eller  Anaokulu’nun misyonu;

Öz disiplini ve benlik saygısı gelişmiş, yaşantı zenginliği ve farkındalık düzeyi yüksek, paylaşımcı, kendini ifade edebilen, sorumluluk sahibi, kendi haklarını korurken başkalarının haklarına saygı gösteren, gelenek ve göreneklerimize karşı duyarlı, evrensel değerleri içselleştirebilen, doğayı koruyan bireyler yetiştirmektir.

 

Vizyonumuz

Küçük Eller  Anaokulu’nun vizyonu; çocukların gelişim düzeyleri, ilgi alanları ve ihtiyaçlarına göre hazırlanan eğitim programı, bilimsel bilgiyi ön plana çıkaran, sanatsal ve kültürel etkinliklere önem veren, yaratıcılığı destekleyen eğitim anlayışı ve çocukların eğitiminde aile desteğinin önemine inanan, bireyi merkez alan, güvenilir duruşu olan bir kurumdur.